Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató, ápoló formulájával segít megtörni a viszketéssel járó akut bőrgyulladásos ciklus ördögi körét. Bőrápoló tulajdonságainak köszönhetően segít csökkenteni a hidrokortizon használatát a gyulladás fellángolásának ideje alatt. Egy klinikai vizsgálat bizonyította, hogy az Eucerin® AtopiControl SOS Bőrnyugtató krém bőrápoló tulajdonságainak köszönhetően hasonló kozmetikai hatást eredményezett az atópiás bőr kipirosodásának javulásában, mint az 1%-os hidrokortizon krém. Az AtopiControl SOS Bőrnyugtató krém nem minősül gyógyszernek, és nem helyettesíti azt.

Intenzíven ápolja, nyugtatja a bőrt és olyan gyakran alkalmazható az érintett bőrterületeken, ahányszor szükséges. Az Eucerin® AtopiControl SOS Bőrnyugtató krém egyedi összetételében megtalálhatók a regeneráló hatású omega-6 zsírsavak (ligetszépemag olaj és szőlőmag olaj), a bőrnyugtató licochalcone A (az édesgyökér kivonata), az antibakteriális decandiol és a hűsítő menthoxypropanediol. Klinikai és bőrgyógyászati vizsgálatok bizonyítják, hogy a termék felnőttek, gyerekek és csecsemők számára egyaránt alkalmas az atópiás bőr ápolására.

Kortizon-, illatanyag-, színezőanyag- és parabenmentes, így a bőrirritáció és az allergia kockázata minimális.

Ár: 3000 , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: Új, Helyszín: Keszthely, fizetés: --
Eucerin Atopicontrol
Ár: 3500.- (postakoltseggel) , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Cegled , fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlottként küldöm

MasterKitana

2021. február 14.

Nekem az ekcémás foltjaim megmentője volt,ha előjött valahol ez szépen rendbehozta. Próbáltam a kezemre is amit a hideg és a sok kézmosás eléggé megvisel , azt szintén sokkal gyorsabban és szebben helyre rakta mint egy kézkrém. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

endzsiaj

2021. január 11.

Én csak a karomon lévő ekcémás foltra kentem, de rengeteg kicsi pattanást vagy mit okozott nekem körülötte. Ezer év volt mire elmúltak. Párszor próbáltam, de ugyanez volt az eredmény. Arcra már nem is mertem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

fukr

2020. június 12.

Nem szoktam véleményeket írni a termékekhez, mert szerintem nagyon szubjektív, hogy kinek hogyan válik be egy-egy termék. Ami az egyik embernek csodaszer, a másiknak lehet maga a borzalom. Most azért teszek kivételt, mert anyukaként kerültem olyan helyzetbe, hogy kerestem az ideális krémet a babám bőrére.
A 8 hónapos kisfiam örökölhette tőlem az ekcémát, ami kb. 6 hónapos korától jelent meg viszonylag aktívan mindkét oldalon, a karja felső részein. Kipróbáltam mindent, de tényleg mindent, ami pozitív értékelést kapott ekcémával küzdők esetében, de 1-2 napos javulást követően visszatértünk az eredeti állapothoz. Igazából piros, nagyon száraz foltok voltak a karján, amik látszólag nem viszkedtek, és nem volt annyira súlyos a helyzet, hogy vad, szteroidos krémet ráküldjek a bőrére.
Végül úgy voltam vele, hogy próbát teszek ezzel a krémmel is, annak ellenére, hogy személy szerint nekem az Eucerin termékek annyira nem jöttek be. És magam is meglepődtem, hogy a használat megkezdését követő napon a kisfiam karja javulni kezdett, és kb. az 5.napra azt mondhatom szépen eltűnő félben vannak a foltok.
Ezt a terméket úgy használom, hogy nyomok belőle kicsit az ujjamra és hozzáteszek egy nagyon keveset a Bioderma Atoderm Creme testápolójából (ez a kisfiam bőre esetében, amikor nagyon száraz és piros volt, nem volt elég, viszont a testére ezt használom, és arra kitűnő). Ezzel a kombóval kenem be reggel és este a pici karját, napközben pedig 1 vagy 2 alkalommal simán ezzel az Eucerin krémmel. Használom hozzá a tusfürdőt is, felváltva a Herbarting fürdetőkrémmel (most hogy javulás mutatkozik lehet csak a Herbartingos fürdető krém marad, mert ekcéma nélküli helyzetben szerintem ez zseniális és nagyon bababarát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

erosdora00

2020. április 24.

Nagyon szépen hidratálta az arcbőrömet és a gyulladásokkal is simán felveszi a harcot, persze nem elég egyszer használni a tartós eredményért. Kifejezetten tetszik, hogy hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

tabi96

2019. november 5.

Örülök, hogy rátaláltam.
Mikor rá esett a választásom, kicsit sajnáltam kiadni ennyit érte, de utólag nem bántam meg. Kevés kell belőle így jó sokáig kitartott nekem. Én hűtőben tároltam, hogy jobban hűsítse és nyugtassa a bőröm. Nagyon erős (arc)bőrszárazság miatt vettem meg. Úgy vettem észre, hogy kell neki idő még meglátszik a hatása, de ha beindul, akkor nincs megállás. Szépen hidratál és nem irritálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Örülök, hogy rátaláltam.

Adél Zsanna

2019. március 3.

Tesztelésre kapott csomagban volt minták formájában és mivel be volt lobbanva a kezemen az ekcéma próbálgattam rajta.
Maradéktalanul nem vált be, mert valamelyest nyugtatta és hidratálta a bőrömet de a testápoló számomra hamarabb hozott enyhülést a kezemen is pedig ettől többet vártam azért. A másik két terméket biztos, hogy újra fogom venni de ezt nem teljesen biztos, még mindenképpen próbálgatni fogom addig is 3* (ha az olajtusfürdő a szaga miatt 4-et kapott)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

quickberry

2019. március 3.

Kontakt ekcémás, viszkető-repedező foltokra próbáltam ki. Nemhogy csillapította volna a tüneteket, 1 órán belül még erősebb viszketést és izzó, nedvedző kis hólyagokat okozott. Úgy látszik, egyelőre maradok a natúrkozmetikumok és a szteroidos krémem vonalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

allebag2

2019. február 23.

A nagyon gyulladt bőrnek is segít valamelyest, azonban az ekcémát nem fogja elmulasztani (bár nem is ez a célja). Nyugtatja a gyulladt bőrfelületet, és valamelyest gyógyítja is az irritált, sebes bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

ttttt

2019. február 22.

Tesztelésre kaptuk. Sajnos nem csodaszer, pedig milyen régóta keresem már....
Ekcémás foltra használva nem a várt hatást hozta, hidratál, könnyen beszívódik, jó az állaga , nem csillapította a viszkető foltokat, de tény nem is rontott a helyzeten. Kicsit csalódtam benne, megelőzésre, szimplán nagyon száraz bőrre, nyugtatja a száraz bőrt, de ekcémára nekünk nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Tesztelésre kaptuk. Sajnos nem csodaszer, pedig milyen régóta keresem már....

PiciBia

2019. február 20.

Nagyon drága, sztem ezért az összegért mást is be lehet szerezni hasonló tulajdonságokkal. Nekem az irritált bőrömet még inkabb kicsípte valamilyen oknál fogva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.