Eveline Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, az összetevőket feltöltötte: kataveronika, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók

Kisimító kezelés

A gyömbér kivonatnak köszönhetően  a balzsam élinkíti a bőr mikrokeringését, gyorsítja a zsír égését, és hatékonyan megküzd a cellulittal.

Aktív összetevők: gyömbér kivonat, argán olaj, szója olaj, macadámi olaj, laminaria alga kivonat, bioHYALURON COMPLEXTM, D-panthenol,  allantoin

masni1208

2018. augusztus 24.

Imadom tavaly vettem es annyira tetszik hogy sporolni probalok vele:) az illata mennyei viszont nem tudom hol kaphatnek megint hogy meg vasarolhassam :( nagyon konnyed szép sima bársonyos lesz tőle a bőr es ez meg is látszik a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Ardanky

2017. október 27.

Finom illata van,jók az összetevők, sűrű mégis könnyen, hamar felszívódik. Striákra vettem az összetevők miatt hyaluron,argán olaj,pantenol stb ezek jók a bőrnek. Valoban halványitotta a striákat,de ezt más krémmel is el lehet érni amiben van pantenol... Az allaergén anyagok miatt adok 4et ha ezeket kiveszik remélem jó lesznek a termékek.
Azt vettem észre az evelin márkánál, hogy valóban nagy hangsúlyt fektetnek a csomagolásra, ami szép, azt sugallja minőségi termék alacsony áron. És igen lehet hogy megvesszük, de ha utána csalódunk,látjuk az allergén anyagokat is hiába lemosható akkor is fel fog szivodni amig mosakszunk vele,ebbő kifolyolag nem fogjuk ujra venni. A csomagolást látván, az ember többet vár el és utána nem azt kapja amit sugalltak és elképzelt. Ez igaz a krémre,testápolora,lemosora én ezeket probáltam. De erősen gondolkodom h leemeljem e legközelebb az evelint a polcrol. Valahogy egyensulyba kéne hozni a tartalom minőségét a csomagolás mondandójával! Egyébként is mivel újkeletű, igy is cs az akciós termékeket vettem meg, proba gyanánt,ezért az árért akkor megveszek egy régi márkát amit már ismerek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

nagyerika28

2017. augusztus 24.

Az illata imádnivaló, olyan karácsonyi sütis.Nagyon jól hidratál, én a lábaimra kenem.Azt nem tudom cellulitra vagy zsírégetésre mennyire jó, mert engem csak a hidratálása érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

DawnMelody

2017. május 24.

Kár volt megszaglásznom a boltban, mert így hazajött velem. Nem voltam túl megfontolt. :D Egyébként nekem a hidratáló hatása így tavaszi-nyári időben elégnek bizonyult, puha tőle a bőröm. Két csillagot viszont le kell vonjak, egyet azért, mert az eleinte nagyon is pozitív illat még másnap délben is érződik, elég erősen, és folyamatosan birizgálja az idegrendszeremet, hogy honnan jön ez a mézeskalácsra emlékeztető illat....A másik, hogy a lábamon mintha kicsit bőrirritációt okozott volna. Nem súlyos mértékben, de ezekszerint valami nem tetszik az amúgy érzékeny bőrömnek ebben a krémben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

kataveronika

2017. január 7.

Koncepció nélkül vettem meg, csak mert tetszett az illata. Most már zsinórban a harmadik tubust használom. Nyilván nem égeti a zsírt, és nem szünteti meg a narancsbőrt... de: egy krém, amitől minden reggel bársonyosan puha a bőröm, most is, amikor napközben is gonosz mínuszok vannak. Mivel szinte azonnal beszívódik, szívesen használom minden este zuhanyzás után - ez az első testápoló, amit képes vagyok naponta használni, mert utálom a testemet kenegetni. (Még akkor is, ha a téli hidegben iszonyúan kipirosodik a combom, és fáj :( ) Szóval nagyon megszerettem; csak azért négy csillag, mert a tubusra rengeteg zöldséget írtak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Winger

2016. július 4.

Ezt a terméket konkrétan nem is értem. Ugyanis az égegyadta világon semmit nem hidratál. Olvasva az összetevőket, nem értem miért nem. A krém maga valóban egy balzsam. Felkenve nagyon jól hűsít és az illata.. az illata valami mennyei. De mire végére érek a testápolózásnak olyan érzésem van, mintha nem csináltam volna semmit. Vagyis egy illatos filmréteget húztam a bőrömre. Gondolom ez a filmréteg adja a feszesítés érzetét. És ennyi.
Mivel nem akartam kivágni a kukába, azt találtam ki, hogy egy valóban hidratáló, de illatmentes, vagy kevésbé illatos testápolóval bekenem magam, majd pedig ezzel. Egyfajta testillatosítás. Testpermetezés krém formájában. Tudom, hogy ilyen termék már létezik, és parfüm testápolónak hívják, ez ugyanaz, csak a ' lábbal hajtós' verzió. :) Persze ezt csak alkalomszerűen csinálom, és így legalább nem landolt a kukában. Ha valaki tud erre a termékre egy jobb felhasználási módot, kérem, jelezze. Az illatélményért és az alternatív felhasználhatóságért legyen két csillag. Az Eveline termékekkel pedig ezennel végeztem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Glucose, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!