Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2012. február 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém 15-ös fényvédő faktorral: A természetben is előforduló glüko-glicerol hatóanyag aktiválja az aquaporinok működését. Az aquaporin csatornák a sejtmembránokban megtalálható természetes csatornák, melyek lehetővé teszik a nedvesség áramlását a bőrsejtek közt, ezáltal bőrünk optimális hidratáltságot kap. Gyógyszertárban (is) kapható.

Bezi

2018. április 21.

Az első hidratáló, amit bátran használok hosszú távon az arcomon. Összetevők tekintetében is kiemelkedő. Ezt a kiszerelést kedvelem a tégelyeshez képest mert csak be kell dobnom a táskába és nem foglal nagy helyet. (Szerencsére van beszállítóm) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Puccos

2016. július 20.

Sok próbálkozás után ennél a hidratálónál kötöttem ki. Vízhiányos bőröm van illetve volt. Nagyon kiadós, majd fél évig elég egy tubussal. Most új kiszerelésben vettem, tégelyes. Kíváncsi leszek, hogy a minősége változott-e?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

CocoSunrise

2014. október 15.

Nagyon jól, mélyen hidratálja az arcbőrt. Nem zsírosít, nem okoz pattanásokat és fényvédő is van benne. Lehet rá sminkelni is. Mondjuk én nem használom minden nap, csak hetente 4x, de elég. Amikor megvettem annyira vízhiányos volt a bőröm, hogy még sminkelni sem bírtam rá, hámlott... de ezt 2 nap alatt rendbehozta. Nem olcsó, de megéri. Főleg kombinált és normál bőrűeknek ajánlom. Nem azt mondom, hogy csodaszer de jó és lehet újraveszem ha hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

zsuzsagyarmati

2014. július 11.

Pár napja használom, eddig tetszik, kellemes az állaga, könnyen beszívódik és úgy tűnik, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

evilshedevil

2014. július 10.

A kémiai hámlasztás miatt még otthonra is fényvédős hidratálót használok. Tökéletesen elég otthonra, illetve ha nem tartózkodok hosszabb ideig a napon. Nem lesz ragacsos a fényvédőtől, könnyű krém, nem túl sok a nyárra.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

edibaba

2014. május 27.

Még évekkel ezelőtt először mintát próbáltam, az bevált, ezért megvettem a teljes kiszerelést. Nagy reményeket fűztem hozzá a minták és az ígéretei alapján, de sajnos rendszeres használat mellett, apró, kinyomhatatlan pattik lettek tőle a homlokomon, így megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

vacska

2012. július 1.

Már kb. 1 hónapja használom, eddig meg voltam vele elégedve, de a mostani kánikulában már túl zsíros a bőrömnek, pár pattanás is előjött tőle. Kicsit ragacsos állaga van, mint a naptejeknek (gondolom az uv szűrő miatt), de hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

csillag

2012. március 19.

A legjobb hidratáló amit eddig használtam.....könnyű felvinni, hamar beissza a bőr..mindenkinek ajánlom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

tothdyna

2012. március 13.

Szerk.: Télen mindenféle más krémet is használtam, most tavasszal újra elővéve már nem vagyok olyan elégedett vele, ezért visszavettem egy csillagot a tavaly szeptemberi 5-ből.

Meglepően folyékony az állaga egy hagyományos krémhez képest, ez segít a gondos eloszlatásban. Kellemes az illata, nem túl patikás. Picit csillogott tőle a bőröm, de végül is ez kifejezetten normál bőrre van, az enyém meg kevert inkább. Bevált, szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

micimaci83

2012. február 15.

Bőrgyógyászom ajánlotta az Eucerin krémet, mivel éppen Sotret-kezelésen vagyok, és a gyógyszer nagyon szárítja a bőröm. Ez elvileg mélyhidratáló, nekem viszont még így, kiszáradt állapotában sem képes a bőröm "felvenni" rendesen ezt a krémet.
Télen még ok, de nyárra semmiképp se venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Télen még ok, de nyárra semmiképp se venném meg.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.