Eveline Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melcsii, Módosítva: 2012. július 9.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

Újszerű, tündöklő FIBERLAST16h formula ásványi pigmentekkel és B5 provitaminnal.i

• imponáló szempilla vastagítás - 360° hatás
  • megemelt szempillák - 45°-ig
  • tökéletes szempilla elválasztás - csomók nélkül

Babuin

2013. december 11.

Én külföldön vettem az arany változatot...nekem nagyon bevált! Gyönyörű hatalmas katonarendben lévő szempillákat csinált,tényleg olyan volt ,mintha egy természetes hatású műszempilla lett vna rajtam..rohangálós munkában, 40-45 fokban tesztelve is azt kell mondjam,h meg sem mozdult..pedig számítottam erre, de semmi pergés, semmi maszat..csak sajnos 1 év után beszáradt de úgyis cserélni kell 3 havonta a spirált...drágábban vettem kint mint itthon, annyiért sem volt sok..de az itthoni áráért ez ajándék..én szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

aukszflora

2013. november 22.

Körülbelül másfél éve vettem egy ilyen szempillaspirált (ezüst csomagolásút) és azóta is majdnem tele van. Nagyon megtetszett a keféje és főként az ára. Gondoltam kipróbálom és meglátjuk. Miután felvittem nagyon szép is volt, göndörített és jól szétválasztotta a pilláimat, de pár óra után olyan szinten lepergett a szemeim alá, hogy zombinak néztem ki. Utána még néhányszor próbálkoztam, de mindig ugyanez történt. Szerintem a kukában fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2