Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon száraz és érzékeny bőrre. Allergénmentes. Intenzív kezelés a nagyon száraz bőrnek. Azonnali felszívódás. Mély táplálás. Regenerál és hidratál. A testápoló zsírokat szolgáltat a bőrnek, hogy azonnal helyreállíthassa és hatásosan regenerálja a felhám hidrolipid rétegét. Szabályozza a hidratálás szintjét, serkenti a sejtmegújulást, a bőrt feszessé, simává teszi.

Innovatív formula.

• bioHyaluron Plus Complex™ – dupla erejű hidratálás!
  • A bio Hialuronsav és 5% UREA egyedülálló kombinációja egy formulában intenzíven hidratálja és védi a felhámot a szárazságtól.
  • Oligoceane™ – a tengeri ásványok hidratálják és kisimítják a bőrt.

Kerekeso

2015. május 22.

Szerintem jo volt ez a testapolo. Az arat böven megerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Szerintem jo volt ez a testapolo. Az arat böven megerte.

nadalandy

2014. szeptember 11.

Napozás utáni termékként vettem meg és használtam el Horvátországban. Nagyon szerettem, nyugtatta a bőrön. Szeretem a krém illatát, és szép selymes lesz tőle.
Picit ragacsos és nem mindenhol szívódik be teljesen. De testápolóként szerintem messze a legjobbak között van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

koirankeksii

2014. január 27.

A leírás alapján többet vártam tőle, igazán csak az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

A leírás alapján többet vártam tőle, igazán csak az illata tetszett.

edibaba

2014. január 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amikor a kosaramba tettem, de sajnos csak részben vagyok elégedett, egy ideig jól állta a strapát, de a hidegtől szétrepedezett bőrömön már nem igazán tudott segíteni.
Akinek nem extrém száraz a bőre, annak téli testápolónak kiváló lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Akinek nem extrém száraz a bőre, annak téli testápolónak kiváló lehet.

angelscrime

2013. február 9.

Az azonos márkájú Hydra Extreme 3D-ről váltottam erre a téli időszakra, ugyanis felerősödött az ekcémám, és nem bírta az előbb említett testápolót. Ez azonban maradéktalanul teljesíti az ígéreteit, gyönyörű a bőröm tőle, nem repedezik már a lábszáram sem! Semleges "krém-illata" van, mely nem marad meg a bőrön. A kiszerelését mondjuk annyira nem kedvelem, hozzászoktam a sokkal kényelmesebb pumpás megoldáshoz, de hát ez legyen a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.