Eucerin

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Véd a napfény által okozott bőröregedés ellen és csökkentheti a finom ráncokat az arcon és a dekoltázson. Könnyű állagú napozó termék, amely nem ragad és mattítja az arcbőrt. Nem mitesszerképző. Kiváló sminkalap.

A termék használható párás és meleg időjárási körülmények között. Nagyon magas bőrtolerabilitású, érzékeny bőrűek is használhatják. Az arcbőr kémiai vagy lézeres kezelése után is használható.

Széles spektrumú és photostabil UVA/UVB fényvédelem. Az Eucerin kifejlesztett egy biológiai védelmet nyújtó hatóanyagot, mely a licochalcon A (természetes antioxidáns). Ez az aktív hatóanyag segít a bőr mélyebb rétegeiben található bőrsejtek napsugárzás okozta károsodásának kivédésében. A glicirretinsav hatóanyag pedig segít a bőr DNS károsodásainak kivédésében.

Hosszú- és rövidláncú hialuronsavat tartalmazó formulája intenzíven hidratálja az arcbőrt és láthatóan csökkenti a finom ráncokat az arcon és a dekoltázson.

Agi7777777

2019. július 10.

Nem lett a kedvencem. Fénylik tőle a bőröm, kellemetlen érzetet hagyva. Elfelejtve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

herczeghedi

2019. március 27.

Leégésre hajlamos bőröm van, így egész évben nagyon oda kell figyelnem a megfelelő fényvédelemre. Több hasonló terméket kipróbáltam, de a tapasztalatom leginkább az volt, hogy a fényvédők nehéz, zsíros krémek és gyakran még valamilyen réteget is hagytak az arcomon, amit szinte egész nap éreztem. Az Eucerin termékére szerencsére ezek körül egyik sem jellemző. Reggel arc- ill fogmosás után felviszem a fényvédőt, míg elkészül a kávém géles állagának köszönhetően pikk-pakk beszívódik a bőrömbe és már mehet is a sminkelés. Tökéletes sminkalap, egyáltalán nem csúszkál rajta az alapozó. Mióta megvan még egyszer sem égett le az arcom, szóval számomra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

And1

2019. február 3.

Kipróbáltam a márka népszerűbb változata után. Igazából hasonlóan meg vagyok vele elégedve, annyi talán, hogy ezt a változatot inkább ajánlanám hűvösebb időre mint nyárra mert esetemben nehezebben szívódott fel, illetve mattító hatást sem igazán vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

nicolekitti

2018. június 3.

Eredetileg micellás lemosót kerestem. Mostanában meg szoktam nézni az összecsomagolt patikai szetteket, ezekből a drágább termékekből.
Így lett az, hogy a micellás vizem mellé, lett egy ilyen napozóm is. Szeretem, mert tényleg matt lesz a bőrőm, láthatatlan, hogy be van kenve, és ebben a nagy UV-ban nem is baj. A vállamra szoktam még kenni belőle.
A pumpás megoldás nagyon gazdaságossá teszi a terméket, és könnyű kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

A pumpás megoldás nagyon gazdaságossá teszi a terméket, és könnyű kezelni.

Pocoknyusz

2017. december 1.

mindenképpen fényvédős krémet kerestem nyárra, de nem akartam zsíros állagút, mivel gyorsan és könnyen zsírosodik a bőröm. Ezt a krémet nagyon szeretem. Könnyen beszívódik, egész jól hidratál, és szinte mattít! És nyár óta még mindig tart, nagyon lassan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

dorabeata

2017. szeptember 29.

Tény, hogy a nap ellen védett, de nem mattított egy kicsit sem. Pattanások keletkeztek a használata után, és csípte a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Jól felszívódó, matt, kellemes illatú krém, de sajnos nem vált be, a nap végére apró pattanások keletkeztek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

toszapo

2017. július 6.

Nagyon hatékony, teljesít mindent amit leírnak hozzá. Nem kell aláhidratálni, mert akkor nem mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nittuska

2017. június 3.

Nekem nem vált be az arcomra
Nagyon fénylett és kellemetlen érzés volt..
Fizikai fényvédőket jobban kedveli a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Nekem nem vált be az arcomra
Nagyon fénylett és kellemetlen érzés volt..
Fizikai fényvédőket jobban kedveli a bőröm

Effi

2017. május 30.

Glamour-napok kapcsán csaptam le rá. Eredetileg a sztároltabb változatért indultam, természetesen nem volt, így ez jött velem haza. Pár hónapja radikálisan megváltoztattam a bőrápolási rutinom, rá kellett jönnöm, hogy így közelebb a 30-hoz már nem biztos, hogy az a jó, ami 20 évesen jó volt. Mivel elég sok heg van (most már inkább csak volt-most lelőttem a poént), illetve aprócska ráncok is megjelentek, ezért akartam mindenképp beépíteni a fényvédőt is. Jó választás volt. A nappali arckrémem alá viszek fel egy egész keveset, pikkpakk beszívódik, szépen mattítja a kombinált bőrömet. Nem okozott semmi csúnyaságot, sőt, láthatóan szebb a bőröm. Imádom az illatát, az az igazi naptejes, de hamar elillan. Az ára húzós, de úgy nézem, sokáig elég lesz. Az adagolója jó, könnyű vele kiadagolni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak