Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. január 25.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyszerre kíméletesen tisztítja a bőrt, és pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat. Egyedi, szabadalmaztatott enzimvédelmi rendszerének köszönhetően segít megőrizni a bőr természetes védekező képességét.  Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. Magas növényi olajtartalmánál fogva használata után a bőrfelszínen vékony lipidfilmréteg alakul ki, ami regenerálja a bőr természetes hidrolipid köpenyét, ezáltal fokozva a bőr saját enzimjeinek aktivitását. Kisbabák érzékeny bőrének kíméletes tisztítására is ajánlott.

Hipoallergén. Színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

98SzAnDi19

2019. március 19.

Érzékeny és elég száraz a bőröm, ezért esett rá a választásom.
Nem húzódott és vedlett tőle a bőröm, ami pozitívum, de azt hiszem próbálgatok még más hasonló termékeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Érzékeny és elég száraz a bőröm, ezért esett rá a választásom.

Wucyyy

2018. december 5.

Kezdetben tussfurdokent hasznaltam,de rajottem,hogy nem nagyon felel meg a zsirosodasra hajlamos boromnek. Viszont az ekcemas kezeim imadjak,ezert en kezmosasra hasznalom. Nagyon jot tesz a boromnek. Kicsit nehez fel adagot kinyomnom egy-egy kezmosasra,mivel az egy teljes nyomas mar sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Lorna

2018. november 17.

Arany színű, olaj állagú, ami fehér szappanszerűvé válik vízzel érintkezve. Az illata azokra a régi parfümökre emlékeztet, amiket nem szemmagasságban, hanem a legfelsőbb polcokon tartanak a parfümériákban, akik sose mennek ki a divatból, mint a Dior Dune, Obsession Calvin Kleintól és társaik. Most jutott eszembe, hogy lehet, hogy csak a kellemesen hívogató borostyán szín hasonlósága miatt asszociálok rá. :)
A tusfürdő nem szárít, télies illat, egyszer szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

A tusfürdő nem szárít, télies illat, egyszer szerintem újraveszem.

VictoryFord

2018. július 28.

Valóban nem az olcsó kategória,webshopban a 200ml 2000ft körül van de a gyógyszertárban már 3000ftot is fizettem érte. De egyik Eucerin termék sem az olcsó kategória. Én azért időről időre beiktatom ezt a tusfürdőt. Amúgy is szeretem őket váltogatni mert ráunok mindig ugyanazt az illatot használni. Szóval amit ad az áráért cserébe az nálam 5-ös. Olaj de mégis habzik így nem kell belőle sok. Kellemes,tiszta illata van számomra és nagyon jól ápolja a bőröm,tényleg pihe puha lesz,nem kell utána testápoló. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

LauraDorina

2017. december 29.

Nem zavaró az illata, de kicsit öreges. Viszont tetszik hogy habzik. Eltűnteti a száraz foltokat. Az illata miatt nem húzom le, mert nem tartós, parfümöm elnyomja. Nekem bevállt, de lehetne olcsóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

KicsiBogyo

2017. november 20.

Minden télen szárazzá válik a bőröm és mindig ezt a terméket hadználom. Nagyon segít, akár testápoló nélkül is eltünteti a száraz foltokat. Az egyetlen problémám az illata. Nem valami fonom illatú :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

SMH

2017. november 9.

Azt hiszem Pixiboxban volt egy kis minta belőle, sokáig sínylődött a fiókban elfelejtve. Aztán betettem az edzős táskámba mert ugye elég picike, nem kell cipelni, pár alkalomra elég lesz.
Korábban sosem próbáltam még patikás tusfürdőt és nagyon pozitív a véleményem erről a termékről. Megfelelően tisztít, szuper puha lesz tőle a bőröm és nem marad utána száraz folt, viszkető érzés. Viszont ennek ellenére sem zsíros határú és még habzik is, szóval tényleg kellemes vele zuhanyozni.
Kár, hogy ennyire drága, különben újravenném, de ennyit nem adok egy tusfürdőért.

Személyes megjegyzés: vigyázzatok, hogy a szemetekbe véletlenül se kerüljön mert baromira csíp - tapasztalat =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

csill87

2017. augusztus 27.

Nagyon kellemes és kíméletes tusfürdő. Télen irritált bőrre nagyon jó lehet. Szerintem kellemes illata van és ami a legérdekesebb benne, az az állaga, mert először olajnak tűnik, de ugyanúgy felhabzik, mint egy rendes tusfürdő Még nem használtam ilyet, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

bonivagyok

2017. június 18.

Ez valami csodálatos...most jöttem ki a zuhanyból és mintha simogatnák a bőrömet :D
Nem száraz, nem ég, vettem testápolót de szerintem nem is fog az kelleni maximum reggel, adok neki 2 hete kíváncsi vagyok mit tud még addig is 10/10000

Persze nem bírtam ki 2 hétig, 8 napja használom és elképesztő...
az ekcémás kiütéseim 90%-a konkrétan eltűnt, mivel nekem extra száraz a bőröm reggelente testápolóval bekenem magamat, még nyáron is!
Ezek a kommentek meg hogy nincsen jó illata, ezt azokat, akinek olyan problémás bőre van, mint itt pár embernek baromira nem érdekli.
És ha nincsen erős illata kit izgat amikor végre a zuhanyzás után selymes lesz a bőröm? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Persze nem bírtam ki 2 hétig, 8 napja használom és elképesztő...

MsDarcy

2017. április 26.

Nekem sajnos nem vált be. Kellemes illat, finom textúra, tény, hogy nem szárít (annyira), mint más szappanok/tusfürdők, de kifejezett hidratáló hatása az én esetemben nem volt, lipidfilmréteg meg aztán abszolút nem alakult ki a használata után. Azért kap 3 csillagot, mert ugyan nem hidratál, de legalább nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.