Eucerin

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Védi az arcbőrt a napsugárzás okozta bőrproblémákkal szemben. Normál és száraz bőrre ajánlott termék.

• Védelmet nyújt a napsugárzás okozta korai bőröregedés ellen.
  • Használatával elkerülhetők a pigmentfoltok kialakulása.
  • Vízálló.

A termék normál és száraz arcbőrel rendelkező egyének számára ajánlott, továbbá érzékeny bőrrel rendelkező egyének is használhatják. Használható az arcbőr kémiai hámlasztása és lézeres kezelése után is.

vcdnnprs

2017. augusztus 3.

Ezt kaptam a patikában az oil controlos helyett, visszacserélni pedig nem lehetett, úgyhogy úgy voltam vele, hogy elhasználom, ha már egyszer figyelmetlen voltam és megvettem. Mint fényvédő, teljesen jól teszi a dolgát, nekem se pattanásokat, se mitesszereket nem okozott. Viszont felkenés után kb 15 perccel már diszkógömbként fénylik a fejem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

svekits

2015. március 22.

Nem a legjobb fényvédő. A fényvédő funkcióját betölti, nem vagyok foltos, enyhe sárgás színe van, felkenve fehér, de elég hamar felszívódik a színe, ez se gáz. Viszont eléggé átfénylik a smink alatt, de ez mondjuk a legtöbb fényvédőnek hibája. Sose kellett púderoznom, de emiatt elég sokat magamra porolok. A pórusaimat eltömíti, elég sok mitesszer jön ki rajtam, mióta ezt használom. El fogom használni, de nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.