Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. május 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A pigmentfoltok csökkentésére, a szép, egyenletes tónusú bőrért. A dioic sav természetes hatóanyagát és UVA/UVB-fényszűrők speciális kombinációját tartalmazza.

Jellemzők:

• Segít szabályozni a bőr melanin termelését.
  • Csökkenti a pigmentfoltok erősségét.
  • Egyenletes bőrtónust eredményez.
  • 30-as fényvédő faktor és UVA-fényvédelem.
  • Nem mitesszerképző.
  • Kiváló sminkalap.

Előnyök:

• Rendszeres használattal a pigmentációs elszíneződések csökkennek.
  • A magas fényvédő faktor védelmet nyújt az újabb pigmentfoltok megjelenése ellen.
  • Könnyen, gyorsan beszívódik.
  • A kézfej bőrére is használható.
  • Kellemes, nőies illatanyagot tartalmaz.

judy100

2013. július 18.

Csak mintát próbáltam, de amellett, hogy úgy tűnt utána a bőröm mintha zsírral kentem volna be, másnapra még pattanásokkal is tele lett az arcom. Szerencse, hogy nem vettem előbb meg a krémet, hanem csak a minta tasakból próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

Kriszta.1983

2013. június 16.

Évek óta rendszeresen használom,mivel pár éve a sok napozástól pigment foltos lett itt-ott az arcom.
Télen teljesen elhalványultak a foltok,és következő nyáron ezt használva már nem jöttek elő!
Szóval megéri az árát szerintem. Picit zsírosítja a bőrt,de ez a legkevesebb... Inkább,mint foltos legyen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

körtevirág

2013. március 25.

2 hete használom, változás még nem látszik. Könnyen beszívódik, finom az illata és 30 faktoros fényvédő van benne. Egyelőre 4-t adok, ha beválik kap még 1-t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

syrene80

2012. december 15.

Borsos ára van ugyan,de amikor terhesség alatt kijöttek a pigmentfoltok az arcomon,és a kedves ismerősök már megjegyzéseket tettek rá(valljuk be:tényleg feltűnő volt),szóval akko beruháztam rá,ha jól emlékszem 5000 Ft volt. DE! 4,azaz NÉGY nap alatt elmulasztotta a pigmentfoltjaimat szinte tökéletesen,és azóta is elég egyszer-kétszer bekennem vele az arcomat nyáron,ha picit többet napozok. Már kölcsönadtam egy barátnőnmek is,és hasonló tapasztalata volt vele,neki talán picit lassúbb volt az eredmény. Szóval én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Gredel

2012. november 3.

Június óta használom, jelentősen nem halványított a foltjaimon, de több sem lett azóta. Kicsit csillog utána a bőröm ha bekenem, mint a legtöbb napozókrémtől. 30-as fényvédőt tartalmaz így mást nem is használtam mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.