Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. január 25.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyszerre kíméletesen tisztítja a bőrt, és pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat. Egyedi, szabadalmaztatott enzimvédelmi rendszerének köszönhetően segít megőrizni a bőr természetes védekező képességét.  Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. Magas növényi olajtartalmánál fogva használata után a bőrfelszínen vékony lipidfilmréteg alakul ki, ami regenerálja a bőr természetes hidrolipid köpenyét, ezáltal fokozva a bőr saját enzimjeinek aktivitását. Kisbabák érzékeny bőrének kíméletes tisztítására is ajánlott.

Hipoallergén. Színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Eucerin PH5 Olajtusfürdő (400 ml)
Ár: 2500 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nagyvázsony, Balatonfüred, fizetés: Készpénzes fizetés, banki utalás / Személyes átvétel, postai úton történő átvétel

Bamboo444

2021. március 23.

Hidratáló, tápláló tusfürdőt kerestem, mert abban a városban, ahol élek, nagyon kemény a víz, és minden tusolás, fürdés brutálisan kiszárítja a bőrömet. A szuper vélemények miatt vettem meg ezt a terméket, de fő szempont volt az is, hogy patikából szerezzem be, hátha a hatás is jobb lesz, mint bolti társainál.
Csodaszernek nem tartanám, de mindenképpen kellemes élmény a bőrömnek a tusfürdő fürdés közben és után is - igazán hidratált érzetet teremt, számomra a fürdés utáni 0,5-1 óra múlva olyan nyugodt lesz a bőröm, amilyet eddig még nem tapasztaltam. Mindenképpen enyhül a szárazsággal járó húzódás, viszont sajnos nem elég maga az olajos tusfürdő, valami kiegészítő testápolás is szükséges - legalábbis azoknak, akiknek nagyon száraz a bőre ezekben a téli hónapokban.
Egyetlen problémám vele az illata, de emiatt nem vonnék le pontot, hiszen ez elég szubjektív... viszont nem jut más eszembe róla, mint a húsvéti kölni - de ha ez az egészséges hidratáltság ára, ám legyen. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

wd1102

2021. március 1.

Frissítés: Terhesen el kellett tennem a szekrénybe, mert rosszul vagyok a szagától. Pedig ugye nem is én használom, de páromon is intenzíven érezni, a fürdőszobáról nem is beszélve. Az esti zuhanyzás után még reggel is érzem, és a hányinger kerülget. Egyébként más szagokra (még) nem vagyok érzékeny a várandósság miatt.

Sajnos le kell pontozzam, mert viszketek tőle. Pár használat után visszatértem a gyógyszertári fürdetőmre, azonnal elmúlt az irritáció, majd 1 hét után gondoltam, adok még egy esélyt, hátha nem ez a tusfürdő okozta. De sajnos megint végigvakaróztam az éjszakát az esti zuhanyzás után. :( Persze akinek nem ennyire problémás a bőre, annak biztosan nagyon jó, szóval az én véleményem csak az ekcémás, hiperérzékeny bőrűeknek lehet mérvadó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

heiserfanni

2021. február 7.

Ekcémás bőröm van nekem is. Nagyon szépen helyre rakta, és nem kívánja a bőröm a testápolót fürdés után. Egész jól habzik, és sokáig elég. De egyszerűen felkeveredik a gyomrom ettől az "öregasszony" szagtól😃 alig vártam hogy elfogyjon 😃 képtelen vagyok újra venni. Csak a szaga miatt húzom le, bleh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Bubucim

2021. január 21.

Most nézem, hogy még nem is véleményeztem, pedig már jó ideje használom. Nem is számítottam rá, hogy ennyire jó lesz. :) Télre kerestem egy tusfürdőt. Bővebb véleményem: https://beautyminimalist448581346.com/2021/01/21/eucerin-ph5-olajtusfurdo/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

VanillaBlossom

2020. október 12.

Nekem nagyon tetszik, hogy kicsit "nehezebb" az állaga, mint egy átlag tusfürdőnek. Az illata nem lett a kedvencem, de egyáltalán nem zavar. (Azoknak, akiknek igazán problémás a bőrük nem okoz gondot az, hogy a termék nem éppen a kedvenc jegyeikben illatozik). Nem rossz, nem fojtogatóan édes, csak nem olyan könnyed, mint ahogy azt egy tusfürdőtől várná az ember.
Sok olajos tusfürdővel ellentétben ez felhabzik és nagyon kellemes állaga lesz. Azt nem mondom, hogy nagyon puha lesz tőle a bőröm, de legalább nem szárad szanaszét még így a rossz időben sem, és az ekcémám sem olyan csúnya, mióta használom a terméket.

Valóban van pár olyan dolog, ami miatt a Bioderma olajos tusfürdőjét jobban kedvelem: az jobban lehozza a sminket, alig van illata és az állatkák is használhatják. Ennek viszont annyira jó, krémes állaga van... Nagyon szeretem, szerintem egy az egyben megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Gica81

2020. július 18.

Ezt a terméket a kisfiam használta el, mivel neki ekcémára való hajlama van és nem először használta ezt a terméket, mert a bőrgyógyászunk is ezt ajánlotta az ő bőréhez, fürdéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

renislide

2020. június 24.

Nagyon tetszik, hogy olaj, de mégis felhabzik. Illata alig van nekem, én jobban szeretem ha egy tusfürdőnek is erősebb valamivel az illata, de jól hidratál, és sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Ainnaf2

2020. június 17.

Egy kedves ismerősömtől kaptam, csillagos ötösre értékelném, ha lehetne. Az illata nagyon kellemes, a bőrt láthatóan és érezhetően hidratálja. Tervezem újravenni a nyárra, tiszta érzetet ad, az illatáról nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Zsuzsi444

2020. június 11.

Kellemes visszafogott illata van, nem hagy olajos érzetet a bőrön, mégis hidratál és nem kívánja a használat után annyira a bőröm a testápolót sem. Megéri picit többet költeni rá az olcsóbb tusfürdőkkel szemben!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

Atiyeh

2020. május 1.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárít, nem hagy rossz érzetet a bőrön, tényleg frissnek és tisztának érzi az ember magát tusolás után. Nem kell belőle sok a szivacsra, így nekem nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.