Eucerin

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.tima, Módosítva: 2019. március 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló nappali arckrém UVA- és UVB-védelemmel az egyenletes tónusú, ragyogó bőrért. Hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat.

EviAdamcsik

2020. április 19.

Egész ősszel és télen ezt a terméket használtam a szérummal együtt. Erre az időszakra számomra tökéletes volt. Halványította a pigmentfoltjaimat. Mivel jön a tavasz és a nyár, már látom, hogy kevés lesz. Ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

La-Fee

2019. december 5.

Tényleg nagyon jó, hatásos és egységes bőrt ad. Hosszabb távon nekem eltűntek a pigmentfoltjaim, kettő volt, egy az arcomon, egy nagyobb az államon. Már nincs. Ma is ezt kentem, jó állaga van, nem irritál, szépen feltölti a bőröm, alapozó alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Magdasdottir

2019. december 5.

Már a második adagot használom épp. Az egyetlen termék, ami valóban hatásos a pigmentfoltjaimra. A homlokomon és a bajusz-vonalon vannak a foltjaim, amik nyáron nagyon besötétednek. vagyis besötétedtek! eddig! Most nyáron már ezt használtam (+ a stiftet külön a foltokra), és nagyon nagy a változás. Ott tartok, hogy egy legszimplább alapozóval is le tudom fedni a foltokat - ha akarom.
Minden elkeseredett pigmentfoltos társamnak szívből ajánlom!
Nem hittem benne amúgy, egy gyógyszertárban dumált rá egy eladó. És milyen jól tette!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

Minden elkeseredett pigmentfoltos társamnak szívből ajánlom!

bungics

2019. szeptember 25.

Update-elem a nyári véleményemet és javítom csillagos ötösre a terméket. Egész nyári használat után elmondhatom, hogy szép lassan egységesítette az arcszínemet, ami őszre katasztrófa szokott lenni. Úgy látszik nagyon lassan fejti ki a hatását, de működik. Egyre több eucerin cuccot veszek, mind nagyon jó!

Rettenetesen foltos vagyok, hiába napvédőzök ezerrel. Mivel sokat vagyok a szabadban, nem tudom elkerülni a napot, hiába vigyázok. Már megszoktam, nem is hiszek a májfolt halványításban. Az arcbőrt egészében lehet világosítani, foltokat csak célzottan, lézerrel.
Ennek ellenére mindent megveszek, ami anti-pigment. :) Úgy néz ki egy picit világosít, de egyenletesen, nem a foltokat. Azt azért senki ne higgye el. Nagyon fura állaga van, úgy beszippantja az arcbőröm, mint a szivacs, nagyon sietni kell, hogy el lehessen kenni.
Szóval a remény hal meg utoljára,használom egész nyáron, aztán ősztől jön az igazi fehérítés. De valamit mégiscsak használ, ilyenkor nyár közepén már nagyon be szoktam barnulni és mintha most kicsit jobb lenne a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

MJudit1977

2019. augusztus 2.

Én kb 6 hónapja használom az éjszakai krémmel együtt. Nagyon szép egyenletes a bőrszínem tőle, előtte mindig barna foltos volt az ajkam és a szám fölötti rész. Azóta nem foltos. A bőrgyógyász azt ajánlotta, hogy tavasszal mielőtt még nem süt a nap kezdjem el. Azóta is ezt használom. Nagyon jó az állaga, kevés kell belőle, nagyon finom az illata. Én meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

zs001

2019. július 22.

Pigmentfolt halványító hatást nem tapasztaltam még ( egy hónapja használom). Engem rettenetesen zavar az illata, borzalmasan erős! Kellemes illat amúgy, csak nem értem a funkcióját, meg a mennyiségét....Az állaga, kenhetősége, beszívódása megfelelő. Néha csípi a bőrömet...
Összességében szerintem nem egy túl jól sikerült termék, és én ezzel be is fejeztem a gyógyszertári "menő" kozmetikumok próbálgatását. A többségüknek az összetevő listája is hagy némi kívánnivalót maga után, az intenzív parfümözésükből meg nagyon elegem van.

Update: levonok még egy csillagot, és igazából mínuszt adnék, ha lehetne. Rendkívül irritálja a bőrömet, csípi a szememet, és ragad is. Ki fogom dobni a kukába, oda való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

dago21

2019. május 29.

4 hete használom, sajnos eddig nem vettem észre, hogy halványította volna a pigmentfoltjaimat....:( Egyébként az állaga, illata rendben van. Jól hidratál, de elsősorban folthalványítás miatt szántam rá ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

virag114

2019. május 24.

Tesztelésre kaptam a terméket, vegyes a véleményem. Tetszik a csomagolás, a pumpás kiszerelés, az illata, az állaga. Az én bőrömnek megfelelő a hidratáló hatása is, picit zsírosabb, de ennek ellenére jól beszívódik, sminkelni is tudtam rá.
Sajnos a pigmentfoltokkal kapcsolatban nem láttam szembetűnő változást, sem a szeplők, sem pedig a pattanásnyomok esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

manoka92

2019. április 24.

Lehetőségem volt a trnd jóvoltából tesztelni a krémet. Sajnos számomra egyáltalán nem vált be.
Mint hidratáló krém egészen jónak mondható, könnyű, lágy textúrájú termék, hamar beszívja a bőröm. Engem nagyon zavar viszont az alkoholos szag, amit kinyomáskor lehet érezni.
A pigmentfoltjaimmal, illetve szeplőimmel semmit sem tudott kezdeni, pedig hetek óta használom, ahogy kell.
Sajnálom, hogy nem túl pozitív a véleményem, viszont szerintem fontos, hogy egy-egy termék tesztelésekor az őszinte véleményünket osszuk meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

req

2019. április 12.

Kellemes illatú, jó állagú krém, aminek biztos helye lesz a fürdőszobámban. Én már 3 nap után észrevettem, hogy halványítja a pigmentfoltjamat, és azóta csak egyre jobban halványodnak. Szép, természetes fényt ad a bőrnek, kiegyenlíti a bőrtónust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.