Eveline Cosmetics

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. november 5.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Komplex CC krémet a hajszálerek és bőrpír kialakulására hajlamos érzékeny bőr ápolására szánták. Innovatív formulája a Silidine ® -en alapszik - egy újgenerációs hatóanyag, hatékonyan erősíti, összehúzza és feszesíti a hajszálereket. Javítja a bőr feszességét és rugalmasságát. A Silidine ® magas hatékonyságú működése összekapcsolva a fejlett aktív összetevők és növényi kivonatok új kompozíciójával, helyreállítja a bőr egyensúlyát, megakadályozza a "pókvénák" kialakulását, csillapítja az irritációt és bőrpírt. A mikro kapszulázott pigmentek kiegyenlítik a bőr tónusát, elrejtik a tökéletlenségeket és elszíneződéseket. bio Hyaluron Complex ™ hialuronsavban gazdag, tökéletesen hidratálja és kisimítja a bőrt. A vitamin komplex táplálja és regenerálja a bőrt, biztosítva annak feszességét és rugalmasságát. SPF 15 tökéletesen védi a bőrt a káros UVA / UVB sugárzástól és a szabad gyököktől.

A Komplex CC krém rendszeres alkalmazása erősíti a hajszálerek falait, növeli a rugalmasságát és megakadályozza azok állandó kitágulását és a pirosodás kialakulását. Könnyű textúrája tökéletesen bele olvad  a bőrbe, nem tömíti el a pórusokat, lehetővé teszi a bőr szabad lélegzését. Könnyen és egyenletesen szétoszlik a bőrön. Egyedülálló formulája hidratál, kiegyenlíti és finoman világosítja az arcszínt. A krém alkalmazása után csökkenek a fáradtság tünetei, míg a bőr visszanyeri természetes ragyogását és energiáját.

8 az 1 ben: 1.. nyugtatja a kipirosodást 2.. csökkenti a bőrpírt 3.. erősíti a hajszálereket 4.. kiegyenlíti a bőr tónusát 5.korrigálja a tökéletlenségeket 6. nyugtatja és csillapítja az irritációt 7. intenzíven hidratál és kisimít  8. csökkenti a fáradtság tüneteit

Hatóanyagai: Silidine ®, árnika kivonat, vadgesztenye kivonat, hialuronsav, A,E,F vitamin,ásványi anyagok, SPF15.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bini03

2017. március 25.

Mikor kibontottam az illata fogott meg először. Majd, amikor felkentem (ekkor még zöld színű kellemes állagú) kissé fakónak, de egységesnek láttam a bőröm. Direkt nem tettem fel sokat, de pár perc múlva annyira besárgította az arcom, hogy a hatása teljesen természetellenes volt. Adtam neki második esélyt is, a helyzet ugyanaz volt. Azóta sem használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

olaudia

2016. május 26.

sziasztok
nekem nagyon bevált , eltünteti a pirosságot, egységes szép arcbőrt kapok, már a második tubust használom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

sziasztok

nikisch

2016. május 17.

Ma csaptam le rá a helyi Rossmann-ban, csupán 450Ft-ért, tehát ha beválik beválik, ha nem nem alapon vettem meg. Amikor először kipróbáltam a zöld színe megijesztett, de eldolgozva nagyon, nagyon, nagyon nagy csodát tett. Teljesen egységessé varázsolta a bőrömet, egyáltalán nem nehezít, szinte észre sem veszem, hogy viselem. Tuti, hogy újra fogom venni, és lehet, hogy csak ezt fogom használni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Syssy38

2016. március 20.

2 hete használom és teljesen elégedett vagyok. Tényleg elfedi a pirosságot, csökkenti a hajszálerek láthatóságát és megfelelően hidratál. Nekem hozza, amit ígér. Ráadásul felkenés után nem nehezíti el a bőröm, könnyed krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Boga24

2016. január 14.

