Eucerin

Ár:   4389 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan veszi fel a harcot a pattanásokkal és mitesszerekkel szemben, és hosszú távon segít kontrollálni a problémás, pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőrt. A bőr észrevehetően tisztább lesz, és a hosszan tartó matt hatás javítja megjelenését.

• Szalicilsav: antibakteriális és komedolitikus (pórustisztító) hatású, ezáltal csökkenti a pattanásokat és megakadályozza újbóli megjelenésüket
  • Licochalcone A: csökkenti az irritációt és a gyulladást, enyhíti a bőrpírt
  • Faggyúszabályozó technológia: csökkenti a faggyútermelést
  • Mattító részecskék: 8 órás mattító hatás a pórusok eltömítése nélkül

Ár: 3000 , Eladó: evelinbardos
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben lehetséges
Eucerin DermoPure Mattító Fluid és szérum
Ár: 2500 , Eladó: netcicus01
Állapot: Kb 70% megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Vavika02

2021. január 17.

Többet vártam az Ecerintől.... valóban mattít,nagyon is, de csak 1-2 órára. Aztán újra fénylik az arcom... és még pattanásokat is okozott. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Tig

2020. október 23.

Ami jó volt benne: tényleg mattít (erre nyáron rászorulok). Ami sajnos nem: az illata (szaga) és az a film, amit képez az arcon. Ha megsimítottam az arcom, kis kukackákban jött le. Elajándékoztam. Ebben a kategóriában a Ziaja Med antibakteriális arckréme nekem sokkal jobban bevált, abban ráadásul parfüm sincs és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Radam

2020. augusztus 30.

Hááát nem is tudom, hány csillagot adjak neki... Alapból egy jó krémnek gondolom, de nehéz döntés. A pumpás kiszerelés nagyon tetszik, nagyon praktikus és higénikus is! A krém színe sárga, őszintén, nekem nagyon tetszik és örülök, hogy nem a hagyományos, számomra unalmas fehér színe van. Az illata is nagyon kellemes és finom. Maga a krém is nagyon jól kenhető, jó érzete van. De úgy kb ennyi is. Alapból nem mattítás miatt vettem, hanem pattanások miatt, de mivel az egész Eucerin DermoPure termékcsaládban csak ez illetve egy másik krém volt (amit ráadásul aknékezelés mellé ajánlanak), ezért gondoltam akkor ez lesz a nekem való. Hát pattanások ellen talán segített valamit, de akkora változást nem vettem észre. Viszont a bőrt szépen megnyugtatja szerintem.
Összességben jó krém, kellemes használni, de nem kaptam meg azt a WOW hatást, ezért nem hiszem, hogy újravenném, de amúgy bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

kovacsnikoletta92

2020. augusztus 25.

Elégedett vagyok vele, kb 3 éve hormonális eredetű acknéim lettek körben az államon. Egy ideje már igazán hozzáértő kozmetikus segítésével az arcom állatpota nagyon sokat javult, ritkábban vannak pattanásaim és annak is tudom az okát...

Kb 3 hónapja használom a krémet napi szinten, általában este, egy pumpálás elegendő a teljes arcra.
Érdekes illata és sárga színe van de én szeretem.
Kellemesen eldolgozható az állaga.

Ami miatt nálam jelenleg csodaszer, hogy nem irritál és nem is generál újabb nagy piros acknékat. Szépen mattít, de a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert napközben a márka egyik fényvédő krémét használom. Hetente egyszer pedig a termékcsalád bőrmegújító szérumát is használom este, majd fölé ezt a hidratálót.

(Próbáltam már a LRP ackné családját, de az nem jött be.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Érdekes illata és sárga színe van de én szeretem.
Kellemesen eldolgozható az állaga.

(Próbáltam már a LRP ackné családját, de az nem jött be.)

lolagirl13

2020. augusztus 20.

Nekem nagyon bevállt!
Alapból zsíros az arcbőröm , ami nyáron még jobban fénylik /izzad és zsírosodik .. ezzel a termékkel nem kell egész nap törölgetnem , mert szépen lemattít és nem fénylik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Nekem nagyon bevállt!

Szaszus27

2020. június 30.

Reggel használom a mélytisztító után, szuper termék pl alapozás előtt, mert garantáltan nem fog fényleni az arcom tőke napközben, mondjuk estig nem tart ki, de hosszabb mint bármelyik mattítónak a hatása. A mélytisztítóval és szérummal együtt a mitesszerek ellen hatásos. Babasima az arcom tőlük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

egyno

2020. június 7.

A reggeli, arcrutinom egyik fix résztvevője, micellás viz, tisztító hab, illetve szérum mellé. Szeretem, kellemes, illat, szép matt bőr az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

asszembocicsoki

2020. április 28.

Kombinált vízhiányos bőröm van, zselés hidratáló szérummal aláhidratálok, fölé pedig BB krém megy. Teljesen jól működik, végre ettől nem fénylik az arcom még a maszk alatt sem. Száraz bőrre kevés lenne. Problémás kombinált bőrre viszont szerintem szuper, a meglévő pattikat is lehúzta, újabbak pedig nem képződtek. Ugyanaz a fura "illata" van mint a savas szérumnak, de szerencsére ez nem csíp.. :) Szerintem ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

lilla93

2020. április 26.

Tavaly júniusban kezdtem el használni az Eucerin Dermopure családját, annak lemosóját, tonikját, mattító fluidját és a bőrmegújító kencéjét is beszereztem. Az itteni vélemények hatására vettem meg őket, így ennyi idő távlatában úgy érzem már tudok nyilatkozni a hatásukról.

Kár, hogy nem lehet ide előtte-utána képet csatolni. Ahogy írtam is, tavaly júniusban a semmiből előtörtek rajtam nagy cisztás pattanások. Előtte is problémás volt a bőröm, de ezek ilyen mutáns fajták voltak, konkrét gumók, amiket kinyomni esélytelen, óriási gyulladt göbök. Na ilyenből lett hirtelen nekem 7-8 darab, a sírás kerülgetett. Aztán beszereztem ezt a termékcsaládot és nem tudom, hogy melyik termék - hisz együtt használtam őket - volt az, amelyik a legjobban közrejátszott, de tény, hogy 3 héten belül full letisztították az arcomról az ocsmányságokat úgy, hogy életemben nem volt még olyan szép a bőröm.

Ez a hatás fennmaradt egészen kb. múlt hónapig, amikor elkezdtem érezni, hogy mintha nem használnának már úgy...és valóban, jelenleg megint előjött 1-2 nagyon gyulladt csoda és nem csinálnak velük semmit. Úgyhogy úgy tűnik, hogy a bőröm megunta őket, ezért most csalódottságomban berendeltem LRP termékeket. Ezért egy csillagot levonok, de aki hasonló problémákkal küzd, az mindenképp tegyen egy próbát, nem lesz waste of money.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

PrincessBell

2020. április 6.

2020.02.24.Kipróbálásra vettem, összehasonlítási alapon más matt hatást ígérő termékkel szemben. Sárgás, géles állagú krém, könnyen kenhető és eloszlatható a bőrön. Nekem nem "szöszölt". Arctisztítás után kentem fel, nem használtam mást mellette, ha ez volt rajtam. Az illata tipikus gyógyszertári, személy szerint kedvelem ezt az illatot, de esetleg ez okozhat kellemetlenséget annak, aki nem bírja, ugyanis viszonylag hosszú ideig lehet érezni.
Teszi a dolgát, tényleg szebb az ember bőre tőle, nem okozott pattanásokat, sőt az "ígérete" szerint csökkentette azoknak a számát. Számomra a hidratálás is bőven elég volt, puha volt tőle a bőröm.
Amiért én levonok egy csillagot, mert a mattító hatást nekem a homlokomon és az orromon nem tudta biztosítani 1 óránál tovább, ugyanolyan diszkógömb volt a fejem, mint azelőtt, viszont az arcomon és államon megtartja egész nap a matt hatást.

Update 2020.04.06. Ahogy picit melegedett az idő, egyszerűen borzasztóvá vált ez a krém. Mivel februárban pozitív tapasztalatom volt vele, beszereztem a többi dermopure terméket, tehát még azt se lehet mondani, hogy más termékekkel nem kompatibilis. Szöszöl, nem szívódik be és 3 nap alatt kirügyezett az arcom, mint a fák odakint. Abbahagytam azonnal a használatát és elkezdett visszahúzódni minden gyulladás... nagyon kár érte, tetszett az illata és könnyű volt bánni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.