Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Györgyusz, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A napfény által előidézett öregedés legfőbb oka az UV-fény. AZ UV sugárzás mellett a nagy energiája látható fény szintén létrehoz szabadgyököket, melyek további stresszt jelentenek a bőr számára. A nagyon magas, 50+ fényvédő faktort és szabadalmaztatott thiamidolt tartalmazó formula megelőzheti a napfény okozta hiperpigmentációt. A thiamidol a hiperpigmentáció alapvető okára hatva hatékonyan csökkenti a sötét foltokat és megelőzi újbóli kialakulásukat. Rendszeres használata látható eredményt hozhat.

Ár: 5000 , Eladó: Fanny20
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kitto_5

2022. augusztus 14.

Érdemes lehet kipróbálni!
Anyukámnak vásároltuk, főleg a pigmentfoltok halványítása miatt, azonban néha én is csentem belőle. Nem használtam túl sokat, de azzal a pár alkalommal is elégedett vagyok a termékkel. Nem fénylett tőle nagyon a fejem, viszont a pattanásaim után megmaradt pigmentfoltjaimat halványította!! Ez egy nagy pozitívum volt nekem, azonban mivel nem használom folyamatosan, ezért most csak 4*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Érdemes lehet kipróbálni!

mrkcs

2022. augusztus 9.

Kb egy hete használom, szóval hosszútávú tapasztalataim még nincsenek, de eddig nem gondolom, hogy újravevős lenne. Alapvetően normál-száraz közötti bőröm van, és bírom is a testesebb, zsírosabb krémeket, meg a "dewy" hatást. Hát ez a krém azért rendesen túltesz mindenen amit eddig próbáltam, annyira nagyon fénylik.
Maga a krém nem kifejezetten sűrű, könnyű eloszlatni és kényelmes viselet egész nap, valamint más krémekkel együtt is szépen dolgozik, ezek mind tetszenek benne. Sajnos viszont annyira durván fényesít, hogy én púder nélkül nem hiszem, hogy sokat fogom használni, max strandra. Két-három órával felkenés után is ha épphogy hozzáérek az arcomhoz, az ujjam veszettül csillogni-fényleni kezd tőle, mintha épp most kézkrémeztem volna valami komolyabb cuccal. Szerintem nem is lehetne pl teljesen lemattítni, de ezt nem próbáltam.
Frissíteni fogom akkor, amikor rendesen rásminkelek, de egyébként szerintem nagy probléma nem lesz vele olyankor sem, csak ez az eszeveszett csillogás. (ezen múlik, hogy marad-e a három csillag, vagy kaphat-e négyet) Meg tudom érteni, hogy valakik miért esküsznek rá, tényleg kényelmes, a bőröm is szereti, de ha elhasználtam, az Oil Controlt fogom kipróbálni.

Update: Megbarátkoztunk egymással, smink alatt és másik krémekkel együtt továbbra is tökéletes, de már natúrban is jól tudom használni, akár púder nélkül is. Mikor az első véleményemet írtam, még egy egész pumpányit oszlattam el belőle az arcomon, de azóta inkább két ujjamon húzok belőle egy-egy csíkot, mert ez kevesebb krémet jelent. Rá kellett jönnöm, hogy valamiért a pumpája sokkal több terméket ad egy nyomásra, mint amennyi kell belőle, és emiatt volt olyan durva a fénylése. Kb két hónapja használom minden nap, és szerintem még elég lesz egy ideig. Ha nem is pont ezt, de biztosan Eucerint fogok venni utána.

Megadom neki az 5 csillagot, bár ha lehetne, akkor 4,5-öt adnék csak, mert a pigmentfoltokkal kapcsolatos ígéretét nem vettem észre, hogy nagyon beváltotta volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

szpmaca

2022. július 22.

