Eveline Cosmetics

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koncentrált természetes hatóanyagok, füge, aloe vera, len kivonat, kókusz, valamint teafa olaj. Gyorsan és könnyen beszívódó krémek, hosszantartó hidratáló és regeneráló hatás. Érzéki, friss illatokkal árasztja el a bőröd!

betts

2020. július 5.

Nagyon jó az állaga! Nem zsírosodik a bőröm és mattítja is!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Nagyon jó az állaga! Nem zsírosodik a bőröm és mattítja is!:)

Csokirita89

2019. november 18.

Nagyon szuper! Bátran ajánlom mindenkinek aki a pattanásokkal kűzd! Nekem bevállt, éjszakára használom és reggelre leszárítja a ragyákat ráadásul nem kell sokat kenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.