Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andyka, az összetevőket feltöltötte: libuska11, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Samponok

Hajhullásra hajlamos elvékonyodott, elgyengült hajra.

1. Csökkenti a hajhullást.
2. Serkenti a haj növekedését.
3. Csillapítja az irritációt és viszketést.
4. Megszünteti a korpát.
5. Vitalitást ad.
6. Újjáépíti a haj szerkezetét.

Aktív összetevők:

• Bojtorján olaj – megfelelő táplálást nyújt a hajhagymáknak.
  • Argán olaj – erősíti és táplálja a törékeny hajat.
  • Zsurló és csalán kivonat – nyugtató hatású, segít megszüntetni a korpásodást és erősíti a hajhagymákat.
  • Centella asiatica (ázsiai gázló) – erős gyulladáscsökkentő tulajdonságú.
  • D-panthenol – ragyogó fényt ad a hajnak, biztosítja a táplálást, puhító és tonizáló hatása van a fejbőrre.
  • Selyem proteinek – erőteljesen segíti a sérült haj helyreállítását és kivételesen puha és fényes hajat ad, melyet könnyű fésülni.
  • Rozmaring és kakukkfű olajok –erősítik a gyenge és törékeny hajat.

Alkohol és színezékmentes. Az illat természetes növényi olajokból készült.

libuska11

2015. február 1.

Szerintem szuper ez a sampon, az én érzékeny, mindentől viszkető fejbőröm is szereti. Gyógynövényes illat, zselés , nyúlós állag és balzsam sem kell utána, mert nem szárít , nem kócol.A zsírosodást nem csökkentette, de azt még nálam semmi sem.Új kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Babuin

2013. december 11.

Én nem szerettem, pont a hülye állaga miatt, amikor nagy nehezen felhabosítottam (kb. 1l-t nyomtam a fejemre :D), elkezdte tépni a hajam..olyan hülye ragacsos v mien állaga volt, a szaga sem a legjobb....babahaj növekedést én nem vettem észre..mert nem szeretem használni,h így tépi a hajam...az ára egész rendben van, bár lehetne nagyobb kiszerelés ha már így pocsékolni kell...ááá nem akarok szőrösszívű lenni, mert amúgy nem rosszak a termékeik....de h a sampon tépje az ember haját..ejnye-ejnye..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Andyka

2013. május 21.

Nem egy csodaszer, a hajam zsírosodására és korpásodására nem volt különösebben semmilyen hatással, viszont amíg ezt a sampont használtam, elég sok "babahajszálam" lett :D... Nagy hátránya azonban a kis kiszerelés és nekem elég sok is kellett belőle egy hajmosásra.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.