Eveline Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szederke, az összetevőket feltöltötte: 91renee, Módosítva: 2014. december 12.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

ARGAN termo aktív karcsúsító szérum egy innovatív anticellulit alakformáló kezelés. Formulája gazdag argán olajban, ami serkenti a zsírszövet égését és hatékonyan csökkenti a narancsbőrt. A 24 karátos arany, szinergikusan együttműködve a bioHyaluron Slim Complex ™-el és a koffeinnel , hatékonyan serkenti a bőr alatti szövetek mikro keringését. Megszünteti a méreganyagokat és a felhalmozódott zsírsavakat a sejtekben, ennek eredményeként láthatóan megszünteti a narancsbőrt. Az Argán olaj hatékonyan csökkenti akár az előrehaladott narancsbőrt és észrevehetően csökkenti a striák láthatóságát. A BioHyaluron Slim Complex ™ gazdag hialuronsavban, amely a tiszta 24 karátos arannyal kombinálva láthatatlan réteget képez a bőrön, fényesítve és kisimítva a testet – gyengéd arany csilogással. Isocell Slim serkenti a zsírszövet égési folyamatát, intenzíven karcsúsítja és formázza a testet. Növényi őssejtek - PhytoCellTec ™ - aktiválják a gyenge és az alvó őssejteket, így ösztönözve a bőrt a természetes regenerációra. Ez lehetővé teszi, hogy természetes módon megszüntesse a narancsbőrt. Az egyedülálló növényi tej Chufa Milk EC , amely gazdag értékes vitaminokban és ásványi anyagokban, szinergikusan együttműködve a Laminaria algával és természetes betainnal, mélyen táplálja, hidratálja és élénkíti a bőr legfelsőbb rétegét. Termikus hatás: a felhám finom felmelegítésével lehetővé teszi a hatóanyagok azonnali behatolását mélyen a bőrbe, biztosítva a maximális karcsúsító hatást.

4D HATÁS
Karcsúsítás és alakformálás négy dimenzióban:

• Alakít és formál
  • Láthatóan kisimítja a bőrt
  • Hatékonyan csökkenti a narancsbőrt
  • Akár 48 órán keresztül hat

FIGYELEM: Nem ajánlott a termék használata érzékeny, hajszálerek vagy visszerek kialakulására hajlamos bőrre.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Szila20

2020. június 11.

Nagyon szerettem ezt a terméket, pedig én még sohasem használtam el egy testápolót sem, ez viszont most kivétel. Igaz, csak a fenekemre kenegettem reggelenként és esténként, de elég hamar beszívódott és nagyon kellemes volt a meleg hatás, ami kb. fél órán keresztül érezhető volt. Azt, hogy bevált-e, nem igazán tudom megmondani, mert edzek is a krém használata mellett, de én úgy érzem, hogy a termék is segített a formálódásban. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

timszike

2018. november 29.

Nyáron szoktam használni, valamennyit feszesít és formál, egyedül a csillámokat nem szeretem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

krisztina-g

2018. július 5.

Jól kenhető krém, mely nem ragacsos és gyorsan beszívódik. Az illata finom, a csillámok mennyisége még elviselhető, de ez a termo hatás ez nagyon brutális, főleg így nyáron. Az elején azzal bíztattam magamat, hogy kibírom, még bírom, még mindig kibírom, utána már másodpercenként néztem az órát, hogy mikor telik le a 30 perc:) Viszont tényleg feszesít és javítja a kontúrt. Legközelebb is megveszem, sőt az Eveline Slim Extreme 4D Professional gyémánt karcsúsító anticellulite szérumot is ki fogom próbálni, már csak a cool effekt miatt is:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

petrucsita

2017. március 25.

Nekem nem jött be,sajna úgy irritálta a bőröm,viszkettem tőle,hogy pár alkalom után feladtam.A bőrt volt hogy úgy felforrósította hogy az már kellemetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

patriciacsp

2017. január 4.

Termo hatása abszolút elviselhető plusz nekem kifejezetten tetszenek a csillámok.
Olyan hatalmas változásról nem tudok beszámolni, de mivel érzem, hogy "dolgozik", ezért szeretem használni. Edzés előtt is van, hogy felkenem,olyankor mintha egy fokkal már átlépné az elviselhetőség határát, főleg ha az ember be is tekercseli magát.. Na akkor már le kellett mosnom, de nem is erre lett kitalálva, illetve egyedül ennél okozott nekem egyetlen pici pattanást, ami el is múlt egy nap alatt. Úgyhogy sok negatívumot nem tudok róla mondani, az biztos, hogy nem alakított, formált, simított ki a bőröm és tüntette el a narancsbőrömet 4D-ben, se 3D-ben, de nem is gondoltam így rá és nem is használom rendszeresen. A keringést viszont biztos beindítja és nagyon kellemes meleget biztosít, mindenképp elhasználom, de lehet következőre már mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

krisztinamedveczki

2016. december 18.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagyon akartam. :( Éreztem,hogy használna, mert égett tőle a bőröm, és éreztem a thermo hatást is, de sajnos utána kipattogott a bőröm.... Mikor abbahagytam a használatát el is múlt. Sajnos az én bőröm érzékeny volt rá,de hátha másnak nem volt ilyen gondja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

rLau88

2016. november 22.

Részemről a pirosabb verziónál jobb, de csak az illata miatt. A piros eszméletlenül büdös. Melegítő érzést ad, de nem csíp. A bőrt puhává teszi, de azt egy sima testápoló is megteszi :)
Nem használom rendszeresen, de ha használom egymás után több nap, akkor látható a változás.
Nem tudom ki hogy van ezzel, de engem rettenetesen idegesít, hogy csillámos. Lehet csillámos, de akkor írják rá és akkor nem veszem meg csak ha direkt olyat akarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Ez szimpatikusabb, mint a piros brutál verzió.A pirostól szinte leég az ember bőre, és szinte már viszket. Ez lágyabb, krémesebb, és bizsergetve melegít, és ha fog is valamennyit a csillámok miatt, de legalább nem vörösen. Nekem ez jobban bejött, mint a hasonló AVON-os cellus cucc és leárazva is olcsóbb, meg több is van benne. Inkább preventív jelleggel használom, mert vállalható állapotú a fenekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Eve90

2016. május 19.

Nem gondoltam, hogy beválik, de adtam neki egy esélyt és milyen jól tettem. Én sosem küzdöttem látványos narancsbőrrel, de ha nem ittam eleget napközben vagy összefogtam a bőrömet, akkor azért láttam, hogy van egy kicsi. Nekem ezt a kicsit sikerült szinte maradéktalanul eltüntetnie és a bőröm szép feszes lett. Azt hozzátenném, hogy rendszeresen sportolok (általában heti 5 alkalommal), egészségesen étkezem mellette és nincs súlyfeleslegem. Ezek mellett remek kis kiegészítő szer. Én reggel és este használom, edzés közben nem. Bár intenzíven melegít, ez egyáltalán nem elviselhetetlen. Nem tudom, hogy makacsabb narancsbőrrel milyen eredménnyel küzd meg, de mindenképpen érdemes adni neki egy esélyt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

manocska81

2016. május 12.

Használtam már a piros verziót, nekem az durvábban melegített. Ebben az tetszik, hogy nagyon jó illata van, könnyen beszívódik és nagyon puha és sima tőle.a bőröm, A további hatásáról majd később. Ami nem tetszik, ezek az arany csillogó akármik benne. Teljesen felesleges és csillog tőle mindenem Csak ezért 4 csillag. :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.