Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Györgyusz, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A napfény által előidézett öregedés legfőbb oka az UV-fény. AZ UV sugárzás mellett a nagy energiája látható fény szintén létrehoz szabadgyököket, melyek további stresszt jelentenek a bőr számára. A nagyon magas, 50+ fényvédő faktort és szabadalmaztatott thiamidolt tartalmazó formula megelőzheti a napfény okozta hiperpigmentációt. A thiamidol a hiperpigmentáció alapvető okára hatva hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Rendszeres használata látható eredményt hozhat.

ami2015

2021. június 14.

Csomagban vettem és nagyon tetszik. Korábban sokáig használtam az oil control változatot, ez attól is jobb nekem. Nem csípi a szemem, jó az állaga, fel lehet vinni a megfelelő mennyiséget anélkül, hogy peregne le utána, mehet rá smink, nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 14.

rheumoderm

2021. június 11.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Könnyen beszívódik, nem hagy kínos réteget maga után, nem fénylik, nem okoz pattanásokat, mitesszereket, szemkörnyékre is használható. Az állaga könnyedebb krémes jellegű, kellemes illata van, nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

csill87

2021. június 10.

Nagyon nagyon jó fényvédő! Elképesztően kényelmes, nem érzem hogy rajtam van, nem csinál fura réteget. El sem hiszem hogy van ilyen,de tényleg. Én csomagban vettem és alig várom hogy a testre való párját is legyen alkalmam kipróbálni. Úgy általában is imádom ezt a márkát, nem is értem hogy miért csak most próbáltam ki ezt a fényvédőt.

Ui.:ha a párotokat akarjátok rávenni a fényvédőzésre, akkor ezzel próbálkozzatok, mert ez tényleg nagyon kényelmes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Mariann91

2021. június 8.

Elsőre tényleg fényes, de pár perc alatt beszívódik és szépen lehet rá sminkelni, pattanást nem okozott. Alapozóval együtt délutánra fényesedik át, de nem az a tipikus szikrázó rettenet. A pumpás kiszerelés szuper, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

zjudit78

2021. május 28.

Alapvetoen keson kezdtem el az arcomra g=fenyvedo kremet hasznalni, mert mindig az volt bennem, hogy mivel nagyon izzados vagyok (az arcomon is!), meg jobban izzadok, ha valami az arcomra van kenve melegben. Meg nem volt iden nagy meleg, de mar hasznalom ezt a termeket es fantasztikus, ahogy felkenes utan beissza a borom, s erzem maris a jotekony hatasat. Ra szoktam meg a pirosodasra es rozaceara hajlamos borom miatt kenni szinezett, 30 faktoros arckremet is, a ketto egyutt nekem tokeletes. Nem is gondoltam volna, hogy egy fenyvedokrem arcra ilyen szuper is lehet! Ajanlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 28.

Emimo

Korcsoport: >54
2021. május 12.

Évek óta sok napkrémmel volt dolgom, nem tapadtam le egynél, sokat kipróbáltam, mindegyikkel elégedett voltam, de valahogy mindig újabbakat próbáltam. Tavaly többek között Eucerint is vettem, 30-ast, és pigmentre való 50-est Uriage-t. Idén vettem akciósan tavasszal egy 50-es Eucerint pigmentfoltokra (többek között). Ez nagyon kellemes, nagyon könnyed, kellemes állagú, tapintású krém. Nem fényesíti a bőröm, nem fehér. Van bőségesen összehasonlítási alapom. Ez egy kitűnő krém, fogok még ilyet venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 12.

grund

2021. május 11.

Az Eucerin Sun Oil Control nagy rajongója vagyok, első fényvédőm, amit mindennap el tudtam viselni az arcomon, és nem fénylett tőle a bőröm egyáltalán, úgyhogy kétkedve vettem meg ezt a változtatot. Felkenés után egyből nekem kifejezetten fényes hatású (elég bőven is viszem fel), de szerencsére pár perc alatt tökéletesen beszívódik. Sminkelni lehet rá, kellemes viselet és később sem folyik le az arcról - azért arra kíváncsi vagyok, nagy melegben hogyan viselkedik majd. Nagyobb mennyiségben felkenve sem marad után kukacosodó, ledörgölhető réteg, mint ahogy az oil control társával azért néha előfordul. A parfümökért alapvetően nem vagyok oda arcápolókban, de szerencsére nagyon enyhe, kellemes illata van csak.
Egyelőre öt csillag, kíváncsi vagyok, a pigment control szérummal és ecsetelővel kombinálva milyenek lesznek vele a foltjaim ezen a nyáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

KozmaNikolett2001

2021. április 30.

Oil control társa hiányban ezt kellett vennem, amit elsőre gondolatra se bántam meg mivel nagyon szimpatikus volt, hogy a foltokra van kihegyezve. Állagában szerintem nagyon hasonló szinte ugyan az, viszont az előttem szólóval egyet értek, hogy sokkal kevésbé csillog az arcom tőle. Nem pattogott ki a bőröm tőle, és nem is folyt le az arcomról egy rohanós nap után. Oil control társa rendszeresen bele folyt a szemembe ami nagyon csípte. Valószínűleg áttérek erre a termékre.🤗5*ot adnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Voros

2021. április 12.

Én nagyon akartam szeretni, kellemes textúrája van, könnyen eldolgozható és pikpakk beszívódik, nincs fehér réteg, nincs diszkógömb effekt. Viszont érződik a szagán az alkoholtartalma és nagyon szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

marryjane

2021. április 7.

Nekem csípi ez is a szemem és alkoholt tartalmaz... azonban jobb mint a oil control... ennek szebb a fénye ha alapozózok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak