Eucerin

Ár:   4389 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan veszi fel a harcot a pattanásokkal és mitesszerekkel szemben, és hosszú távon segít kontrollálni a problémás, pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőrt. A bőr észrevehetően tisztább lesz, és a hosszan tartó matt hatás javítja megjelenését.

• Szalicilsav: antibakteriális és komedolitikus (pórustisztító) hatású, ezáltal csökkenti a pattanásokat és megakadályozza újbóli megjelenésüket
  • Licochalcone A: csökkenti az irritációt és a gyulladást, enyhíti a bőrpírt
  • Faggyúszabályozó technológia: csökkenti a faggyútermelést
  • Mattító részecskék: 8 órás mattító hatás a pórusok eltömítése nélkül

Ár: 2400 , Eladó: viragka
Állapot: Kb 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 3499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
PrincessBell

2020. február 24.

Kipróbálásra vettem, összehasonlítási alapon más matt hatást ígérő termékkel szemben. Sárgás, géles állagú krém, könnyen kenhető és eloszlatható a bőrön. Nekem nem "szöszölt". Arctisztítás után kentem fel, nem használtam mást mellette, ha ez volt rajtam. Az illata tipikus gyógyszertári, személy szerint kedvelem ezt az illatot, de esetleg ez okozhat kellemetlenséget annak, aki nem bírja, ugyanis viszonylag hosszú ideig lehet érezni.
Teszi a dolgát, tényleg szebb az ember bőre tőle, nem okozott pattanásokat, sőt az "ígérete" szerint csökkentette azoknak a számát. Számomra a hidratálás is bőven elég volt, puha volt tőle a bőröm.
Amiért én levonok egy csillagot, mert a mattító hatást nekem a homlokomon és az orromon nem tudta biztosítani 1 óránál tovább, ugyanolyan diszkógömb volt a fejem, mint azelőtt, viszont az arcomon és államon megtartja egész nap a matt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

nhviktoria

2020. február 19.

Már másodjára vettem újra. Ez a nappali hidratálóm, amikor problémásabb a bőröm. Az illata nekem se nem jó, se nem rossz. Sárgás, géles állagú termék, felkenve teljesen matt lesz az eredmény. Én teszek rá Eucerin 50+-os fényvédőt és tökéletesen együttműködnek. Mattít 6-7 órára biztosan, de közben hidratál is. Segít a pattis bőrön, pár hét használat után mindig sokkal szebb a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

kerteszke

2020. január 22.

Az arclemosó zselével együtt kaptam. A kettő együtt nem megy, iszonyatosan szárítják a bőrömet, ezért ezt alig használom. Legutóbb egy házibuli előtt kentem fel, hét-nyolc órát voltam ott és amikor haza értem, alig volt zsír az arcomon (igaz, ha elmegyek mosdóba, reflexből felitatom a zsírt wc papírral vagy kéztörlővel, aminek épp jobb anyaga van). Amikor felkenem, csíp, felteszem a parfüm miatt, mert a szalicilsavat szerintem jól bírom (sok-sok hónap BHA tapasztalat). Az illata erős, túlságosan karakteres, van, hogy a saját parfümömet nem is érzem mellette. Én nem sminkelek, tehát vagy ez van a bőrömön, vagy max egy kis hidratáló. Biztos, hogy nem veszem újra, mert csíp, nagyon drága és nem egy csodaszer.

UPDATE: megválok tőle, mert hetek óta nem bírom rávenni magam, hogy felkenjem. Egy állásinterjú meg egy buli előtt jó szolgálatot tett, szerencsére nem pirosodott ki tőle a bőröm és nem is zsírosdott, de csíp és nem bírom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

lillus09

2019. december 28.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be, alig tudom elhasználni. Nagyon erős gyógynövényes szaga van, 1 pumpálásnyi is elég belőle. Egyszerűen nem hidratál eléggé, néhány óra múlva lehámlik az egész arcomról, hiába kenek alá hidratálókrémet. Emiatt csak este használom, utána vastagon bekenem az arcom arckrémmel. Amúgy valamelyest mattit, de tuti, hogy nem veszem újra. A csomagolása viszont nagyon jó, nem nyom ki felesleges mennyiséger, nem kenődik szét a kupakon, minden arckrémnek ilyennek kellene lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

nyk

2019. június 26.