A színezett verziót használom már hetek óta. Direkt nyárra, lebarnult bőrre vettem, nyár elején még sötét volt, de mostmár pont jó a színe mert pont annyit barnultam.
A színezett változatát alapozó helyett is használom, nemcsak fényvédőnek és szépen és egyenletesen fedi a bőröm. Felkenés után gyorsan terül, nem nehezedik el, nem okozott pattanást, nekem nem fényesedik ki a bőröm. Fölé már csak pirosítót használok, jól megvannak együtt.
Pigmentfoltok miatt vettem ezt, bőrgyógyász ajánlotta, szerintem újra megvenném.
Egy bajom van, hogy reggel még nem, de délután ha újra kenem, sokszor rettenetesen csípi a szemem és patakokban folyik a könnyem, emiatt csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 22.

anndee

2022. március 3.
Csomagban vettem, és azóta is ez az etalon, minden fényvédőt ehhez hasonlítok. Nem tudom, hogy azóta miért nem látom sehol, pedig nagyon szeretném használni... Kombinált bőrrel szerintem nehéz olyat találni, ami után nem tocsogsz, és ez olyan. Szérumokat és a sminket is bírja, egyszerűen imádom :D

2022. július 6.
Ahogy bejött a meleg, kénytelen voltam az eddig megszokott fényvédőimet lecserélni,mert a kombinált bőröm egyszerűen nem viseli el őket. Ez még mindig verhetetlen, nem tudom, hogy rakták össze,de maga a csoda :D Nem mondanám mattnak,de egyáltalán nem tocsogok és nem is fénylik a bőröm,olyan normál bőrképet ad. Plusz a szememet sem irritálja, ami csoda. Sajnálom, hogy legtöbbször csak a színezett verziója elérhető, illetve lehetne kicsit olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

2022. március 3.

norisz

2022. június 9.

Na ez nekem a nagybetűs napvédő krém. Sok gyógyszertári márkát kipróbáltam, de pigmentfolt témában csak ez vált be. (Uriaget pl nagyon nem ajánlom ebben a témában senkinek se, mert tiszta kiütés lettem tőle.) Ezt alapvetően a hétköznapokban használom smink alá (vagy csak úgy magában), korábban önbarnítótól kijött pigmentfoltjaimra. Lassan 1 éve használom (télen is majdnem minden nap) és tényleg halványította és kicsinyítette a foltjaimat. Normál bőröm van, simán tudok rá sminkelni, nekem nem zsírosított. Most csak színezett volt a patikában, mivel nehéz hozzájutni, megvettem azt, de még nem próbáltam. Napozásra még van valamennyi az előzőből, remélem kihúzom vele addig amíg nem találok nem színezettet:) de összességében, nagyon ajánlom annak, akinek pigmentfolt problémája van, rendszeres használattal tényleg segít, baráti körben is többen ugyanezt tapasztalták.

UPDATE: hát ez a színezett viszont egyáltalán nem jött be.. itt nem vonok le csillagot, mert ez a topic a simára vonatkozik, az továbbra is egy álom, de ez a színezett egy pénzkidobás. Semmi fedése nincs, cserébe viszont tele lettem apró kis pattanásokkal, gondolom mert halál zsíros érzete is lett tőle a bőrömnek, sminkelni sem egy álom rá. Sajnos a sima hiánycikk, de nagy nehezen találtam egy patikában, szerintem majd télen ha picit szárazabb a bőröm megpróbálom ezt a színezettet elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Zafina

2022. június 6.

Nekem ez borzasztóan csípte, irritálta a szememet, így ezt a nyakamra használom el, az arcomra meg az oil controlt rakom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 6.

ildiii13

2022. március 25.

Tavaly nyáron használtam, amikor az Oil Controlt már nem lehetett kapni. A benne lévő parfüm engem nem irritált, de a finisével nem voltam kibékülve. Számomra túlságosan csillogott és zsíros érzetett hagyott, viszont púderrel egész jól tudtam korrigálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

asztromélia

2021. október 21.

Így nyár vége felé az Oil control már sehol sem volt elérhető, így a jó vélemények hatasára ezt választottam helyette. Nem vált be. Mármint a leégéstől véd, de túlságosan ragad, csillog és illatos. Ha nem lenne tapasztalatom az Oil controllal, akkor sem tudnám ezt használva komfortosan érezni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

ctsp3r

2021. október 13.

Ár érték arányban nagyon jó szerintem. Picit fénylik, de nem zavaró. Nem okozott pattanásokat, nem irritálta a szememet, kellemes a viselete. A legtöbb fényvédőnél azt érzem hogy képtelen vagyok az ajánlott mennyiséget felvinni, ennél a terméknél pedig napi több alkalommal is szívesen használtam a kellő adagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

VBRegina

2021. október 12.

Borzasztó! Ahogy kenem fel érzem benne az alkoholt. Szárított, kukacosodott ha sminkeltem rá és hatalmas fájó pattanásaim lettek tőle. Aki nem bírja az alkoholt egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.