Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. január 25.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egyszerre kíméletesen tisztítja a bőrt, és pótolja a mosakodás során elvesztett zsírokat. Egyedi, szabadalmaztatott enzimvédelmi rendszerének köszönhetően segít megőrizni a bőr természetes védekező képességét.  Bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. Magas növényi olajtartalmánál fogva használata után a bőrfelszínen vékony lipidfilmréteg alakul ki, ami regenerálja a bőr természetes hidrolipid köpenyét, ezáltal fokozva a bőr saját enzimjeinek aktivitását. Kisbabák érzékeny bőrének kíméletes tisztítására is ajánlott.

Hipoallergén. Színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ttkata

2023. augusztus 2.

Nekem picit szárazabb bőrre nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

Nekem picit szárazabb bőrre nagyon jól bevált.

violetti

2023. július 31.

Jobban szeretem az illatát, mint a konkurens Biodermáét, de sajnos szárít és még folyékonyabb is. Maradok a Biodermánál, náluk a legjobb az olajtusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 31.

Vansalinda

2023. március 11.

Teljesen olyan mint az Atoderm 1les, ill. az utántöltő is jó lenne belőle kedvezőbb áron! Venném!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 11.

Babika20

2022. december 25.

Eddig a konkurens Bioderma olajtusfürdőjét ismertem és próbáltam csak. Az illatban jobb ugyan, de hatásban nekem egyenlőek. Az Eucerinest is könnyű számomra lemosni és kellemesen ápol. illata nem igazán van. Ajánlom, téli időszakban szeretek ilyen típusú tusit használni, pedig nem extrém száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 25.

vikooo

2021. szeptember 17.

Megtalaltam a szent grált. A böröm mar olyan szaraz volt mintha liszttel fürdödtem vna. Egy het alatt teljesen rendbehozta az amugy evek ota lepedökben hamlo börömet.
Az illata egyaltalan nem rossz. Aki szerint ez büdös, probalja ki a basis ph tusoloolajat, majd megtudja milyen a büdös es semmiterö olaj. Ezen kivül a bioderma, larosheposay, avène is mar megfordult nalam. Eddig ez a csucs…5csillag, biztos h ujraveszem.👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

evelin25

2021. július 18.

Télen extra száraz a bőröm, ezért próbáltam ki ezt a tusfürdőt. A problémán segített, nem viszketett a bőröm és érezhető volt a különbség, viszont az illata kellemetlen, ezért alig vártam hogy elfogyjon. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Cintia04

2021. május 23.

Érzékeny, száraz, atópiára hajlamos bőröm van! Már annyi féle kozmetikumot kipróbáltam az olcsótól a drágáig, gyógynövényes, gyógyszertári, drogériás de nagyon kevés volt az ami bevált! Gyógyszertári termékek közül is sokat kipróbáltam Uriage, Eucerin, Bioderma, La rose posay mindent kipróbáltam ami érzékeny, száraz bőrre való de sajnos nálam egy kaptafa az összes! 2-3 fürdés után ugyanúgy viszketek, kiszáradok tőlük! Sokat vártam én ettől a terméktől is aztán ugyanúgy kézmosónak használtam el! Poén, hogy egy olcsóbb kategóriás drogériás Dove és Nivea is többet nyújt ezeknél! Nem mindegyiket de jó párat tudok használni a 2 márka közül ami nem irritál! Úgyhogy én feladtam a méreg drága gyógyszertári kence ficék vásárlását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Bamboo444

2021. március 23.

Hidratáló, tápláló tusfürdőt kerestem, mert abban a városban, ahol élek, nagyon kemény a víz, és minden tusolás, fürdés brutálisan kiszárítja a bőrömet. A szuper vélemények miatt vettem meg ezt a terméket, de fő szempont volt az is, hogy patikából szerezzem be, hátha a hatás is jobb lesz, mint bolti társainál.
Csodaszernek nem tartanám, de mindenképpen kellemes élmény a bőrömnek a tusfürdő fürdés közben és után is - igazán hidratált érzetet teremt, számomra a fürdés utáni 0,5-1 óra múlva olyan nyugodt lesz a bőröm, amilyet eddig még nem tapasztaltam. Mindenképpen enyhül a szárazsággal járó húzódás, viszont sajnos nem elég maga az olajos tusfürdő, valami kiegészítő testápolás is szükséges - legalábbis azoknak, akiknek nagyon száraz a bőre ezekben a téli hónapokban.
Egyetlen problémám vele az illata, de emiatt nem vonnék le pontot, hiszen ez elég szubjektív... viszont nem jut más eszembe róla, mint a húsvéti kölni - de ha ez az egészséges hidratáltság ára, ám legyen. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

wd1102

2021. március 1.

Frissítés: Terhesen el kellett tennem a szekrénybe, mert rosszul vagyok a szagától. Pedig ugye nem is én használom, de páromon is intenzíven érezni, a fürdőszobáról nem is beszélve. Az esti zuhanyzás után még reggel is érzem, és a hányinger kerülget. Egyébként más szagokra (még) nem vagyok érzékeny a várandósság miatt.

Sajnos le kell pontozzam, mert viszketek tőle. Pár használat után visszatértem a gyógyszertári fürdetőmre, azonnal elmúlt az irritáció, majd 1 hét után gondoltam, adok még egy esélyt, hátha nem ez a tusfürdő okozta. De sajnos megint végigvakaróztam az éjszakát az esti zuhanyzás után. :( Persze akinek nem ennyire problémás a bőre, annak biztosan nagyon jó, szóval az én véleményem csak az ekcémás, hiperérzékeny bőrűeknek lehet mérvadó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

heiserfanni

2021. február 7.

Ekcémás bőröm van nekem is. Nagyon szépen helyre rakta, és nem kívánja a bőröm a testápolót fürdés után. Egész jól habzik, és sokáig elég. De egyszerűen felkeveredik a gyomrom ettől az "öregasszony" szagtól😃 alig vártam hogy elfogyjon 😃 képtelen vagyok újra venni. Csak a szaga miatt húzom le, bleh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Ph értéket stabilizáló és a krémben a víz révén jelen levő fém ionokat megkötő segédanyag.