Eveline Cosmetics Advance Volumiére Eyelashes Concentrated Serum 3in1 Szempillanövesztő

Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p.cseresznye, Módosítva: 2014. november 5.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Én csak a szempillanövesztő hatására voltam kíváncsi, azonban sajnos se nem hosszított, se nem dúsított, így a sima patikás ricinusolajra váltottam, ami nem kicsit veri. :D Bázisként, nem tudom hogyan szuperál, így csak 2 csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

furikati

2017. március 20.

Nagyon megszerettem, FEG szempilla növesztővel és Catrice-al együtt használtam. Sűrűbb, hosszabb pillák. Napközben alapnak kiváló spirál alá, mert nem ragadnak össze a pillák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

DFI

2016. szeptember 1.

UD: többhónapos napi szintű használat során nem tapasztaltam növekedést és sűrűsödést sem, viszont alapnak tökéletes. Elveszek egy csillagot: négyes.

Nekem is megvan, véletlenül akadtam rá az iparfümérián, még jó hogy nem a 6000 Ft-os artdeco vagy mittudoménmi márkájút vettem meg. Bázisként is és növesztőként is funkcionál elvileg, leírás alapján. Bázisként tényleg csodás,2-3-4 mm-t rádob a pillákra, utána lehet rá spirálozni akármilyen spirállal, az eredmény hatalmas pillák, műszempilla nélkül.
Ódákat zengtem a loreal double extensionről, annak a fehér része az amelynek ilyen hatása van mint ennek a kis csodának. Ha még ápol is és növeszt is akkor akkor tényleg beájulok. Az ár meg egy vicc. Szóval EZERCSILLAG :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

rocknrose

2016. június 17.

Bázisként nem rossz, de mint szérum, nem csinált semmit se. Én is ebayről szereztem be, talán 1300 forintért, de nem venném újra. Pedig az itteni első 2 komment győzött meg arról, hogy megvegyem..
Még van valamennyi, azt talán elhasználgatom, aztán viszlát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Még van valamennyi, azt talán elhasználgatom, aztán viszlát :)

lujzi

2015. december 25.

rettenet egy termék. optikailag valóban hosszít valamelyest a pillákon, azonban a legjobb minőségű spirált is ledobja magáról, méghozzá nem pandaszem effekttel, hanem fekete szöszökkel-morzsákkal, fúj. éjszakára, szérumként pedig a kriminális összetevőlista miatt nem merném használni. nálam kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

Kendra

2015. augusztus 4.

Számomra az első csodaszer kategóriás termék és ezerszer köszönöm az előttem véleményező 'p.cseresznye' sorait,- mert ennek hatására kutattam a termék után. Vékony szálú gyenge szempillákkal rövid időn belül csodát tesz ez a kis fehér kence,erősíti,vastagítja,megemeli a pillákat,tucatnyi éppen ,hogy csak döcögő szempillaspirálom perdült táncra a hatására - mert e nélkül már nem is spirálozom a pilláim. -Elsőként őt kenem fel és száradása után a feketét,gyönyörű sűrű és hatalmas szempilla a végeredmény. Túlzások nélkül imádható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

p.cseresznye

2014. október 26.

Itthon nemigen kapható, ebay-ről rendeltem anno, nagyon jó árban, kb. 1700 ft volt. Olyan szempillanövesztőt kerestem, ami megfizethető és működik is.
A spirálkefén fehér anyag van, amit ha felkenünk a szempillákra, szintén fehér pillákat kapunk. Szóval inkább esti lefekvés előtt használjuk, naponta egyszer. Illetve bázisként is használható spirál alá. Néhány hát után valóban észrevettem, hogy 1-2 mm-t nőttek a szempilláim, valóban nagyon szépek lettek tőle. Részemről azért hagytam abba, mert egy idő után untam esténként még spirálozgatni, de ettől függetlenül nagyon jó árban van, és tényleg növelte a szempilláim hosszát, puhaságát, ápoltságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.