Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dadabetty, az összetevőket feltöltötte: Mónika, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1290 Ft

Az L-karnitin tartalomnak köszönhetően gyorsítja a lebomlást hatásosan redukálva a bőr alatti zsírszövetet.  A termékben található Lipocell-Slim kizárólag a test formázás, feszesítés és fiatalítás érdekében lett kidolgozva.

• Isocell Slim, Centella Asiatica, koffein, mentol és a borostyán kivonat intenzíven stimulálják a bőr metabólikus folyamatait, hatásosan megszüntetve a “narancsbőr” szerű effektust és karcsúsítva az alakot. Meggyorsítják a zsírsavak égetésének folyamatát, blokkolják a zsírszintézist valamint gyorsítják a nyirok távozását a zsírszövetekből.
  • A kollagén és az elasztin maximálisan javítják a bőr feszességét, simaságát és rugalmasságát.
  • A japán páfrányfenyő élénkíti a vérkeringést, erősíti a vérereket, kisimítja a már meglévő és meggátolja az új “narancsbőr” szerű felület kialakulását.
  • A szérum ápoló formulája tartalmazza az észak Breton ártézi vizek ásványait valamint a Laminaria alga kivonatot melyek hidratálják és tökéletesen frissítik a bőrt.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Doryca007

2019. február 7.

Ma vettem meg, egybol ki is probaltam, ahogy hazaertem. :) toporogtam a kremek elott, nem tudom pontosan, miert erre esett a valasztasom, de remelem nem banom meg nagyon :D Az illata friss, kellemes, az allaga jo kremes. Felkenes utan tenyleg husit, de neha ugy tunik, hullamokban tor ram a hus erzes :D egyenlore tetszik, puhanak erzem a borom, jol esik a kis bizserges, igy megadom a 4 csillagot. Kesobb meg visszajovok updatelni, hogyan is alakult a kapcsolatunk 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

aranypáva

2017. július 27.

Nekem nem hozta az Eveline minőséget.
Jól hidratál, könnyen beszívódik, de inkább csak sima hidratálókrém. Az újak jobbak, ennek alig éreztem hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Nekem nem hozta az Eveline minőséget.

Elkofen

2016. június 27.

Hogy egy krém kenegetésével ténylegesen eltűnik a narancsbőr, meg a bőr alatti zsír és ráadásul még centiméterekben mérve fogyaszt is? Amit ez a krém ígér az erős túlzás. Egyetlen krém sem képes beszívódva különösen mélyre hatolni a bőr rétegeiben, így a zsírt sem képes eltüntetni. Ha egy sima testápolót masszírozgatok a bőrömbe rendszeresen, annak is egy idő után ugyanolyan hatása van, mint ennek. Vagyis nem a krém, hanem a masszázs segít. (plusz szerintem sokaknál a placebo hatás érvényesül)
Szerencsés alkat vagyok, mert nincs rajtam egy kg súlyfölösleg sem, de 32 éves korom után nálam is felbukkant egy kis narancsbőr a popsimon és a combom hátsó felén. Tapasztalatom szerint a narancsbőrön csak a sok folyadékbevitel, a rendszeres sport és az egészséges táplálkozás segít. A tartós alakformálásnak és a fogyásnak is csak ez a titka. Ezeken kívül a masszás is rásegíthet a pozitív hatásra.

Mindezt tudván akciósan megvettem ezt a krémet és kipróbáltam, de soha nem tartottam csodaszernek. Önmagában a narancsbőrrel nem csinált semmit és nem is fogyaszt cm-ben mérhetően. Marad tehát az aktív futás+torna, amit imádok és a sok gyümölcs. Szerintem, ha valakinek már 20 éves kora körül narancsbőre van, annak tényleg érdemes kipróbálnia a sportot és kicsit tudatosabban étkeznie.
Bőrfeszesítő hatást sem vettem észre a krémnél, pedig 40 évesen nálam megmutathatná, hogy mit tud. Tápláló, regeneráló hatása (amit egy negyvenes bőr azért megkíván) elenyésző. A hűsítő hatása valóban nagyon erős, de nem látom értelmét és engem zavar. (Amúgy is inkább fázós vagyok). Az összetétele pedig elég csúnya. Alig vártam, hogy elfogyjon és többet nem veszek.
2 pontot kap mert ugyan nem használt, de nem is ártott a bőrömnek. A csomagolása gusztusos, szép, mint az Eveline termékeknek általában. Egyre inkább az az érzésem a márkával kapcsolatban (több termékét is próbáltam már), hogy a csilivili csomagolás egy átlagos, vagy gyengécske minőségű terméket rejt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

nikolett

2016. június 27.

Pár használat után meguntam... nem láttam változást tőle. Tartalékolom kánikulára, mert fázni aztán nagyon lehet tőle... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

victorika

2014. november 22.

Kezdetben szorgalmasan használtam, viszont nem hozta azt a hatást, amit úgy általában az Eveline termékektől várni lehet, de a hűsítő hatása jó szolgálatot tett nyáron, edzés után. Alapvetően nem csalódtam, kitűnően hidratált, látványra, érzetre is redukálta a kényesebb területeket, viszont ezt cm-ben nem tudtam alátámasztani. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

pajeri

2014. április 27.

Bedőltem. Annyira szerettem volna hinni a szövegnek, de ismét beigazolódott, hogy nem szabad. Jó illata volt, kellemesen hűsített, de nem feszesít. Ha egy sima testápolót kezdek el belemasszírozni a bőrömbe, annak is egy idő után ugyanolyan hatása van, mint ennek. Itt nem a krém, hanem a masszázs a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

cioccolata

2013. augusztus 5.

Csatlakozok Broken Wingszhez, én is akkor vettem, amikor még nem néztem az összetevőket. Azért el fogom használni... Sose tartottam csodaszernek, de elmegy. Szerettem a hűsítő hatását meg az illatát.
Az ígéretei a terméknek teljesen elszálltak. Halványítja a striákat? Ugyan! Én max egy kis feszesedést tapasztaltam. A narancsbőrrel nem tesz semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

lavender

2013. február 3.

Nekem nagyon bejött ez a termék, sokkal feszesebb lett tőle a bőröm, és egyáltalán nem irritálja. Külön tetszik, hogy gyorsan beszívódik és hűsít. A négy pontot azért kapja, mert bár sok van benne, és drága sem volt, elég hamar fogy, mivel napi kétszer kell felkenni a látható hatás érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

csillubaby

2012. augusztus 27.

Nekem nagyon kellemesnek tűnik ez a krém. Könnyen felszívódik, nincs zsíros utóérzet, felkenés után kb 1 perc múlva jól esően hűsít. Sokkal finomabb, simább tőle a bőröm. Nem szárít. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó! Csodaszernek mondjuk nem mondanám, de azért 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Glycerin

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Petrolatum, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Sodium Polyacrylate, Lecithin, Hydrolyzed Collagen, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Lecithin, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Carnitine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Isopropyl Alcohol, Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Salicylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.