Tènyleg eltakarja a pirosságot, hidratál csak primert teszek alá, nagyon sokáig tart úgy. Mattít több órán keresztül, púderrel, anèlkül nem próbáltam mèg. Nem okoz semmilyen kellemetlensèget, ès villámgyors a felvitele kèzzel, jól eloszlik. A hófehèr bőrömhöz tökèletes választás volt, edzèshez is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Niki90

2015. július 29.

1 hete vettem meg a krémet. Nagyon szeretem. Nyáron nem akartam alapozót használni, csak egy olyan krémet kerestem ami egységes és tiszta bőrképet ad és meg is találtam. Könnyen el lehet oszlatni, igazodik a bőrhöz. Akinek nincsenek pattanásai és csak egy leheletnyi színt szeretne, azoknak tökéletes. És mindezek mellett hidratál is...nálam 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

merchajnalka

2015. január 29.

Tökéletesen fedne, szép lenne az összkép, kellemes lenne a viselete, állaga/felvitele irtó egyszerű lenne, tapintása igazán megnyerő lenne ha ez megint nem SÁRGA lenne. Nem bírtam ki, megvettem, felkentem, elborzadtam. Sárga, sajnos nagyon sárga, még nyárra se passzolna hozzám, nemhogy télre. Kár, nagy kár.
PS: Lesz egyszer egy olyan BB vagy CC ami kellően hidratál (plusz hidratáló felvitele nélkül is) és ugyanakkor egységessé teszi a bőrt? Eddig egy ilyenem volt, nyáron az Eveline mattítós BBje, de semmi más ami teljesítette volna e két feltételt. A Max Factor CC is inkább egy könnyed alapozó, messze van attól hogy hidratáljon. Egyelőre az igazi kombó a hidratáló+alapozó még mindig. (Most ugyan a Helia-D BBt használom, mert teszik a fedése és a színe, de ehhez is kell télire az aláhidratálás...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

ST-ke

2014. július 29.

nem, nem, nem! világos bőröm van, mert nem szeretek napozni, de vízihulla nem vagyok. mégis minden olyan alapozó vagy hasonló, ami a pénztárcámnak megfelel, az a nyakam színétől elüt. (vagy ha a szín is jó meg az ár is, akkor tuti nehezen beszerezhető és bőrhibákat okoz...) ez is pont ilyen. először zöld, de a kis bogyeszok széttörése után bőrszínű lesz. csak nem az én bőröm színe. kis mennyiségben, nagyon eldolgozva valamennyire vállalható lesz így nyáron, talán el tudom fogyasztani, de ez megint egy hatalmas mellényúlás volt részemről. visszaállok a márka kék tubusos bb krémjéhez, az még úgy-ahogy megfelel. most egy kis hullaszínű alapozót ütögetek fölé még száradás előtt, és beledolgozom. világos bőrűek, vigyázzatok! remélem hogy azért valami ápoló hatása lesz és nem üt ki, mert akkor be fogok dühödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

lenarta23

2014. július 24.

Ma használtam először és eddig jó a véleményem róla. Puha és egységesebb színű lesz tőle a bőröm, a hajszálerek és a pirosság kevésbé szembetűnő. Nálam a fedése olyan, mint egy színezett hidratálónál. Maga a krém zöld színű, de barna kis "pöttyök" vannak benne, gondolom ezek a mikrokapszulák, amiket szétkenve minimális barna színt ad. Illata alig érezhető.
A debreceni Rossmanokban is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

A debreceni Rossmanokban is lehet kapni.

lucakata2000

2014. július 8.

Gondoltam kipróbálok egy eveline-s cc krémet mivel a bb krémük nekem nagyon bevált. Miután megvettem meglepődve vettem észre hogy zöldes kékes a krém holott a csomagoláson nem úgy mutatták nem fed szinte semmit és az illata sem a kedvencem biztos nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 8.

Antioxidánsok: Porphyridium Cruentum Culture Conditioned Media, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Isododecane, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, Dimethicone, Hexyl Laurate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Glyceryl Laurate
Fényvédők: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 75810
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.