Eve Lom

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyed, hibrid gél-balzsam állagú, gyengéd lemosó, mely támogatja a bőr védelmi rétegét, táplálja és hidratálja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

b69a7n

2021. április 22.

Boxban jutottam hozzá, így mondhatni az eredeti ár töredékét fizettem érte. Próbálkozok vele kb két hete, esténként, első lemosóként, de nem tudom megszeretni. Szinte csak most jövök rá hogyan is érdemes megküzdeni vele, nekem nehezen "vált" géles állagúra. Az erősen balzsamos, vastag, zsíros állag ellenére nem tudom maradéktalanul lemosni vele a szempillaspirált, ott marad az alsó pillatövemnél a fekete paca. A szaga számomra valami borzasztó, erős, néha még a második lemosás után is az orromban marad, ráadásul így a második hét után elkezdte irritálni a szemem. Összességében nekem nagyon nem vált be, ritkítom a használatot, hátha akkor nem csípi a szemem, aztán egyszer csak elfogy. Jó lecke arra, hogy a drágább nem feltétlen jobb, maradok a jól bevált olajos lemosómnál. (egy csillagot csak azért nem kap, mert a fényvédőt úgy tapasztalom leszedi rendesen, de semmiképp nem éri meg a teljes árát)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. szeptember 4.

Kicsit krémesebb, balzsamosabb lemosóra számítottam, de inkább a géles állag a meghatározó, így zsíros vagy kombinált bőrre válhat be leginkább. Második lemosóként használom a sminkmaradványok eltávolítására, de azért maradéktalanul nem visz le mindent, pl. a színezett vízálló fényvédő még az első sminklemosótejes lemosás utáni második lemosás után is a törölközőn landolt. Gyógynövényes illatú, de nem kellemetlen, nem irritál. Frissen tisztított bőr érzetét hagyja maga után, számomra lehetne kicsit olajosabb, hidratálóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3