Eveline Cosmetics

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Enik, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1290 Ft

• Minden bőrtípusra, érzékenyre is ajánlott.
  • Az L-karnitin tartalomnak köszönhetően gyorsítja a lebomlást hatásosan redukálva a bőr alatti zsírszövetet
  • A termékben található Lipocell-Slim® kizárólag a test formázás, feszesítés és fiatalítás érdekében lett kidolgozva
  • Isocell® Slim, Centella Asiatica, koffein, mentol és a borostyán kivonat intenzíven stimulálják a bőr metabólikus folyamatait, hatásosan megszüntetve a “narancsbőr” szerű effektust és karcsúsítva az alakot
  • Meggyorsítják a zsírsavak égetésének folyamatát, blokkolják a zsírszintézist valamint gyorsítják a nyirok távozását a zsírszövetekből
  • A kollagén és az elasztin maximálisan javítják a bőr feszességét, simaságát és rugalmasságát
  • A japán páfrányfenyő élénkíti a vérkeringést, erősíti a vérereket, kisimítja a már meglévő és meggátolja az új “narancsbőr” szerű felület kialakulását
  • A szérum ápoló formulája tartalmazza az észak Breton ártézi vizek ásványait valamint a Laminaria alga kivonatot melyek hidratálják és tökéletesen frissítik a bőrt
  • A használat során tapasztalható kellemes hűsítő érzés garantálja a krém azonnali hatását

Ár: 1290 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Narkni

2018. november 12.

Nagyon hatásos krém!
Megfelelő bemasszírozással két hét alatt eltűntette a narancsbőr 80%-át!
Most, a terhesség alatt csak jó alaposan bedörzsölöm, és így is fantasztikusan hatékony!
Nagyon jól beszívódik, az állaga, és az illata is remek!
Mindig újraveszen, mikor fogyóban van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon hatásos krém!
Megfelelő bemasszírozással két hét alatt eltűntette a narancsbőr 80%-át!
Nagyon jól beszívódik, az állaga, és az illata is remek!
Mindig újraveszen, mikor fogyóban van!

IdunLilith

2018. június 13.

A szérummal együtt használva jó hatás érhető el, feszesíti a bőrt, nekem bevált, de majd kipróbálok más ilyenfajta termékeket is. Egyelőre 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

menaon

2018. május 31.

Totális pénzkidobás! Egyszer kipróbáltam és elment a kedvem a használatától!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Totális pénzkidobás! Egyszer kipróbáltam és elment a kedvem a használatától!

Hecate

2018. április 28.

Szeretem. Kellemesen hűsít és ha rendszeresen használom igen szépen látni, hogy csökkent a nem kívánt bőrprobléma. (Azt nem tagadom: ha abbahagyom a használatát az idővel az eredetire változik vissza, szóval rendszeresen alkalmaznom kell. Viszont ha kenem ő hat, míg más márkás termékeknél sajnos nem tapasztaltam ilyet.) Kedvelem az illatát, állagát is. Ráadásul elég nagy kiszerelés kedvező összegért. Szerencsére sok boltban hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

mrs.imperator

2017. június 4.

Ez volt az elso Evelines cellulitisz kremem :) kb ugyanaz mint a tobbi, husit kicsit feszesebb erzest ad talan edzes mellett kisse csokkenti a durva narancsbort de utana egybol visszajon...persze ezek a husito caltozatok sokkal jobbak mint a thermo kremuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.

domcsii97

2016. november 4.

Akciósan megvettem, kipróbálni. Nem vettem észre semmiféle változást, az illata jó, tényleg hűsítő, könnyen felszívódik. Összességében 2 csillag, nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Kremcica

2016. október 7.

A piros krémeket leváltva kipróbáltam a két zöldet: krémet és szérumot is. A szérum jobban beszívódott mint a krém. A krém túl sűrű, nehéz állagú és ragacsos. :S Hatásában nem olyan jó, mint piros társai. Nyáron kellemes hűsít és finom puha lett a bőröm, de semmi látványos változás. Max komoly mozgás, diéta, folyadék mellé ajánlanám plusz segítségnek. Egyébként inkább testápoló jellege van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

DawnMelody

2016. szeptember 13.

Kellemes illatú, a nyári melegben vagy edzés után kellemes hűs érzést adó testápoló, de ezen túl semmi más hatását nem tapasztaltam. Kicsit nehezen szívódik be, tehát a reggeli kapkodáshoz nem épp ideális. A melegítős társaiból használtam már, az tökéletesen működött, ez nekem nem hozott eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Orchid

2016. július 18.

Jó az illata, kicsit sűrű és nekem nagyon nehezen szívódik fel, ha egyáltalán felszívódik. Sajnos másnap amikor víz éri a bőrömet vagy izzadok, csúszóssá válik. Nem halványít, nem feszesít, viszont így nyáron kellemesen hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Lgina

2016. július 6.

Sajnos nekem 2 flakonnal kellett elhasználnom, mire változást láttam, de abszolút megérte.
16kg-ot fogytam 3 hónap alatt. Az alakom tökéletes lett számomra, nade a csíkok... Egyértelműen halványított rajtuk, simább, feszesebb a bőröm. Emellett nagyon jól hűsít így nyáron. Sajnos nekem nagyon sokára szívódik fel, ami kicsit zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ubiquinone
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Elastin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.