Eveline Cosmetics

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Nyuszi, Módosítva: 2021. január 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A luxus körömerősítő aktív Strong Nail** komplexe behatol a körömlemez szerkezetébe, újjáépíti, regenerálja valamint serkenti a köröm növekedését. Kitölti a körömlemez mikroüregeit és megkeményíti, egyidejűleg biztosítja az optimális hidratáltsági szintet.

Véd a repedezés, töredezés és kettéhasadással szemben, növelve az ellenálló képességet a fizikai sérüléseknél. Védelmi réteget hoz létre a körmön, a gyengéd szemcsék pedig csillogó ezüst manikűr hatását nyújtják. Már 10 nap kezelés után a körmök visszanyerik egységes felületük és fényük.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nyuszi

2021. január 5.

Javaslom megnézni hátulról a 8. összetevőt: FORMALDEHID! Ez a körömerősítő egy valóban rákkeltő méreg!
Plusz megjegyzés: kiderült, hogy az Eveline termékek mindegyikében van formaldehid kibocsátó összetevő. A krémekben, a szérumban, mindenben.

Nekem is volt ilyen lakkom. Nagyon durván erősít. Kár, hogy közben ki akar nyírni. Közvetlenül a többi Eveline termék mellé dobtam a kukába, és innentől nálam ez a márka teljes feledésbe merül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 5.

Jelizz

2020. szeptember 8.

Jo aron van es nekem tetszik, apolt hatasuak lesznek a kormeim minimalisan feherit is es bejonnek ezek az ezustos csillamok. Muszaj 2 retegben felvinnem, sajnos a 3. nap mar kopik, es remelem tenyleg apolja a kormeimet es nem csak sima lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

AnnaR

2020. augusztus 8.

Az ecset jó, a termék textúrája eleinte elfogadható (azért egy idő után kenhetetlenre sűrűsödik) de hamar elkezd lejönni. Lakkozni nem lehet rá, száradás után egyben lehúzható a körömről (!), ami kérdőjelessé teszi a minőségét... Nem is kicsit. Az itteni vélemények után nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban, de mindenben elbukott.
Lapjára törtek a körmeim, hihetetlen, hogy mennyire tönkrementek. Hetekbe telt mire kitaláltuk az orvosokkal, hogy mi lehet a baja a kezemnek. Valószínűleg a háztartási vegyszereknek és a tanuló műkörmösöknek (akiknél rendszeresen vállaltam a próbababa szerepét) volt köszönhető a körmeim állapota...
Gondoltam ez a "gyógylakk" kicsit megkönnyíti a gyógyulási időszakot, hiszen lakkot most sok ideig nem kenhettem fel. Reménykedtem, de nem... Olyan, mint a gyerekkorom borzalmas S-he lakkjai. Felkenem és utána egyben leszedem. És nem számít hány réteget kentem: az egy rétegnél és a háromnál is ugyanígy viselkedett. Gyakorlatilag teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

6vilag

2020. január 19.

Ő a harmadik, amit kipróbáltam ebből a termékcsaládból, ezt szeretem a legjobban, szinte már teljesen elhasználtam,
Ha kétszer, akkor szép, ha pedig háromszor lakkozom ki vele a körmöm akkor egyenesen gyönyörű a hatása, szépen csillog. Persze nem túlzottan, a csillogás csak bónusz a körömápolás mellett. Régebben nagyon törtek a körmeim, akkor ennek orvoslására vettem a sima ápoló lakkját, amit megszerettem. Időközben a körmeim rendbe jöttek (és valószínű, hogy más is segített, sok mindent bevetettem: a vitaminokon át a méhviaszig), de ez sem ártott.
Aztán mikor ez megjelent, megvettem az ápoló hatása miatt (és mert amúgy sem szeretem a színes lakkokat használni).
Valóban erősít és nekem ettől több szín, ragyogás, csili-vili nem kell. Kellően szép, ápolt és erős körmöket eredményez kézen-lábon egyaránt. Egy rétegben felkenve használom, hét közben nem szoktam lemosogatni, meg újra mázolni, kellően tartós, szép, ami a hét végéig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Ad-Namah

2018. december 9.

Három napja kentem fel lakk alá két rétegben, érzem, hogy erősödött tőle, csak mindig elfelejtem használni :) az arany verziója is ugyanilyen, magában is szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

jkrisztie2

2018. szeptember 12.

Nekem pont elég a csillogása, szép, ápolt, erős körmöket ad. Régóta kedvencem a sima 8 in1 és mostmár ez is. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

kisizé

2018. január 26.

kissé csalódtam :/ régóta használom ennek a lakknak a "sima", csillámok nélküli verzióját, nagyon meg vagyok vele elégedve, nagy kedvenc és amikor megláttam, hogy van csillámos, meg a dobozon a képet, hogy hogy fog kinézni a körmön, egyből beleszerettem, azonnal meg is vettem!
De sajnos a hatás egyáltalán nem lett olyan mint a dobozon, a csillámok nem látszanak :/ 2 rétegben is csak ha rásüt a nap, akkor látszik valami..
egyébként a hatásával továbbra is meg vagyok elégedve, szóval a csillám nem ment a minőség rovására :) csak nagyon rápörögtem, hogy a nagyszerű körömerősítő hatáshoz most szép csillogás is fog társulni, de ez sajnos nem jött be...
de mivel a hatása és az ára továbbra is nagyon jó, így nincs miért sok csillagot levonni, -1* a túlságosan visszafogott csillogás miatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Acetyl Triethyl Citrate, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.