Eucerin

Ár:   3949 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az innovatív formulájú Eucerin DermoPure Bőrmegújító szérumot kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy csökkentse a mitesszerek, pattanások megjelenését, valamint halványítsa az aknés foltokat. Hármas hatást fejt ki: a 10% Hidroxi-komplex hámlasztó hatású savak – glikolsav, szalicilsav és glükonolakton – rendkívül hatékony kombinációját tartalmazza, ezáltal segít megújítani a bőr felszínét, felszabadítja a pórusokat, csökkenti a baktériumok számát, eltávolítja az elhalt hámsejteket és meggátolja, hogy újabb bőrhibák alakuljanak ki. A formula licochalcone A-t is tartalmaz, ami bizonyítottan csökkenti a gyulladásokat és segít enyhíteni az irritációt.

A szérum hatása már egy hét után kezd megmutatkozni: a bőr állapota javul, és idővel egyre tisztább és bársonyosabb megjelenésű lesz.

Gyógyszeres aknekezelés alatt nem alkalmazható.

Ár: 3500 , Eladó: barbeexy
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés kérdése
Ár: 3399 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Fruzsonna

2019. november 14.

Mintát kaptam belőle ami meglepően sokáig elég volt nagyon keveset vittem fel és csak az adott teruletre kizárólag mivel a parfumot nembirja az én bőröm tehát T vonalban este és néha reggel is meglepő volt nagyon a változás eleinte csípkedett picit viszont hamar már másnap hozzászokott a bőröm egységesebb arc tisztább pórusok és kedvező ár valamint szerintem a 40ml ami ma érkezett meg bőven elég lesz sokáig aranyos kis hámlasztó és nekem az első pattanások hamarabb eltűnnek tudni kell rólam kizárolag akkor vannak mielőtt menstruálok és azok is az almácskáimon sokáig ittvoltak legutóbb a helyük is látszott de szerencsére ezzel egyidőben kaptam a mintát és már másnapra feleannyira látszottak szuper <3 a 4 csillag csak a parfumérzékenységem miatt amúgy csodás imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

MoHajnalka

2019. november 12.

Esténként használom, lefekvés előtt. Már az első használat után látszott a hatása. A bőröm feszesebb lett, a piros pöttyök halványultak, vagy eltűntek. Az egyetlen pici rossz, amit tapasztaltam, hogy ha a frissen megtisztított arcbőrre viszem fel, akkor kicsit irritálja bőrt. De ezt ki lehet kerülni, ha várok egy 10 percet a krém használata előtt. Jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

JasmineK

2019. október 28.

Szerintem nem csodaszer, de jó. Vannak hatékonyabb hámalsztók stb. Nekem nem vészes a bőröm, szóval nem tudom. Viszont rengeteg mitesszerem van, mellette nagyon száraz a bőröm...
Ha este bekenem akkor reggelre kijön a fekete mitesszerek többsége. De ugyanúgy visszajön ez mellett is, illetve a mimden nap nem használom, mert akkor már látszik, hogy sok... Szerintem ezért is tűnhet zsírosabbnak valakinek, mert kihozza a mitesszereket, ezáltal újra termelődik (akármit kensz magadra így van😀), meg lehozza az elhalt bőrt.
Nagyon fontos mellé a fényvédelem, télen is. Meg mellette a tonikot és a lemosót használtam, ugyanebből.
Arról nem tudok nyilatkozni, hogy nagyon aknés bőrrel mit tesz, de megéri az árát. Újra nem venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Betti21

2019. október 18.

Kizárólag a tág pórusokra kenem ahol a bőröm nem száraz vagy érzékeny, kb. 1 hét után vettem észre pozitív változást, aztán egyre simább lett a bőröm. Reggel és este a szokott krém előtt keveset kenek fel, mert nem is kell több, így sokáig elég. Ez a második doboz, az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

kaposztamester

2019. szeptember 6.

Sok sok év pattanás probléma után , végre rendbe jött az arcom . Ez egy csodaszer . Mindenkinek ajánlom , aki már évek óta küzd , és minden féle patikai vényköteles vacakot magára kent hasztalanul . Pár hét kell mire kifejti a hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

saeszti

2019. augusztus 27.

Nem rossz, a pattanások tényleg hamarabb eltűnnek, viszont az én bőröm nagyon bezsírosodik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Kiara

2019. június 2.

