Eucerin

Ár:   3949 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az innovatív formulájú Eucerin DermoPure Bőrmegújító szérumot kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy csökkentse a mitesszerek, pattanások megjelenését, valamint halványítsa az aknés foltokat. Hármas hatást fejt ki: a 10% Hidroxi-komplex hámlasztó hatású savak – glikolsav, szalicilsav és glükonolakton – rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza, ezáltal segít megújítani a bőr felszínét, felszabadítja a pórusokat, csökkenti a baktériumok számát, eltávolítja az elhalt hámsejteket és meggátolja, hogy újabb bőrhibák alakuljanak ki. A formula licochalcone A-t is tartalmaz, ami bizonyítottan csökkenti a gyulladásokat és segít enyhíteni az irritációt.

A szérum hatása már egy hét után kezd megmutatkozni: a bőr állapota javul, és idővel egyre tisztább és bársonyosabb megjelenésű lesz.

Gyógyszeres aknekezelés alatt nem alkalmazható.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel lehetséges

LauraDorina

2020. március 6.

Nekem kicsit zsírosítja jobban a bőröm, viszont tényleg halványítja a nyomokat. Pattanások terén viszont még mindig nem a legjobb nekem. Kijön néha 1-1 tőle ha használom. Mindennap nem szoktam kenni, mert úgy tömény és csak estére, mert bezsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 6.

nikittta

2020. március 4.

Nagyon jó kis krém.Az első pár másodperc után csíphet, ha friss pattanásra visszük fel.Szépen mattítja a bőrt,és pár nap alatt láthatóan tisztább tőle az arc szerkezete. Újravevős lesz. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. március 1.

A nevéből adódóan egy "igazi" szérumra számítottam, de ez igazándiból egy könnyed, sárga színű krém. Miután megmostam az arcom a termékcsalád mélytisztító arclemosó zseléjével, ezt szoktam magában felvinni. Reggelre egy nyugodt arcbőr fogad. Szerintem hidratál is, mert jelenleg nagyon jól elvagyok az éjszakai krémem nélkül. Az illata az elején egy picit zavaró volt, de már megszoktam 1 hét alatt. Szerintem újra fogom vásárolni, mert tényleg látványosan csökkentek a pattanásaim és mitesszereim száma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 1.

cherrygirll

2020. február 28.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot, pihe puha bőrt eredményez, egységesíti a bőrt és valóban kevesebb pattanásom van mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

nhviktoria

2020. február 19.

Imádom!! Nemrég vettem újra és nagyon rossz volt nélküle :D A krém maga sárga, sűrű és az illata is inkább rossz, mint jó... felkenve valóban csíp helyenként, ahol pattanás utáni friss heg van, de nyilván a savak miatt és ez pár másodperc után elmúlik. Nagyon sokat javít a bőr állapotán, szép, tiszta és egységes lesz tőle a bőr. Persze folyamatosan kell használni, nem pár nap után ad eredményt. Gyorsan beszívódik, matt lesz tőle a bőr. Én éjszakára használom, nappalra pedig a mattító fluid társát. Remekül kiegészítik egymást, problémás bőrre ajánlani tudom. Ha elfogy megint újra fogom venni. Egyébként nem folyamatosan használom, hanem kúraszerűen pár hétig, amikor úgy érzem rossz passzban van a bőröm és több pattanás is előjön. Használat alatt nappalra fényvédő kell :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

jituszka

2020. február 18.

Épp elfogyott a hámlasztóm, és nem tudtam rendelni sem, úgyhogy nagyon megörültem, amikor ezt megtaláltam, mert simán a patikában is beszerezhető. Niacinamidot és cinket tartalmazó szérummal szoktam kombinálni, a kettő együtt nagyon szépen rendbe hozza a a zsíros, mitesszeres bőrömet. Érdemes hozzá fényvédőt is használni, a glikolsav miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Buklika

2020. február 8.

Október óta használom, és megkedveltem. Igazából azért mertem megvenni, mert a dermopure fedőstift fantasztikusan teljesített előtte, és gondoltam hogy na, ez egy biztibiztos jó termékcsalád. Ja, és azért is, mert az Eucerin honlapján lévő kép, amit 8 hetes intervallumban tekergetni lehet, hogy hogyan változik a bőrkép 8 hét használ után, nagyon meggyőző (marketingtrükk). A színe sárga, ami nekem eleinte nem tetszett, de sebaj. Hipphopp beszívódik, és mattítja a bőröm. Volt, hogy a kezemen összekevertem a fluidjával, és úgy kentem fel. Összességében javított a bőrképemen, kevesebb ragyám lett a használata miatt. 2 hete már más, erősebb hámlasztót használok (G&G Cheer up), és azt hiszem hogy ez jó krém volt arra, hogy felkészítse a bőröm a fokozatváltásra. Egyébként sosem csipkedett, könnyű eldolgozni, és sokat beszív a bőröm belőle egyszerre. Megadnám rá az 5 csillagot, mert gyógyszertári brand-viszonylatban csodaszer, de mivel nekem kb 12 hét alatt sem hozta azt a válozást, amit a honlapon látható kép ígér (a mattító fluiddal párhuzamosan használva), így csak egy jó termék, és a csodát már más márka termékeitől várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

TKataa

2020. február 4.

Irritál, csíp, erős a szaga és semmit se használ. Lagalábbis nálam. Pozitív hatását nem érzem, de nem is tett nagy kárt. Egész egyszerűen többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Fruzsonna

2019. november 14.

Mintát kaptam belőle ami meglepően sokáig elég volt nagyon keveset vittem fel és csak az adott teruletre kizárólag mivel a parfumot nembirja az én bőröm tehát T vonalban este és néha reggel is meglepő volt nagyon a változás eleinte csípkedett picit viszont hamar már másnap hozzászokott a bőröm egységesebb arc tisztább pórusok és kedvező ár valamint szerintem a 40ml ami ma érkezett meg bőven elég lesz sokáig aranyos kis hámlasztó és nekem az első pattanások hamarabb eltűnnek tudni kell rólam kizárolag akkor vannak mielőtt menstruálok és azok is az almácskáimon sokáig ittvoltak legutóbb a helyük is látszott de szerencsére ezzel egyidőben kaptam a mintát és már másnapra feleannyira látszottak szuper <3 a 4 csillag csak a parfumérzékenységem miatt amúgy csodás imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

MoHajnalka

2019. november 12.

Esténként használom, lefekvés előtt. Már az első használat után látszott a hatása. A bőröm feszesebb lett, a piros pöttyök halványultak, vagy eltűntek. Az egyetlen pici rossz, amit tapasztaltam, hogy ha a frissen megtisztított arcbőrre viszem fel, akkor kicsit irritálja bőrt. De ezt ki lehet kerülni, ha várok egy 10 percet a krém használata előtt. Jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid