Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: vauvau, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   patikák

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Saroltanemeth5

2021. október 19.

Véletlenül találtam rá erre a fényvédőre és nagyon féltem, mert azért elég drága volt. Egy másikat szerettem volna venni igazából.Meglepően jó állaga van, kombinált bőrömre teljesen megfelel így a hideg időszakban. Nem hagy maga után zsíros réteget, sem fehér foltokat, gyorsan beszívódik. Én elsősorban az arcomra vettem, a szemem környékét sem csípi. Plusz pont, hogy 150ml így sokáig ki fog tartani :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

tootsy

Korcsoport: >54
2021. július 23.

Száraz, allergiára hajlamos bőrömet nagyon- nagyon jól hidratálta egész napra. Nem ragad, nem csúszós, illata nincs. 50-es faktora teljesen hatékony, leégés kizárva. A napallergiám egészen minimális mértékben azért megjelent a sípcsonton, ott ahol a legvékonyabb a bőr. Ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 23.

simpe_dora

2021. május 4.

Gyógyszertárban kaptam belőle 2x30 ml-es mintát, így volt időm kipróbálni hosszabb távon is, mint 1-2 alkalom. Zsíros, kombinált bőröm van, GG termékekkel szépen karban tudom tartani a hűvösebb időben a csillogásomat, viszont melegebb időben sajnos ez a fényvédő nekem nagyon ragad, csillog. Állaga egyébként rendben van, inkább szárazabb bőrre tudom elképelni hogy jól működik, de zsíros bőrre sajnos nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

kaposztamester

2021. április 12.

hatásra tényleg jó , de valóban ragad

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

hatásra tényleg jó , de valóban ragad

somebodyfromthemoon

2021. április 12.

egy kis mintát kaptam belőle, és én nagyon szerettem! ő volt az első fényvédő, ami a zsíros bőrömre is megfelelő volt, nem volt diszkógömb a fejem a nap végére. Mattítani nem mattított, inkább egy egészséges ragyogást adott a bőrnek. azonban kb egy hét használat után nagyjából délutánra minden nap iszonyat marta a szemem ,csípett, homályosan láttam tőle. sajnálom, mert egyébként nagyon jó kis fényvédő. Inkább olyan embereknek ajánlom, akiknek nincsen ilyen érzékeny szeme, mint nekem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

lillad2000

2021. március 12.

nagyon szeretem, az ára szerintem nagyon jó, én arcra használom, oda is ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

HReni1212

2019. június 17.

Napallergia miatt vettem meg végül ezt a krémet, az illata nekem tetszik (semleges), viszont nagyon-nagyon ragad.
Sajnos még ezzel a krémmel is lett rajtam pár pötty, viszont jóval kevesebb, mint a többi fenyvedo krém használatánál, ezért adok 4 csilagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Betti21

2019. március 22.

Napallergiám van, nagyon jól védte a bőröm, az illata semleges, jól felszívódik ruhát nem fogja meg. Nem is jött ki az allergiám, de mellette szedek gyógyszert is. Sok napallergiás terméket kipróbáltam nekem ez jött be. Fontos betartani a napozásra vonatkozó szabályokat, a napallergiásoknak még jobban oda kell figyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 22.

Virvatuli

2018. augusztus 14.

Nem ájultam el tőle. Tényleg nagyon erős alkoholszaga van, felkenve pedig elég ragacsos. A ruháimat szerencsére nem fogta össze. Kipróbáltam arcra is (elvileg arra is ajánlják), na, az nagy hiba volt, teljesen eltömte a pórusaimat, tele lettem pattanással, pedig az nálam ritka vendég. Négy csillagot kap, mert nem égtem le, nem jött ki az allergiám, és végül is ez lenne a lényeg, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

claudia.nyilas

2018. július 22.

Jujjj, ez mekkora melléfogás lett! Nekem nincs napallergiám, de egy jó erős naptejet kerestem, aminek jó az állaga és nem ragad. A patikus ezt ajánlotta, hogy új formula így meg úgy, mondom legyen! Mert nem csak a sporthoz, futáshoz, hanem hétköznapra, minden napra, amikor elegáns ruhából kilógó részeket kell lekenni. Ja és baromi erős alkohol szaga van. Aztán a legnagyobb csalódás, hogy futás végén láttam, hogy rámragadt az összes bogár, és sajnos sárgára fogta a futóruháimat is! Úgyhogy katasztrófa!

Update: Tönkrettette nike futósortjaimat, elszinezte teljesen a fehér részeket....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Glucosylrutin, Tocopherol, Isoquercitrin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.