Eucerin

Ár:   3949 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az innovatív formulájú Eucerin DermoPure Bőrmegújító szérumot kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy csökkentse a mitesszerek, pattanások megjelenését, valamint halványítsa az aknés foltokat. Hármas hatást fejt ki: a 10% Hidroxi-komplex hámlasztó hatású savak – glikolsav, szalicilsav és glükonolakton – rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza, ezáltal segít megújítani a bőr felszínét, felszabadítja a pórusokat, csökkenti a baktériumok számát, eltávolítja az elhalt hámsejteket és meggátolja, hogy újabb bőrhibák alakuljanak ki. A formula licochalcone A-t is tartalmaz, ami bizonyítottan csökkenti a gyulladásokat és segít enyhíteni az irritációt.

A szérum hatása már egy hét után kezd megmutatkozni: a bőr állapota javul, és idővel egyre tisztább és bársonyosabb megjelenésű lesz.

Gyógyszeres aknekezelés alatt nem alkalmazható.

Ár: 3500 Ft , Eladó: ppandaas
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest IV. és XIII. kerület környékén, fizetés személyesen
Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum - 5ml kiszerelésben
Ár: 500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Fidler

2021. április 20.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, kifejezetten jó, bevált, de az ára kicsit lehetne barátibb :) Kence után csíp egy kicsit, de hamar elmúlik ez a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Nona8505

2021. április 9.

Nekem bevált. Mined pattanásom elmúlt tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nekem bevált. Mined pattanásom elmúlt tőle.

floracska6

2021. február 5.

Bőrgyógyász ajánlotta a Dermopure családot (arctisztító gél, bőrmegújító szérum este, mattító gél nappalra) és azt kell mondjam eddig az egyetlen (lekopogom) ami segített a pattanásokon és nem hozott felszínre újakat. Alapjában véve kombinált, vízhiányos bőröm van és eddig problémamentes volt, de egy pár hónapja nagyon pattanásos lettem. Sokmindent kipróbáltam, a dermokozmetikai márkák közül is de eddig ez a termékcsalád használt csak, nekem sokkal jobb mint a La roche posay Effaclar család amit minden patikában ajánlanak, nekem az nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Vavika02

2021. január 17.

Vegyes,kombinált bőrömre próbáltam.... de sajnos nem működött. Pár óra múlva már fénylett az arcom, reggelre pedig szinte tocsogott a zsírtól. Sajnálom,mert nagy reményeket fűztem a márkához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Skylin

2020. november 22.

Ezt a terméket hosszas keresgélés után választottam. Rémes hormonális problémák miatt kialakult gyulladt acnek vannak az arcomon. Szerintem erre a problémára tökéletes megoldás nem létezik, de... Ezt használom a La Roche-Posay Effeclar A.I. krémével együtt. Így ők ketten két hét után sem tüntették el a pattanásokat, viszont sokkal szebbek és kevésbé látványosak, kisebbek lettek. Az A.I. inkább halványít. A mitesszereim nem lettek kevesebben, de mégis azt kell mondjam, hogy elégedett vagyok, mert ilyen eredményt eddig nem sikerült elérnem még semmivel. Remélem hosszú távon barátok leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Szabinaj

2020. október 26.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Sokat javított a bőröm állapotán, de most egy erősebb hamlasztoval próbálkozok. Viszont ez nagy kedvenc volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

kovacsnikoletta92

2020. augusztus 25.

Elégedett vagyok vele, kb 3 éve hormonális eredetű acknéim lettek körben az államon. Egy ideje már igazán hozzáértő kozmetikus segítésével az arcom állatpota nagyon sokat javult, ritkábban vannak pattanásaim és annak is tudom az okát...

Kb 3 hónapja használom a bőrmegújító krémet heti egyszer, este.
Érdekes illata van az egész termékcsaládnak, de én szeretem :)
Kellemesen eldolgozható, bár az állaga picit sűrűbb, fölé pedig a termékcsalád hidratálóját használom.
Ha elvakarást vagy sebet talál, picit csíp, de kibírható vakarás nélkül.

Ami miatt csodaszer, hogy nem okoz újabb acknékat, kellemesen puha és egységesebb lesz másnap reggelre az arcom tőle. Valahogy másnap reggel amikor tükörbe nézek, elégedett vagyok a bőrömmel.
Ha pont kijött egy piros, ragaszkodó duzzanat, másnapra leapad :)

(Próbáltam már a LRP ackné családját, de az nem jött be.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Kb 3 hónapja használom a bőrmegújító krémet heti egyszer, este.
Érdekes illata van az egész termékcsaládnak, de én szeretem :)
Ha elvakarást vagy sebet talál, picit csíp, de kibírható vakarás nélkül.

Ha pont kijött egy piros, ragaszkodó duzzanat, másnapra leapad :)

(Próbáltam már a LRP ackné családját, de az nem jött be.)

szucsa

2020. augusztus 13.

Mintát kaptam belőle, így hosszabb távon nem próbáltam ki. Eddigiek alapján nekem bevált, pihe puha bőrt eredményez, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

bendi13

2020. augusztus 7.

Hosszabb távon többet ártott mint használt. Nagyon sok apró pattanásom lett tőle, és rájöttem, hogy ez a benne lévő szilikon miatt van, amit nem bír a bőröm. Alapból furcsa, hogy miért hívnak szérumnak egy sűrű krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

acelka

2020. július 16.

Nem birtam elhasznalni, tobbet artott, mint hasznalt, apro kiutesek jottek ki tole a boromon, tobbszor probaltam ujra, hatha nem ettol, de most mar biztos vagyok benne, hogy emiatt jott ki. Teljes penzkidobas

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid