Eucerin

Ár:   4389 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan veszi fel a harcot a pattanásokkal és mitesszerekkel szemben, és hosszú távon segít kontrollálni a problémás, pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőrt. A bőr észrevehetően tisztább lesz, és a hosszan tartó matt hatás javítja megjelenését.

• Szalicilsav: antibakteriális és komedolitikus (pórustisztító) hatású, ezáltal csökkenti a pattanásokat és megakadályozza újbóli megjelenésüket
  • Licochalcone A: csökkenti az irritációt és a gyulladást, enyhíti a bőrpírt
  • Faggyúszabályozó technológia: csökkenti a faggyútermelést
  • Mattító részecskék: 8 órás mattító hatás a pórusok eltömítése nélkül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bridge29

2022. január 22.

Trnd projekt által jutottam a termékhez. Nagyon erős az illata sajnos, kár mert az arclemosó testvére illatmentes. Ha vannak pici sebek az arcomon sajnos csípi a krém. De hogy jót is irjak tényleg hozza az ígért hatást. 8 órán át matt a bőröm, olyan mint egy folyékony púder, viszont kicsit szárít és CC krém után ráncosabbnak tűnik a bőröm tőle. Ezért csak 3 csillag. Lehet nyáron jobb lesz mint most a hidegben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Lilluc

2022. január 20.

Az arctisztítóval és a bőrmegújító szérummal együtt kezdtem el használni trnd terméktesztelés keretében.
A fényvédős testvérét már ismertem, nem okozott meglepetést. Kellemes, semleges illat, könnyű beszívódás.
Viszonylag sokáig mattít a 8 órát szó-szó valóban tartja is.
5* nálam, még nem találtam nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Viszonylag sokáig mattít a 8 órát szó-szó valóban tartja is.
5* nálam, még nem találtam nála jobbat.

Doryca007

2021. október 28.

Tényleg jól Margit, de sajnos a pattijaimal nem sokat tudott kezdeni. :( Az illata elég erős, abból visszavehetnenek. Sajnos nekem nem csodaszer, de máskor is megpróbálkozom vele adott esetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

fdancsi

2021. július 1.

Nagyon jó termék, a zsíros bőrt szépen mattítja, a pattanások ellen is hatásos, nincs szárító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

edinaa225

2021. június 7.

Ez egy szuper pattanásgyilkos termék. 2 hete használom szóval ennyit vártam mielőtt tapasztalatot írnék. Azt kell mondanom jobban bevált mint az Effeclar duo, pedig több éve használtam.. úgy érzem ez visz mindent :) ordinary koreai termékek mind mind elbújhat emögött a kis szérum mögött. Egy pattanásom se jött ki mióta lemosójával használom. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

ClaraWolf04

2021. március 10.

Tavaly nyáron kezdtem el használni, viszont akkor a nagy melegben ki is izzadta a bőröm, hiába kentem rá csak egy picikét. Viszont most a hidegben tökéletesen végzi a dolgát, és nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

lolagirl13

2021. február 13.

Nekem nagyon bevált!
Alapból zsíros az arcbőröm , ami nyáron még jobban fénylik /izzad és zsírosodik .. ezzel a termékkel nem kell egész nap törölgetnem , mert szépen lemattít és nem fénylik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Nekem nagyon bevált!

floracska6

2021. február 5.

Bőrgyógyász ajánlotta a Dermopure családot (arctisztító gél, bőrmegújító szérum este, mattító gél nappalra) és azt kell mondjam eddig az egyetlen (lekopogom) ami segített a pattanásokon és nem hozott felszínre újakat. Alapjában véve kombinált, vízhiányos bőröm van és eddig problémamentes volt, de egy pár hónapja nagyon pattanásos lettem. Sokmindent kipróbáltam, a dermokozmetikai márkák közül is de eddig ez a termékcsalád használt csak, nekem sokkal jobb mint a La roche posay Effaclar család amit minden patikában ajánlanak, nekem az nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

zsike345

2021. január 24.

Önmagában nem szerettem annyira.
Viszont! A reggeli arctisztítás után, a The Ordinary Azelainsavjára kenve, a legtökéletesebb sminkalapot kapom :D nem mozdul el a smink, nem csillog, minden tökéletesen ott, és úgy marad a nap végén is, ahogy azt felkentem :D Csakis emiatt venném újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Önmagában nem szerettem annyira.

Vavika02

2021. január 17.

Többet vártam az Ecerintől.... valóban mattít,nagyon is, de csak 1-2 órára. Aztán újra fénylik az arcom... és még pattanásokat is okozott. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.