Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató, ápoló formulájával segít megtörni a viszketéssel járó akut bőrgyulladásos ciklus ördögi körét. Bőrápoló tulajdonságainak köszönhetően segít csökkenteni a hidrokortizon használatát a gyulladás fellángolásának ideje alatt. Egy klinikai vizsgálat bizonyította, hogy az Eucerin® AtopiControl SOS Bőrnyugtató krém bőrápoló tulajdonságainak köszönhetően hasonló kozmetikai hatást eredményezett az atópiás bőr kipirosodásának javulásában, mint az 1%-os hidrokortizon krém. Az AtopiControl SOS Bőrnyugtató krém nem minősül gyógyszernek, és nem helyettesíti azt.

Intenzíven ápolja, nyugtatja a bőrt és olyan gyakran alkalmazható az érintett bőrterületeken, ahányszor szükséges. Az Eucerin® AtopiControl SOS Bőrnyugtató krém egyedi összetételében megtalálhatók a regeneráló hatású omega-6 zsírsavak (ligetszépemag olaj és szőlőmag olaj), a bőrnyugtató licochalcone A (az édesgyökér kivonata), az antibakteriális decandiol és a hűsítő menthoxypropanediol. Klinikai és bőrgyógyászati vizsgálatok bizonyítják, hogy a termék felnőttek, gyerekek és csecsemők számára egyaránt alkalmas az atópiás bőr ápolására.

Kortizon-, illatanyag-, színezőanyag- és parabenmentes, így a bőrirritáció és az allergia kockázata minimális.

Ár: 1700 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 1x probalt. , Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalással
tabi96

2019. november 5.

Örülök, hogy rátaláltam.
Mikor rá esett a választásom, kicsit sajnáltam kiadni ennyit érte, de utólag nem bántam meg. Kevés kell belőle így jó sokáig kitartott nekem. Én hűtőben tároltam, hogy jobban hűsítse és nyugtassa a bőröm. Nagyon erős (arc)bőrszárazság miatt vettem meg. Úgy vettem észre, hogy kell neki idő még meglátszik a hatása, de ha beindul, akkor nincs megállás. Szépen hidratál és nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Örülök, hogy rátaláltam.

nramona

2019. március 4.

A tesztelésre kapott csomagban volt, egyedüli enyhülést ez a krém hozott, megnyugtatta, hidratálta valammenyire. Viszkető-repedezett bőrömet valamelyest rendbehozta, de nem csodaszerként tekintek rá, azthiszem a többi termékben való csalódottságom árnyalja egy picit a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Adél Zsanna

2019. március 3.

Tesztelésre kapott csomagban volt minták formájában és mivel be volt lobbanva a kezemen az ekcéma próbálgattam rajta.
Maradéktalanul nem vált be, mert valamelyest nyugtatta és hidratálta a bőrömet de a testápoló számomra hamarabb hozott enyhülést a kezemen is pedig ettől többet vártam azért. A másik két terméket biztos, hogy újra fogom venni de ezt nem teljesen biztos, még mindenképpen próbálgatni fogom addig is 3* (ha az olajtusfürdő a szaga miatt 4-et kapott)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

quickberry

2019. március 3.

Kontakt ekcémás, viszkető-repedező foltokra próbáltam ki. Nemhogy csillapította volna a tüneteket, 1 órán belül még erősebb viszketést és izzó, nedvedző kis hólyagokat okozott. Úgy látszik, egyelőre maradok a natúrkozmetikumok és a szteroidos krémem vonalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

sinbilinbi

2019. február 28.

Nekem csodaszerként hatott. Nagyon sok krémet és gyógyszertári terméket kipróbáltam már, de csak ez segített. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Pumpoka

2019. február 28.

Belobbant vörös foltokra ajanlom, leghatékonyabb, ha napi 2-3alkalommal atkenem a foltokat. Igy a szteroidos krémet nem kell használni.

allebag2

2019. február 23.

A nagyon gyulladt bőrnek is segít valamelyest, azonban az ekcémát nem fogja elmulasztani (bár nem is ez a célja). Nyugtatja a gyulladt bőrfelületet, és valamelyest gyógyítja is az irritált, sebes bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

ttttt

2019. február 22.

Tesztelésre kaptuk. Sajnos nem csodaszer, pedig milyen régóta keresem már....
Ekcémás foltra használva nem a várt hatást hozta, hidratál, könnyen beszívódik, jó az állaga , nem csillapította a viszkető foltokat, de tény nem is rontott a helyzeten. Kicsit csalódtam benne, megelőzésre, szimplán nagyon száraz bőrre, nyugtatja a száraz bőrt, de ekcémára nekünk nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Tesztelésre kaptuk. Sajnos nem csodaszer, pedig milyen régóta keresem már....

PiciBia

2019. február 20.

Nagyon drága, sztem ezért az összegért mást is be lehet szerezni hasonló tulajdonságokkal. Nekem az irritált bőrömet még inkabb kicsípte valamilyen oknál fogva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Viky0123

2018. december 24.

Olyan bőrgyulladásom lett miatta, hogy erős szteroidos krémtől múlt csak el, több nap alatt. Semmi előjele nem volt, nem csípett, nem égett, stb, csak reggelre begyulladt.
Nem az első Eucerin, amivel így jártam.. Nálam leírta magát ez a cég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Nem az első Eucerin, amivel így jártam.. Nálam leírta magát ez a cég.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.