Evana

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cristally, Módosítva: 2016. június 1.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden nő számára tökéletes, ellenállhatatlanul selymes, könnyed púder! Ez a finish púder simává, egyenletessé varázsolja a bőrt, fixálja az alapozót. Bármilyen árnyalatú alapozóra, korrektorra használhatjuk, hiszen azonosul azok színével. Kiváló púder, amely egységes matt, de mégis ragyogó, friss és természetes bőrfelületet kölcsönöz az arcnak.

KisTigris

2020. április 28.

Tegnap jött meg. Tényleg mattítja a zsíros homlokom és nem látszik! Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

molnarfruzsina

2019. szeptember 30.

Imádom. Hosszú idő után sem fényesedik át tőle a bőröm. Az eredmény szép, egységes bőrkép, ha ezt a púdert használom. Meg merem kockáztatni, hogy örök kelléke marad a sminktáskámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Annacska25

2018. október 3.

Zseniális púder, minden színű alapozóra tökéletes. Kellemesen selymes és nem szárít, nem tömíti el a pórusokat. Kellőképpen mattít, de nem öregít! Az arc fiatalos és üde hatású általa. Természetes bőrt kapunk a használata után. Nagyon szeretem magamon és a vendégeimen is sokat használom. Az ára kedvező, bár nálam elég gyorsan fogy. Elégedett vagyok és mindig újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 7.

Elcsábultam, győzött a kìváncsiság az itt olvasott jó vélemények miatt, így hát megrendeltem és pár napja mâr használom a szemem alatti bakingre, es egy picit az orrom púderezésére is. TÖKÉLETES. A púderezésnél szépen kisimítja a bőröm felszínét, pedig az orrom érzékeny és kényes területe az arcomnak, de sokkal magabiztisabb vagyok ezzel a púderrel. A bakingre is szuper, mert nagyon finom állagú, de nem tömíti el a pórusokat, viszont a színe szépen egybeolvad a korrektorom színével. Egyelőre teljesen elégedett vagyok, visszajövök updatelni, ha ez változik.

UPDATE:
Egy hete minden nap bakingelel vele a szemem alatt, orromon, allkapocscsomtom vonalaban, államom, és hatalmas meglepetésemre és megelégedésemre nem okozott pattanást Erős késztetést éreztem, hogy visszajöjjek update-elni, mert nagyon örülök ennek. Gyengébb minőségű korrektorral is tökéletes lesz a baking, nem mozdul semerre. Több transzparens púderben csalódtam már, mert nagyon pattanásos lettem tőlük, de most ezzel teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

UPDATE:

Maja92

2018. augusztus 22.

Szeretem,a szemem alatti bakingelésre is használom és szépen a helyén tartja a korrektort. Pár óra után fénylik az arcom, de ez inkább a nagy melegnek köszönhető, nincs az a púder ami ezt kibírja. :) Nekem is tetszik, hogy nem fehér, hanem sárgás színű és jó nagy adag, elég lesz egy darabig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

vimolna

2018. augusztus 6.

Nagyon rég óta használom. Szeretem hogy nem hófehér, így nem kell félni hogy egyes megvilágításban “lisztes” hatású lenne. Nagyon szépen mattít. Az alapozóval együtt gyönyörű hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

PiciCic

2018. augusztus 3.

Az ígérettel ellentétben nem jó bármely bőrszínhez,nekem túl világos.
Hamar újra kell púderezni.
Nem irritál,nincs illata,mattít és elég kedvező áron kapható.
Számomra nem újravevős,de világos bőrűeknek megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Az ígérettel ellentétben nem jó bármely bőrszínhez,nekem túl világos.
Hamar újra kell púderezni.
Nem irritál,nincs illata,mattít és elég kedvező áron kapható.
Számomra nem újravevős,de világos bőrűeknek megér egy próbát.

Tindelou

2018. július 28.

Nagyon jó kis púder szuper áron, nekem a Kryolan Dermacolor puderére emlékeztet, talán az egy icike picikét jobb. De nagyon elégedett vagyok vele és boldogan fogom elhasználni, mert egy profi minőségi púderről van szó. Persze a drogérias púdereket Essence, Catrice, Rimmel és társai, meg Avon meg ilyenek nem lehet egy lapon említeni ezzel a púderrel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Andzsella

2018. július 20.

Jó kis púder, bár a Solone és a Ben Nye szerintem jobb. Kicsit porózusabb, mint az előzőek és szemcsésebb is. Viszont nem lesz vele rossz az eredmény és még hintőpornak is használhatod a papucsodba ;) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Lina14

2017. december 17.

remekul fixal, selymes, nem tomi el a porusokat, nem maxszeru, es nagyon sokaig eleg. kis puffnival, amivel jon nagyon szepen lehet dolgozni, gyonyoru feluletet csinal

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.