Eucerin

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.tima, Módosítva: 2019. március 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló nappali arckrém UVA- és UVB-védelemmel az egyenletes tónusú, ragyogó bőrért. Hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat.

Ár: 4500 Ft/darab , Eladó: Pöti
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után Foxpost, vagy személyes átvétel esetén utalás vagy készpénz

Nestafan

2022. június 30.

A kedvenc Eucerin termékem! Terhességem első pillanatától ezt kentem az éjszakai krémjével együtt a májfoltok elkerülése végett. Az állaga könnyű, gyorsan beivódik, illata nem zavaró. Jól lehet rá sminkelni, és a fényvédőt is elbírja nyáron. Szuperül bevált! Kicsit drága, érdemes figyelni az akciókat. Amúgy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Maniakuskozmetikus

2022. május 31.

Imadom ezt a kremet! Brutalisan feltuno pigmentfoltjaim vannak/voltak (mar mulik) es a hanlasztason, a lezeren, az ipl-en, dermarolleren at szerintem mindent kiprobaltam, es ha minimalisan halvanyodott is, egy strand utan ujra ott voltak, sotetebben. Fenyvedo mindig mindenhova, de igy is. Gondoltam a fogamzasgatlo okozhatta, de abbahagyasa utan joval sem javult. Ajanlasra probaltam ki ezt a termekcsaladot (nappali+ejszakai - az itt olvasott velemenyek alapjan a stiftet nem akartam), es hozza a pigmentfoltra valo Eucerin 50-es fenyvedo. Kb 2 hete vettem, es mar most durvan kihalvanyitotta a foltokat, arrol nem beszelve hogy az egesz arcom szebb, ragyogobb lett, masok is megdicsertek hogy mitol ilyen szep egeszseges az arcom? Vegre ki merek menni smink nelkul. A 2 krem szettben es egy arcra + testre valo fenyvedo szettben egyutt volt 20.000 Ft a patikaban, nekem nagyon megerte, foleg ha osszehasonlitom a korabbi, eredmenytelen kezelesek araval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

ladanyiviktoria

2022. április 23.

Imádom ezt a krémet. Rozáceára hajlamos, kifejezetten érzékeny, pigmentfoltos bőröm van. Egy hét használat után öt év mínusz, kíméletesen és hatékonyan halványítja a foltjaim, nem csíp, nem mar. Nappali és éjszakai verzióját is használom. Örök kedvenc lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 23.

Fma

2022. április 6.

Nagyon lelkesen kezdtem el használni ezt a krémet.
Arra gondoltam, hogy milyen jó lesz, hogy egyetlen termékkel letudom a hidratálást és fényvédőt, bónuszként pedig segít a pigment foltomon.
Nos... Nagyon szép a krém, illata alig van, ami jó, könnyű felkenni, be is szívja azonnal a bőröm. Picit mintha halványabb lenne a pigment folt, de néha egy másik terméket is használok csak a foltra, ezért nem tudom, hogy a kettő közül melyik halványít...
Azt szeretem, hogy nem fényes a bőröm tőle, és fényvédőként fogom elhasználni, bár most már lassan kéne egy 50-es faktor.
Ami nem tetszik, és ezért a 4*,hogy szinte semmi hidratáló hatást nem érzékeltem a használat során. Vízhiányos, zsírosabb bőröm van, szóval nem ront rajta, de nem is javít, kell alá még egy hidratáló krém... Ha csak ezt kenem fel, érdes, száraz tapintású marad a bőröm. Legalább nem fényes..
Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Nagyon lelkesen kezdtem el használni ezt a krémet.
Nem fogom újra venni.

Asianlover

2022. március 24.

Tavaly nyáron már begyűjtöttem pár pigment foltot, ezért gondoltam kipróbálok valami kifejezetten erre való terméket. Hát, nem tett csodát, olyan mint egy sima fényvédős krém, ráadásul abból több is van, ami nekem jobban bevált. A száraz részeket csípi is, elég erős az illata, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 24.

nyuszitaxi

2022. március 24.

Egy üveggel elhasználtam belőle tél végén, összességében elégedett vagyok vele. Nem irritálta a bőröm, rutinba is szépen passzolt, sminkelni is lehetett rá, viszont ahogy melegedett az idő egyre kevésbé bírta jól a sminkem és hamarabb fényesedtem ki. Kicsit nehezen szívódott be, ezért a fényvédőnek megfelelő mennyiséget két részletben vittem fel pár perc szünet eltéréssel. A foltjaim is mintha halványodtak volna, elképzelhető, hogy télen ismét használni fogom. A tavasz beköszöntével kacérkodtam az 50 faktoros társával, de arra jutottam inkább visszatérek a kedvenc és megszokott 50 faktoros fényvédőimhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

tbanett

2021. december 6.

Elhasználtam egy egész tubussal. Nagyon szerettem és a foltjaimon is rengeteget halványított. Smink alá is tökéletes, szépen hidratál. Az éjszakai párjával illetve az 50 faktoros fényvédőjével használtam hármas kombóban. Szuper. (Azt hozzá kell tennem, hogy alá G&G és TO szérumokat ill. hámlasztót is használtam, ami kifejezetten a pigment foltok halványítását segíti.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Jukka

2021. november 29.

Valamelyik savas pattanástalanító használata után nagyobb kiterjedésű pigmentfoltom lett. Ezt a krémet bőrgyógyász ajánlása (termékminta) után vettem meg, akciós áron. Pár hét használat után valamennyit halványult a folt, ezért bizakodó vagyok. Az UV védelem duplán hasznos.
Ha más nappali krémet használok, akkor plusz naptejet kell kennem, így viszont egy pumpálással letudok mindent. Igazából kevesebb kell, mint egy pumpálás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

tdiana84

2021. október 8.

Kellemes állagú krém, megvettem az éjszakai és a nappali változatát is. Tetszik, és foltok is halványodnak. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 8.

Viki77

2021. július 1.

Egy hónapja használom ezt a krémet, kiegészítve az éjszakai krémmel. A pigmentfoltjaim színe halványodott, bár gondolom a tartósabb használat során ez a halványodás még folytatódni fog. Hamar beszívódó, enyhe illatú krém. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.