Évek óta ezt a krémet használom nappalra( + fényvédőt). Fontos volt, hogy találjak egy olyan alkoholmentes krémet ami nem okoz semmilyen irritációt és nem ront a bőröm állapotán. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nyilván nem csodakrém, a pattanásokat nem szünteti meg önmagában használva, de új pattanásokat nem okoz, nagyon könnyed, illetve kevésbé fényesedik a bőröm napközben. Szereti az arcbőröm, így biztosan nem fogom lecserélni. Én egész évben együtt használom a márka lemosójával, illetve estére a Dermopure család helyreállító hidratálóját szoktam kúraszerűen alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Lili82

2019. május 15.

Nekem egyáltalán nem mattít, pedig annyira bíztam benne. Egy órát sem bír, szerencsére pattanást nem okozott. Két hete használom, azt hittem csak idő kell neki, de semmi pozitívumot nem tudok elmondani róla. Pénzkidobás volt sajnos.😕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Kispanda

2019. május 15.

Reggelente használom, kellemes, kevés kell belőle, könnyen beszívódik - alapozó alá is jó. Viszont nekem sehogy nem marad 8 órán keresztül matt az arcom (max 4), kicsit mintha tényleg ritkábban és kevesebb ragya ütne ki rajtam, de a faggyútermelés szabályzó részt én nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

nicolebunny

2019. május 9.

Januárban vásároltam az arclemosóval és a szérummal együtt, azóta használom is őket, minden héten 4-5 alkalommal esténként, illetve ezt a fluidot reggelente smink alá is szoktam kenni. Könnyen beszívódik, mert az állaga ennek is kicsit géles. Mogyorónyi mennyiséget használok esténként, reggel egy kicsit kevesebbet. Estée Lauder DoubleWear alapozó nagyon szépen mutat rajta, és könnyű is eldolgozni, egy fújásnyi Mac Fix+ is kerül alá egyébként. Nekem a bőröm inkább szárazságra hajlamos, mint zsíros, de a bőröm az alapozón keresztül kicsit kifényesedik, amit én abszolút nem bánok, mert amióta közeledek a 30-hoz, már nem annyira érzem magaménak a matt arcbőrt, mivel a még a nem létező ráncok is megjelennek tőle... Így ez az egészséges bőrfény nálam még pozitívum is - de mondjuk zsírosabb bőrűeknek akár kizáró ok is lehet. Újra is vettem gyorsan, amint kifogyott, a mindennapjaim szerves részévé vált, és nagyon hiányzott ezalatt a 3 nap alatt, míg a joy napokra vártam... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

degubaba

2019. április 5.

Nagyon jól mattít, többnyire nyáron használom. Nem szoktam rá sminkelni, igaz az illata nem a legjobb, de hamar hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

kkinga07

2018. december 24.

UPDATE: visszajöttem felpontozni. A szaga továbbra is borzasztó és kitartó, de a hatása miatt mégis jár az öt csillag. Olyan gyönyörűen terül rajta az alapozó és a smink, mint valami álom. Szépen egybeolvaszt mindent, nem is tudom, hogy fogalmazzam meg...Olyan szép lesz tőle minden. Megszerettem nagyon. Elég jól mattít, de nem brutál módon, szóval késő délután már kicsit csillogok. De ez belefér szerintem.

Rövid ideje használom, a hatása egyelőre jónak tűnik, de még visszajövök értékelni. Ami viszont elviselhetetlen, és ezért le kell pontoznom: a SZAGA! Nettó lakossági, ammóniás hajfestékszag. Egész nap. Borzalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.