Eucerin

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Zöld pigmentet tartalmazó színsemlegesítő nappali arcápoló 25-ös fényvédő faktorral.

A termék egy speciális, kifejezettten bőrpírra, hirtelen  kipirosodásra, rosaceára hajlamos arcbőrre kifejlesztett nappali arcápoló. A SymSitive hatóanyag az irritáció csökkentésében nyújt segítséget, a Licochalcone A hatóanyag pedig segít a bőr pirosságát hatékonyan csökkenteni.

• A zöld pigmentek az arcbőr pirosságát azonnal elfedik, ezáltal bőre egyenletes tónusú lesz
  • A bőr megnyugszik és csökken az irritáció érzése
  • Hosszú távú bőrnyugtató hatással rendelkezik

Tartósítószer-, paraben-, paraffin-, illatanyag- és alkoholmentes.

sezi

2019. június 13.

A kezdődő rosaceás bőrömre sajnos nem vált be a nappali. Gyanakodom, hogy az Octocrylene amit nehezen visel el a bőröm. Nekem a felvitellel is voltak gondok, nehezen tudtam eloszlatni a bőrömön, könnyen kukacoskodott. A zöld színével nem volt baj, nem feltünő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Almitra

2019. március 23.

Még csak 3 napja használom, a patikus le akart beszélni róla a zöld színe miatt, de kitartottam. A zöld pigmentek természetesen nem tűnnek zöldnek felkenve, inkább semlegesítenek. Nekem csökkentette a pirosságot, bár estefelé már kevésbé látszódott a hatása. Összességében elégedett vagyok vele, megfelelően hidratál, nem zsíros, könnyedén beszívódik, és plusz pont a fényvédő komponens miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

szofita

2019. március 7.

Nekem bevált, néhány nap használat után már kevésbé volt vörös a bőröm és nagyon jól hidratál a krém. Az adagolása pedig a legjobb, amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

katalinkosztyi

2018. október 30.

Körülbelül 1.5 éve fogadtam el a tényt: roseceám van. Uriage, Yves Rocher krémek után ez volt a harmadik kipróbált rosacea elleni krémem. Biztos, hogy nem venném újra: a pirosságon semmit nem változtat, inkább csak zsíros lesz tőle a bőröm mint hidratált, az ára sem túl pénztárca barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

riedl

2018. szeptember 28.

Nagyon regota hasznalom az elso darabomat a csomagolasnak koszonhetoen.
Nekem egy BB kremmel lett elfogadhato az osszhatas, magaban elkepesztoen zsiros lesz a felszini vizhianyos borom is...Es a fedese is olykor kevesnek bizonyul. Alapozot meg igyekszem kerulni a hetkoznapokban, amig lehet, h azzal se artsak a kezdodo rozaceamnak. (Ennek megfeleloen nem dohanyzom, ritkan iszom alkoholt, nem eszem tul sok tejtermeket, kavet es nagyon fuszeres eteleket probalom mellozni)
Szerintem igy egyutt hatasos, de meg mindig nem tuti, viszont szinten tart. Szoval csak a fenyesseg minusz.
Lehet, h ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nagyon regota hasznalom az elso darabomat a csomagolasnak koszonhetoen.
Lehet, h ujra veszem.

dflilla

2018. július 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg a terméket és nem csalódtam :)
Szépen helyrehozza a pirosságot és mintha az erecskék is halványabbak lennének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg a terméket és nem csalódtam :)
Szépen helyrehozza a pirosságot és mintha az erecskék is halványabbak lennének.

Swensson

2018. június 23.

Ez a cucc fantasztikus. Napok óta lángolt az arcbőröm, semmitől nem múlt el, mígnem megvettem ezt és a párját, 2-3 nap múlva teljesen elmúlt a pirosság. Bátran ajánlom mindenkinek. Nem olcsó, de megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

sweetmedusa

2018. május 25.

A pirosságot szépen elfedi, tökéletes lenne, ha nem lennének pattanás utáni foltjaim, de így, hogy bíbelődni kell a korrektorral, több időt vesz el, mintha gyorsan felkennék alapozót. Persze ez nem a termék hibája. viszont a bőrt elő kell készíteni, a száraz részekbe beleül ez a zöld szín, illetve a tágabb pórusokba is. Az egyetlen nagyon zavaró pont, hogy eléggé fénylik, szóval mattító púder mindenképp kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Kitti0317

2018. április 20.

Már több mint fél éve használom a terméket, így bátran merek véleményt mondani róla. Nagyon jól hidratál, hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön, csak a puhaság marad utána. Jól kezeli a pirosságot. Rendszeres használata után szinte már alapjáraton nem látom olyan pirosnak az arcom azokon a területeken ahol régebben viszont igen. Én rendszeresen sminkelek rá, nem tapasztaltam ezen a téren sem problémát. Glamour napok alatt vettem 20% kedvezménnyel, de szerintem nagyon megéri az alap árát is, hiszen elég sokáig elég 50 ml. Biztosan újra fogom venni. Ha valakinek érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőre és csak egy jó kis nappali hidratálót keres akkor én mindenképpen ajánlom a terméket. A 25-ös fényvédő pedig plusz pont. Mondjuk én nyáron biztosan fogok még plusz fényvédőt használni mellé, mert fehér a bőröm, de télre nekem elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

hahota

2018. március 3.

Egy bőrgyógyász által végzett! kozmetikai gépi kezelés után erősödtek fel a rozáceás tüneteim. Pedig, ahogy meglátott a bőrgyógyász egyből mondta, hogy rozácea. Előtte csak sejtettem, akkor vált bizonyosság. Kezdeti stádiumban volt a rozáceám, de a kezelés után előjöttek a kiütések, folyamatosan irritált volt. Elképzelhető, hogy az akkor használt alapozóm is ludas volt a dologban. Megvettem ezt a krémet, elkezdtem használni, elhagytam az alapozót is, kb. egy hét után gyönyörűen rendbe tette az ábrázatomat. Nagyon jól nyugtatja a bőrt, és megfelelően elfedi a pirosságot is. Azóta is ezt használom, a pirosság gyakorlatilag eltűnt, a kiütések pedig teljesen. Én egyenlőre teljesen elégedett vagyok a készítménnyel, megkapja az öt csillagot.

Update: most fog elfogyni a krém, és változatlanul elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 3.

Update: most fog elfogyni a krém, és változatlanul elégedett vagyok vele.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.