Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   4389 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan veszi fel a harcot a pattanásokkal és mitesszerekkel szemben, és hosszú távon segít kontrollálni a problémás, pattanásképződésre és aknéra hajlamos bőrt. A bőr észrevehetően tisztább lesz, és a hosszan tartó matt hatás javítja megjelenését.

• Szalicilsav: antibakteriális és komedolitikus (pórustisztító) hatású, ezáltal csökkenti a pattanásokat és megakadályozza újbóli megjelenésüket
  • Licochalcone A: csökkenti az irritációt és a gyulladást, enyhíti a bőrpírt
  • Faggyúszabályozó technológia: csökkenti a faggyútermelést
  • Mattító részecskék: 8 órás mattító hatás a pórusok eltömítése nélkül

Ár: 3500 , Eladó: kkniki
Állapot: 1-2 alkalommal hasznâlt, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki átutalás,posta/foxpost küldöm
Ár: 2400 , Eladó: viragka
Állapot: Kb 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
nyk

2019. június 26.

Évek óta ezt a krémet használom nappalra( + fényvédőt). Fontos volt, hogy találjak egy olyan alkoholmentes krémet ami nem okoz semmilyen irritációt és nem ront a bőröm állapotán. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nyilván nem csodakrém, a pattanásokat nem szünteti meg önmagában használva, de új pattanásokat nem okoz, nagyon könnyed, illetve kevésbé fényesedik a bőröm napközben. Szereti az arcbőröm, így biztosan nem fogom lecserélni. Én egész évben együtt használom a márka lemosójával, illetve estére a Dermopure család helyreállító hidratálóját szoktam kúraszerűen alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Lili82

2019. május 15.

Nekem egyáltalán nem mattít, pedig annyira bíztam benne. Egy órát sem bír, szerencsére pattanást nem okozott. Két hete használom, azt hittem csak idő kell neki, de semmi pozitívumot nem tudok elmondani róla. Pénzkidobás volt sajnos.😕

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Kispanda

2019. május 15.

Reggelente használom, kellemes, kevés kell belőle, könnyen beszívódik - alapozó alá is jó. Viszont nekem sehogy nem marad 8 órán keresztül matt az arcom (max 4), kicsit mintha tényleg ritkábban és kevesebb ragya ütne ki rajtam, de a faggyútermelés szabályzó részt én nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

nicolebunny

2019. május 9.

Januárban vásároltam az arclemosóval és a szérummal együtt, azóta használom is őket, minden héten 4-5 alkalommal esténként, illetve ezt a fluidot reggelente smink alá is szoktam kenni. Könnyen beszívódik, mert az állaga ennek is kicsit géles. Mogyorónyi mennyiséget használok esténként, reggel egy kicsit kevesebbet. Estée Lauder DoubleWear alapozó nagyon szépen mutat rajta, és könnyű is eldolgozni, egy fújásnyi Mac Fix+ is kerül alá egyébként. Nekem a bőröm inkább szárazságra hajlamos, mint zsíros, de a bőröm az alapozón keresztül kicsit kifényesedik, amit én abszolút nem bánok, mert amióta közeledek a 30-hoz, már nem annyira érzem magaménak a matt arcbőrt, mivel a még a nem létező ráncok is megjelennek tőle... Így ez az egészséges bőrfény nálam még pozitívum is - de mondjuk zsírosabb bőrűeknek akár kizáró ok is lehet. Újra is vettem gyorsan, amint kifogyott, a mindennapjaim szerves részévé vált, és nagyon hiányzott ezalatt a 3 nap alatt, míg a joy napokra vártam... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

degubaba

2019. április 5.

Nagyon jól mattít, többnyire nyáron használom. Nem szoktam rá sminkelni, igaz az illata nem a legjobb, de hamar hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

kkinga07

2018. december 24.

UPDATE: visszajöttem felpontozni. A szaga továbbra is borzasztó és kitartó, de a hatása miatt mégis jár az öt csillag. Olyan gyönyörűen terül rajta az alapozó és a smink, mint valami álom. Szépen egybeolvaszt mindent, nem is tudom, hogy fogalmazzam meg...Olyan szép lesz tőle minden. Megszerettem nagyon. Elég jól mattít, de nem brutál módon, szóval késő délután már kicsit csillogok. De ez belefér szerintem.

Rövid ideje használom, a hatása egyelőre jónak tűnik, de még visszajövök értékelni. Ami viszont elviselhetetlen, és ezért le kell pontoznom: a SZAGA! Nettó lakossági, ammóniás hajfestékszag. Egész nap. Borzalom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

mpetra9111

2018. december 8.

A krém szinte csodát művelt a bőrömmel. Előtte olyan pattanásaim voltak, amiket egy hétig nem tudtam lehúzni semmivel. Ez a krém egy éjszaka alatt látványosan javított az állapotukon. Az illata nekem borzalmas, de ha ez a szépség ára, hát legyen. Ezért csak lefekvés előtt kenem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Szilvia1144

2018. december 4.

Én is és a párom is elképesztően elégedettek vagyunk a termékkel. A páromnak nagyon érzékeny, piros, vízhiányos a bőre, és neki abszolút bevált. Nincs illata, és gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Kicsit drága, de mivel pumpás, így teljesen kihasználódik minden cseppje :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Liliwm

2018. november 6.

Nagyon elégedett vagyok vele, teszi a dolgát, Nem irritált, nincsenek pattanások se tőle :) Szép smink alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Andrea1992

2018. július 1.

eddig a Bioderma mattítóját használtam de fogyóban volt igy gondoltam kipróbálok valami mást. Nem mondom hogy jobb de azt sem hogy roszabb. ettől is ugyanugy kiféényesedik estére a bőröm de összeségében jó termék, biztosan ujra veszem. az illata is szuper

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.