Nekem csodaszer!
Seborrheás, vízhiányos bőröm van sok mitivel, gyulladt pattanások is rendszeresen előjönnek.
Ilyet még nem tapasztaltam, nagyon jó, csökkenek a mitesszerek, simább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Nekem csodaszer!
Ilyet még nem tapasztaltam, nagyon jó, csökkenek a mitesszerek, simább a bőröm.

Kispanda

2019. május 15.

Vízhiányos, seborrheás, olajos bőröm van, sajnos a hormon problémáim miatt gyakran előfordulnak a kis miteszerek mellett, nagy gyulladt és cisztás aknék. Éjszakára használom hetente néhányszor, kellemes érzés (engem a legelején sem csípett) és kevés is elég belőle. Eddig ezzel van a legjobb tapasztalatom, reggelre nem zsírosodik be totál az arcom. Talán ennek is köszönhetem, hogy kicsit javult a helyzet :) kevesebb a gyulladt akne és a piros foltoknak segít hamarabb gyógyulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

nicolebunny

2019. május 9.

Már az utolsó cseppek vannak csak a tubusban, így merek már róla nyilatkozni. Januárban vásároltam meg, azóta használtam majdnem minden este a mattító fluiddal együtt. Általában 2 egymás utáni este használtam, harmadnap más került az arcomra, nehogy sok legyen a jóból. Tudni kell, hogy nem most kezdtem a kémiai hámlasztókkal kísérletezni, így lehetséges, hogy akinek ez lenne az első próbálkozása, akkor okozna nem kívánt mellékhatásokat a benne lévő glikolsav; de nekem szerencsére egy kis csipkedő érzésen kívül semmi ilyesmi nem volt.
A krém maga sárgás színű, géles-krémes állagú, két borsónyi (nem tudom jobban meghatározni a mennyiséget:)) mennyiséget használtam belőle. Könnyen beszívódott, csak kicsit csípett felkenéskor, de ez szinte azonnal meg is szűnt. Irritációt nem okozott, pedig heti 4-5 alkalommal használtam. Az eucerin oldalán van fent ennél a termékcsaládnál egy "csúszkás" kép, amin egy problémás bőrű hölgy látható, és a csúszka mozgatásával láthatjuk az előtte-utána eredményt. Ezt abszolút tanúsíthatom, hogy ennyi javulás történt az én bőrömmel is, pedig nem volt túl fényes a helyzet, néha a bőröm állapota még a depressziót is előhozza nálam: gyulladt, fájdalmas, mély és hatalmas pattanások; tág pórusok, szárazságra hajlamos bőr, ami még érzékeny is, és könnyen eltömődnek a pórusaim.
Több másik termékkel nagyjából egyidőben kezdtem használni, de úgy érzem, nagyrészt ez a termékcsalád segített abban, hogy nem olyan vészes már a helyzet, ugyan még mindig vannak bőrhibáim, viszont a hegeim halványodtak (nem tűntek el teljesen, de már nem olyan erős a színük, nem annyira szembetűnőek), és a pattanások sem állandó vendégeim, inkább csak a hónapnak abban a bizonyos időszakában jönnek ki. Újraveszem, nem is kérdés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

sün

2019. április 15.

Még csak egy hete használok patikai kozmetikumokat, de olyan dolgokkal találkozok, amikkel eddig nem. Bár szérumot sem használtam eddig... Vigyázzatok vele! Az egy dolog, hogy csíp. A savak miatt, bár gondolom ez sem egészséges. Ha a bőr így reagál, az egy jelzés. Na de amire rájöttem: Sebes-heges, elkapart pattanásos arcon nem szabad használni, hiszen lemarja a gyógyulófélben lévő új, vékony bőrt. Persze ez lenne a dolga, hiszen bőrmegújító, lehet hogy sima hegeken meg foltokon meg egyenetlen bőrön jól működik, de amíg tényleges patik is vannak, addig ez gáz! Nem hagyja begyógyulni, hiszen mindig lemarja a felső réteget, ahol próbálna új bőr képződni a nyers húson. (Sajnos én elég csúnyán elvakarom őket.) Bár csak egy hete van meg, de a patijaim már félig gyógyultak, most viszont nem előre-, hanem visszaléptünk. Emiatt félreteszem őszre, vagy ha nyáron hosszabb felhős-esős időszak jön, mert ez ilyenkor már fényérzékenységet okoz, és ez egy patis, hegesedő-foltosodó bőrön veszélyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid