Eucerin

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.tima, Módosítva: 2019. március 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló nappali arckrém UVA- és UVB-védelemmel az egyenletes tónusú, ragyogó bőrért. Hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat.

Sandragon007

2021. április 29.

Az illatát imádom, a termék számomra igazi prémium kategória. Nagyon szuper az adagolója, de mivel én az éjszakai krémet is használtam, nagyon-nagyon bosszantó, hogy ugyan olyan a csomagolása, így elképesztően lesni kell, hogy melyiket kened az arcodra! Egyébként hatásos, az arcom két oldalán és a homlokomon vannak foltok, és napra ez még jobban durvul, de ez szépen helyretette, csökkentette. Viszont fénylik, amit utálok, mert az én arcom amúgy is kombinált, és erre a fényességre mégjobban rátett. Jól beszívódik amúgy, könnyen kenhető, és kevés kell belőle. Sminkelni egyébként lehet rá, de én így a fényessége miatt nem szerettem. Miután elfogyott, már csak fényvédőt fogok használni, La roche posay-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Illa

2021. április 15.

Az én normál bőrömön nagyon jól működik. Az illata nem zavaró, egy idő után fel sem tűnik. Villámgyorsan beszippantja a bőröm, nyom nélkül, így remekül lehet rá sminkelni, semmi kukacosodást nem tapasztaltam. Én mindig használok előtte szérumot (szérumokat), és szerencsére mindegyikkel remekül együttműködött. A pigmentfoltjaimra más készítményt is használtam ezzel egyidőben, így nem tudom pontosan beazonosítani, hogy a halványulásuk melyik terméknek köszönhető, vagy esetleg együttes hatásukkal értem el eredményt. Így erről a hatásáról nem tudok nyilatkozni. Mindenesetre halványodtak a foltjaim. :-) Nekem tetszik ez a krém, szeretem használni, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

szilvike94

2021. április 8.

Sajnos örökletesen pigmentációra hajlamos az arcom. A bőrgyógyásztól kaptam mintát és már a minták elhasználása után láttam eredményt, így beruháztam a teljes kiszerelésre. Szerintem nyárra is megveszem + megfejelem a szokásos fényvédőmmel. Pattanásokat nem okozott, nem kukacosodott, bár azért vigyázni kell vele, hogy alatta minden szérum beszívódjon, olyankor volt rá példa amikor siettem. Sminkelni is szépen lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

KezdoManias

2021. március 15.

Nálam is működött. A termékcsalád 4 tagját használtam. A fényvédős változatnak egy picit furi az illata, de nem zavaró. A teljes arcomon használom, gyorsan beszívódik. Hidratálásra szerintem csak normál bőrön lehet elegendő, persze ez nem is elsődleges funkciója. Ha több réteget keverek (ami ugye előfordul....:)) időnként tapasztalok kukacosodást, azt viszont nem tudom még, mivel nem barátok. Sminkelni minden további nélkül tudtam rá, bár meg kell említeni, hogy általában nem egy menetben, rögtön kenekedés után alapozok.
Plasmage kezelés után a szemhéjamon a pigmentációra hajlamos bőröm foltos lett annak ellenére is, hogy fényvédőztem. A bőrgyógyász első körben ezt ajánlotta. A nappali krémet napi 1-2 alkalommal, a szérumot majdnem minden nap 1 alkalommal, az éjszakai krémet is majdnem minden nap 1 alkalommal vetettem be. A termékismertető szerint a benne lévő hatóanyag tartalmú kencét max. napi 4 alkalommal lehet felvinni, nálam napi 2-4 volt a jellemző az elmúlt bő 1 hónapba. A kisebb, kevésbé erős foltok majdnem teljesen eltűntek, egy nagyobb, sötétebb barna paca is jelentősen halványodott. Abban bízom, hogy még 1 hónap és az is teljesen eltűnik. Még mielőtt újra megerősödne a tavaszi napsütésben.... A termékekből még utána is marad bőven.
Érdemes megemlíteni, hogy amikor túl sokat / több réteget kenek (pl. szérum plusz nappali vagy éjszakai kence), vagy picit izzadok, esetleg törlöm a szemem, ez bizony csíp. Mármint a szememet. Nem elviselhetetlenül, de kellemetlenül. Biztosan rajta van valahol a papírján, hogy szemkörnyékre nem ajánlott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

nikesz13

2021. március 9.

Nekem bevált :)
Szülés után jöttek ki a foltok. Nem mondom,.hogy 100%osan eltűntek, de nagyon látványos a javulás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Nekem bevált :)

Aliz.240

2021. március 9.

Sziasztok! A nőnapi Eucerin akció miatt tudtam megvenni testvérével az éjszakai krémmel együtt.
Alapvetően ekcémás a bőröm, az arcomon pigment foltok vannak (fehérebb és barnább is) valamint nem egységes az arcbőröm színe.
Ez a krém nekem igazán bejött, szerintem az állaga igazán könnyű. Az illata nekem kifejezetten nagyon tetszik, része az éjszakai rutinomnak. :)
Körülbelül egy hete használom, úgy látom egyrészt nagyon sima a bőröm, másrészt kicsit elkezdte halványítani a barnább foltokat.
Bizalommal vettem meg, mert egyszer már segített az ekcéma utáni pigment foltomon a Dual Serum, most ez jobban megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Lilla91

2021. március 7.

A sok pozitív vélemény miatt vettem de teljes mértékben borzalmas termék a szememben:
1. Tömény parfüm, ha a legkisebb mennyiséget kenem az arcomra órák múlva is érzem. Már ott tartok fejfájást okoz
2. Olyan tömény és zsíros állagú nehéz krém, hogy az én zsíros bőrömön csak csúszkák nem szívódik be. Illetve gyönyörű diszkógömb hatást ad egész napra, vastag púderrétegen is 1 óra alatt átfényesesik
3. A pigmentfoltjaimon 3 hónap használat alatt semmit nem segített

Őszintén ezt a terméket senkinek sem ajánlom, ha pedig ilyen hatásra vágyik valaki sokkal olcsóbb ha fogod a hűtőből a zsírt és összekevered a kedvenc parfümöddel majd az arcodra kened :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

3. A pigmentfoltjaimon 3 hónap használat alatt semmit nem segített

Luiselotte

2021. február 12.

Nappalra kerestem valamit ami jó lehet a foltok ellen, egyelőre kiválóan teljesít. Kicsit tartottam tőle, mert a szérum az nekem egy kalap kukac lett a bőrömön szó szerint, de szerencsére ebben a termékben nem csalódtam.
Reggel rózsavízzel tonizálom az arcomat és arra kenem fel, szépen beszívódik, nem érzem, hogy rajtam van, pedig nem egy könnyed formula.Miután beszívódott, Vichy naptejet kenek még rá, (50 faktor), majd arra jöhet a smink.Az illata teljesen rendben van , engem nem zavar. Három hete használom , a foltokat szépen halványítja, azt azért megjegyezném, hogy heti egy alkalommal Pigmanormot kenek ami igazi nehéztüzérség ehhez képest, szóval a halványodás nem csak ennek a krémnek tudható be.
A csomagolása semmi rendkívüli, nem lesz a fürdőszoba éke, de amire kitalálták azt hozza, a legjobb szó rá a praktikus .
Egyelőre 4 csillagot kap, ha nyáron sem lesz a bokámnál 3 perc alatt 40 fokban akkor megkapja az összeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

salymf

2021. február 10.

Ugyanúgy jártam vele és a társával, mint egy korábbi hozzászóló - egyetlen egy használatot követően az egész arcom kivörösödött, viszketni kezdett, majd leszáradt a bőröm, és utána napokig hámlottam, szenvedtem, hogy lemenjen a gyulladás. Nagyon sajnálom, mert a funkciójának örültem, és ráadásul gyógyszertárban vásároltam, és nem is egy olcsó krémről beszélünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Drzsu

2021. január 19.

Novemberben elején kezdtem el használni, tisztább és folt mentesebb lett a bőröm, kisebb halványabb foltokkal kifejezetten jól és hamar megbirkózik. Sajnos a homlokom lévő folton viszont egyelőre "csak" javítani tudott. Én nem lettem tőle pattanásos, pedig kifejezetten hisztis a bőröm. Szívem szerint 4,5 csillagot adnék, mert hatásos, de nem minden esetben csodaszer, ezt azért jobb ha tudjuk :). + 20%os C vitamint és 10%-os Niacinamidet is teszek rendszeresen a foltokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.