Eveline Cosmetics

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabriella92, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Többfunkciós BB Krém 6 az 1-ben

• kiegyenlíti a bőrtónust
  • eltakarja a pirosságot és tökéletlenségeket
  • intenzíven hidratál 48 órán keresztül
  •  kisimít és világosít
  • csökkenti a fáradtság tüneteit
  • SPF 15 véd az UVA/UVB ellen

menaon

2018. május 31.

Annyira örültem amikor megvettem de sajnos nem tartott sokáig az örömöm, leizzadtam magamról!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

vszilvia

2017. november 5.

Na, számomra az volt a tökéletes pénzkidobás. Az Eveline termékekkel jók a tapasztalataim, de ez szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Macska27

2017. február 7.

Ez volt az első BB krémem. Amikor megvettem, alig vártam, hogy kipróbálhassam. A világos árnyalatot vásároltam meg. Az állagával, illatával nem volt problémám. De a színe... Szörnyű sárga árnyalatú lett az arcbőröm. Számomra nagy csalódás volt. A kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

potatotale

2016. december 4.

Nagyon sotet szinu a vilagos aranyalatu is, es nagyon vakolatos allagu es kinezetu az arcon. Nem vallt be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

borb.biaa

2016. július 5.

Ennek sokkal sűrűbb, nehezen eldolgozhatóbb állaga van, mint a kék tesójának (ami egyébként a kedvenc BB krémem, sajnálom, hogy már kb. sehol sem látni), nehezebbnek éreztem, mint a másikat, ennél fogva nem is szerettem annyira, ráadásul mindkét árnyalata elég sötét, még a nyári bőrszínemhez is. Mondjuk valóban fedett, és hidratált is, de nagyon zavart, hogy nehéz eldolgozni (pedig nem vagyok béna gyerek, legalábbis nem sminkelés terén :D), és a kéket sem tudta letaszítani a trónjáról. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

mplaura89

2016. május 17.

Teljesen megvagyok vele elégedve, azt tudja, amit egy BB krémnek tudnia kell. Én télen-nyáron használom, és nem zsíros, nem is szárít, és én kellemetlen illatot sem érzek. Érdemes alapozószivaccsal felvinni az egyenletesebb hatás érdekében. Nekem a sötétebb árnyalat van meg, szerintem ár-érték arányban kiváló termék. Az Eveline termékekkel eddig csak pozitív tapasztalataim voltak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

k80zsuzsi

2016. február 24.

Sajnos nem igazán parabén mentes, ellenben állatkísérlet mentes (állítólag)
Én nagyon szeretem, tökéletes "babaarcot" csinál. Pirosodásra hajlamos bőrre kiváló, egységesíti az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Sajnos nem igazán parabén mentes, ellenben állatkísérlet mentes (állítólag)

Blakely

2015. augusztus 23.

Eredetileg a kombinált és zsíros bőrre valót akartam, de valamiért nem olvastam el figyelmesen és ezt hoztam el :( a sötétebb árnyalatot választottam mert nem vagyok egy hófehérke főleg nem így nyáron....amikor ki akartam próbálni kinyomtam a kézfejemre és nem tudtam hogy neki álljak e vagy sem. Annyira sötét hogy az nem normális :D hát mondom megpróbálom, igazából nem értettem mert az én arcomon nem tűnt mégsem túl sötétnek olyan jó volt, mondjuk nemtudom hogy télen jó lesz e de szerintem nem. Állaga tényleg sűrű nehezen eldolgozható. Még nem tudom mi lesz a sorsa még próbálkozunk aztán majd meglátom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Bolvarin

2015. június 25.

2 hónapja szereztem be a terméket, akciósan 999 Ft-ért vettem. Pont kapóra jött, mert nagyon jó véleményeket olvastam róla. A világosabbat vettem, mert nagyon fehér bőrű vagyok. Mikor kibontottam kicsit megijedtem, mert nagyon sötétnek tűnt. A krém sajnos szó szerint narancssárgának hat az arcomon, úh. viselhetetlen. Nagyon sajnálom, hogy csak ez a két szín kapható, ezért is vonok le egy pontot, és várom a tavaszt, a nyarat:-)

UPDATE:
Az idén újra elővettem, és ihletet kaptam vele kapcsolatban. Gondoltam, ha már sötét az arcom színéhez, hát bronzosítok vele! Ebben a formában nem érvényesül a narancssárga tónusa és kidobnom sem kell. Emellett jól mutat! Ajánlom mindenkinek, aki így járt, mint én!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

UPDATE:

Kori

2015. június 9.

Tavaly vettem, nyárra kerestem valami sötétebb BB-t, és mivel a kombinált, zsíros bőrre való BB krém ugyanettől a márkától egész jól teljesített nálam, gondoltam miért is ne, ráadásul akciós is volt. Hát nagyon nem kellett volna... Alig vártam, hogy kipróbálhassam, de sajnos, már ahogy elkezdtem kinyomni a tubusból, láttam, hogy itt bizony gondok lesznek. Na mármost, az állaga számomra behatározhatatlan. Felvitel előtt egy sötétsárga, habos valamit nyomtam a kézfejemre, de amikor el akartam dolgozni egyszerűen valami zsíros, mégis nagyon híg állagú dologgá változott, ráadásul olyan, mintha az emberi bőr taszítaná ezt a krémet, vagy fordítva. Kenem, kenem, de lepereg, aztán mintha elkezdene olvadni lassan eltűnik, kvázi beivódik. Végeredményként egy sárgás, zsíros, fénylő bőrfelületet kapunk kellemes illattal. 1000Ft bele, egyenesen a kukába. Többé soha, soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Urea, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.