Eucerin

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Closet, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Növeli a rugalmasságot és segít feltölteni a mély ráncokat, ezáltal erősíti a bőr struktúráját.

Az egyedi és innovatív formula többféle módon is hat a bőr öregedése ellen. Az arctiin (egy hatóanyag, mely bizonyítottan felgyorsítja a kollagén megújulását a hámsejtekben) együtt fejti ki hatását a silymarinnal (egy erőteljes antioxidánssal, mely védi a kollagént és az elasztint a lebomlástól, emellett javítja a sejtszintű vérkeringést is). Emellett a formula gazdag nagy és kis molekulasúlyú hialuronsavban is, mely láthatóan feltölti a ráncokat. A bőr feszes és bársonyos érzetűvé válik, és ránézésre is friss, sugárzó lesz.

Az Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Bőrtömörséget regeneráló nappali krém 15-ös fényvédő faktorral és UVA-szűrővel nyújt fokozott védelmet azokkal a sugarakkal szemben, melyek elmélyíthetik a ráncokat és felgyorsíthatják a bőr öregedésének folyamatát.

Timitami

2021. október 16.

Nekem bevált ez a krém. Finom, nőies illata van, jól beszívódik, de marad olyan érzésem, mintha valami védelmi réteget hagyna a bőrömön. Ez engem cseppet sem zavar, sőt! És nem nehezül el tőle estére a bőröm. Szép, puha, rugalmas, hidratált a bőr tőle, a vonalaimat enyhén feltölti. És bőrfényű. Ráadásul fényvédős. Patikában "ajánlották", vagyis a tőlem jóval idősebb patikusnak olyan szép volt a bőre, hogy megkérdeztem, mit ken rá. - Eucerint - mondta. így kezdtem el kutakodni a márka iránt, és esett a választásom 49 évesen erre az érett bőrre javasolt termékre. Nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 16.

Honeyhair

2019. július 3.

Anyukám túl van már a hatvanon, a változókoron, és rengeteget küszködik a bőrszárazsággal, a vízhiánnyal, a feszüléssel, a rugalmasság elvesztésével. Én szoktam ellátni arckrémekkel; ha látok valamit, amiről úgy gondolom, hogy segíthet rajta, megveszem. Általában szereti, amiket választok neki (az Eucerintől is többfélét kipróbáltattam már vele), de ez a krém volt az első - az éjszakai párjával együtt -, amire azt mondta, hogy tartósan szeretné használni. A bőre feszülése hihetetlen mértékben enyhült, az arca ránézésre is kisimultabb, egyenletesebb, nem annyira elgyötört. Kívülállóként én is úgy látom, hogy nagyon hatásos ez a krém, és még csak nem is a legdrágább azok között, amiket eddig kipróbált. Öt csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

matepiro

2019. május 23.

Nekem nagyon jól bevált ez a krém. Jól szívódik, megfelelően hidratál és rugalmassá teszi a bőrt. Télen használtam, tavasztól magasabb fényvédelme biztosító krémre váltottam, de újra venni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Arctium Lappa Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).