Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: vauvau, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre.

legallybrunette

2019. július 17.

Kicsike mintatubusban kaptam ajándékba, gondoltam, bevetem élesben, aztán meglátjuk. Hát nagyon szuper. Alig lett valami színem, pedig rengeteget mászkáltam a napon az elmúlt héten. A napallergiám nem erős, és random szokott kijönni, ha rendesen kenem magamat, egyáltalán nem. Így nem tudom eldönteni, hogy nélküle lett volna-e. De alap naptejnek remek. Jó az állaga, kicsit sűrű, de szépen eldolgozható. Pici zsíros réteget hagy maga után, de nem zavaró. Szívesen megvenném nagyban is, de amikor megnéztem az árát, hát szíven ütött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

HReni1212

2019. június 17.

Napallergia miatt vettem meg végül ezt a krémet, az illata nekem tetszik (semleges), viszont nagyon-nagyon ragad.
Sajnos még ezzel a krémmel is lett rajtam pár pötty, viszont jóval kevesebb, mint a többi fenyvedo krém használatánál, ezért adok 4 csilagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Betti21

2019. március 22.

Napallergiám van, nagyon jól védte a bőröm, az illata semleges, jól felszívódik ruhát nem fogja meg. Nem is jött ki az allergiám, de mellette szedek gyógyszert is. Sok napallergiás terméket kipróbáltam nekem ez jött be. Fontos betartani a napozásra vonatkozó szabályokat, a napallergiásoknak még jobban oda kell figyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Virvatuli

2018. augusztus 14.

Nem ájultam el tőle. Tényleg nagyon erős alkoholszaga van, felkenve pedig elég ragacsos. A ruháimat szerencsére nem fogta össze. Kipróbáltam arcra is (elvileg arra is ajánlják), na, az nagy hiba volt, teljesen eltömte a pórusaimat, tele lettem pattanással, pedig az nálam ritka vendég. Négy csillagot kap, mert nem égtem le, nem jött ki az allergiám, és végül is ez lenne a lényeg, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

claudia.nyilas

2018. július 22.

Jujjj, ez mekkora melléfogás lett! Nekem nincs napallergiám, de egy jó erős naptejet kerestem, aminek jó az állaga és nem ragad. A patikus ezt ajánlotta, hogy új formula így meg úgy, mondom legyen! Mert nem csak a sporthoz, futáshoz, hanem hétköznapra, minden napra, amikor elegáns ruhából kilógó részeket kell lekenni. Ja és baromi erős alkohol szaga van. Aztán a legnagyobb csalódás, hogy futás végén láttam, hogy rámragadt az összes bogár, és sajnos sárgára fogta a futóruháimat is! Úgyhogy katasztrófa!

Update: Tönkrettette nike futósortjaimat, elszinezte teljesen a fehér részeket....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

KicsiBogyo

2017. november 20.

Hatalmas csalódás volt! Óránként kentem a strandon és rákvörösre égtem. Pedig 50 faktoros!! Következő alkalommal ki is dobtam és 30-as Uriage napozót vittem a tengerhez. Az tökéletes volt. Soha többé Eucerin napozó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Amadea

2017. június 20.

Update: Lecseréltem a Bioderma Photoderm Kids SPF 50-re a szebb összetevőlista miatt. Korábban örültem, hogy találtam egy naptejet, ami megvéd az allergiától, nem érdekelt különösebben, mi van benne. Elég nagy parasztvakításnak érzem, hogy érzékeny bőrre ajánlják és az INCI elején ott vigyorog a denat. alkohol. A Bioderma fényvédői is ebben az árkategóriában (5-6000 Ft között) mozognak, amit én vettem, abban még octocrylene sincs.
Nem akarom bántani az Eucerint, mert hosszú évekig megváltást jelentett, de na. Remélem, nem sülök fel a Biodermával és elég lesz a bőrömnek.

Nyáron ő a legjobb barátom, biciklitúra, nyaralás esetén egyenesen életmentő. Akkor is működik, ha már kitört rajtam az allergia, bekenem vele és szépen elhalványítja, nem viszketnek tőle a piros foltok. Arcra nem, vagy nagyon minimál módon használom, mert az az egyetlen részem, ahol az allergia nem jön ki (elég oda nekem a szeborrhea, muhaha), és vízparti nyaralás esetén az arcbőröm enélkül is bevadul, fénylik, zsíros, de mégis száraz, nem kell neki extra biztatás. Nehezen szívódik be, ezért mindig indulás előtt negyed órával balzsamozom be magam mindenütt (így érezheti magát egy vajas süti), mert ragad. 20 km/h-s sebességnél gyönyörűen összeszedi a város muslinca populációját, de nem érdekel, mert bátran kifeküdhetek a napra, ő megvéd engem. Mindig van otthon belőle vagy két flakon.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Veress Nikoletta

(!)
2016. július 6.

Én a Karib tengeren használom jelen pillanatban ahol nagyon erős és csalóka a nap, de teljesen bevált, egyszer max kétszer kenem be magam, könnyű állagú, hamar beszívódó, és nem égek meg, nagyon szép barna színem van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

HEva

2015. május 18.

Futáshoz használtam, borzalmasan ragad, nem szívódik be. Az összes bogár és nyárfa virágzat az arcomba ragadt. Vízparton lehet, hogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

ddori95

2015. április 21.

Nekem nagyon tetszik, mivel fényérzékeny vagyok igazi életmentő.Nekem nagyon gyorsan beszívódik. Arcon nem próbáltam, mivel ott sosem jön elő az allergiám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Tocopherol, Isoquercitrin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol