Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Eucerin® Complete Repair 5% Urea testápoló a természetes összetevők egyedi és rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza. A hatóanyagok felveszik a harcot a száraz bőr kialakulásáért felelős kulcsfontosságú tényezőkkel:

• Az urea és a természetes hidratáló faktorok (THF) megkötik a nedvességet és hidratálják a bőr felső rétegét.
  • A ceramid-3 erősíti a bőr természetes barrier funkcióját, hogy megelőzze a párolgás általi nedvességvesztést és kívül tartsa az irritációkeltő anyagokat, melyek gyulladást és viszketést okozhatnak.
  • A glüko-glicerol aktiválja a bőr természetes hidratációs hálózatát a mélyebb rétegekben, ezáltal fokozza a nedvesség felfelé áramlását a külső rétegek irányába, ami hosszan tartó hidratációt biztosít.

Rommie77

2020. március 31.

Sajnos szilikon van benne, így ejtve. Az ár-érték arány nem megfelelő, egyértelműen a márka logóját fizeted ki, és nem a krémet, ami közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

nemethdorcy

2020. március 30.

Gyógyszertárban vásároltam egy száraz bőrre való kezdőcsomagot, amiben egy ajakápoló, egy pici lábkrém és két testápoló minta volt (5% és 10% urea testápoló). Az alkoholos fertőtlenítők nagyon tönkretették a kezem, teljesen kiszáradt, kisebesedett, sosem volt ilyen rossz állapotban mint az utóbbi időben. Két hete használtam, és annyira bevált, hogy megrendeltem belőle a nagy kiszerelést. Gyorsan beszívódik, minimális illata van, hidratál és szépen teszi a dolgát. Kezd rendbejönni a kezem, amit ennek a krémnek köszönhetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

pici24

2018. december 30.

Gyógyszertárban ajánlották a terméket, miután rövid idő alatt sok testápolót kipróbáltam (keresve az "igazit"), melytől besokallt a bőröm, kipirosodott és viszketett. Ez a testápoló már az első használat után nyugtatta és hidratálta a bőröm. Néhány flakonnal elhasználtam, de az ára meglehetősen borsos, így egy hasonlóan jó, de kedvezőbb áru termékre váltottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Leander

2018. február 6.

Nem rossz, de vannak jobbak, akár olcsóbban is. Tisztességesen, de nem kiemelkedően hidratál, kellemes, alig érezhető az illata, jó dús az állaga, így télen is használható. Jó alternatíva lehet annak, akinek tényleg érzékeny a bőre, így a Nivea, ill. Barnangen termékek az összetevőlistájuk miatt esetleg nem jönnek szóba. Egyébként utóbbiak között vannak ennél valamivel jobb hidratáló hatással rendelkező, mégis olcsóbb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Mona01

2017. április 20.

Nagyon jó testápoló, örülök, hogy megvettem. Testes, zsíros krém, illat nélkül. Bevallom, én néha éjszakára arcra is használom, ott is szuperül teljesít., reggelre pihepuha az arcom tőle. Nagy tégelyben vettem, nem ilyen flakonban, mint a képen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

sminktudatossag

2016. április 19.

Számomra nagyon hatékony, a száraz bőrömet tartósan, napi kétszeri használattal hidratálva tartja, napok alatt helyrehozza tünetileg a szárazságot, látványos, ahogy a bőröm bársonyossá változott vissza. Biztos, hogy vásárolok még, eddig messze ez a legjobb hidratáló testápoló, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Urea, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Sodium PCA, Alanine, Histidine, Lactic Acid, Dimethiconol, Glycogen, Mannitol, Sucrose, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alanine a I h

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.