Eveline Cosmetics

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Dorcsi1113, Módosítva: 2020. február 11.

Lelőhely:   Rossmann, online

A Volume Celebrity szempillaspirál egy spirál tulajdonságain felül újjáépítő szérumot is tartalmaz, amely által maximálisan hosszú, különlegesen vastag és dús szempillákat érhetünk el. A különlegesen megformált kefe precízen szétválasztja és megemeli a szempillákat, meggátolja a csomósodást. A hatás már az első használat után látható, a további alkalmazás során a lehetőségek határáig hosszabbíthatjuk és vastagíthatjuk a szempillákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

reaC30

2020. december 5.

Nem hosszabbít, nem dúsít és semmit nem csinál. Mivel nem is látszik, ezért a semmit nyilván könnyű lemosni. Mondjuk nekem a Benefit They are real spirálja is ugyanezt tudta, ezért lehet az én pilláimban a hiba, de ez tényleg nem érdemes a vásárlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

Elena1230

2020. augusztus 5.

Jelenleg nekem is ez a kedvenc spirálom, mindig érte nyúlok. Mindig a hagyományos spirálkefére esküdtem, de szerettem volna mást kipróbálni. Az itteni vélemények alapján vettem meg, jól tettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

KozmaNikolett2001

2020. június 30.

Jelenleg ez lett a kedvenc szempillaspirálom! Vélemények alapján vettem meg, és nagyon jól tettem. Nagyon kedvező az ára is. A feje nekem tetszik mivel gumis. Könnyű vele dolgozni, szépen szétválasztja a szempillákat. A legfőbb pedig hogy mióta ezt használom többen kérdezték meg, hogy liftingelve van-e a szempillám. Aminek nagyon örültem mivel pont ki szerettem volna próbálni a szempilla liftinget, de így nincs is rá szükség a sok pozitív vissza jelzés után. Biztos hogy ujravevos termék lesz.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Cathi

2020. május 28.

Update: mar a 3.-at hasznalom, de sajnos a kezdeti szuperseg mar nincs jelen. Nem tudom, hogy a szempillaim minösege miatt valtozott vagy ennek a hatasa, vagy valami mas, a lenyeg, hogy sajnos ha könnyezek, elegge csipi a szemem, es mar alig hosszabit. Nem szarad be, de olyan, mintha valamhogyan mar alig jönne ki valami belöle... most lecsökkentem a max csillagot 4*ra, mert annyira azert nem rossz

Szuper szempillaspiral!
Extremen hosszabbit, nagyon fekete, nem visz fel sok festeket, es meg csak nem is lesz panda-effektus a nap vegere.
Rövid, egyenes szempillaim vannak, de ez csodat müvel velük.
Remelem ezt nem fogjak kivonni a forgalombol, mert akkor nagyon merges leszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Szuper szempillaspiral!
Rövid, egyenes szempillaim vannak, de ez csodat müvel velük.

rrrreka

2020. február 27.

Glamour napokom szereztem be akciósan, kellett valami olcsó, gondoltam egy próbát megér. Hát mit ne mondjak teljesen bele vagyok szerelmesedve! Annyira jó, sok spirált használtam, de eddig az összeset veri, még a maybelline rózsaszín spirálját is lekörözte nálam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

KamiNagy

2020. február 22.

Tényleg szuper! Itt jött szembe és beszereztem. Nem1 réteges, de nagyon szép a végeredmény és nem kenődik. 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

kea

2020. január 5.

Sok pozitív véleményt olvastam róla, hittem is meg nem is, hiszen nagyon olcsó. Bár ez elmondható a gyémánt alaplakkjáról is, és az évek óta jó barátom ;) Tényleg jó, tartós, szépen színez, hosszítja a pillákat. Én lenmagolajjjal mosom le a sminkemet, azzal nagyon könnyel eltávolítható. Engem megvett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. október 10.

Tényleg egy jó spirál, hosszít, dusit és olcsósága ellenére is lekorozi a drágább spiralokat, egész nap tartós marad. Újravevős lesz😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 10.

nani95

2019. június 24.

Számomra a tökéletes szempillaspirál. Szépen fest, hosszabbnak tűnnek tőle a pilláim, szépen szétválasztja őket, és ami miatt megkapta az 5 csillagot az az, hogy nem nehezíti el őket (mintha ott sem lenne a termék). Többnyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

ErdelyiDiana

2018. július 16.

Nem is tudom, hogy került hozzám de egyszer csak találtam egy fiókban. Gondoltam kipróbálom és nagyon örülök neki, mert szuper. Nagyon látványos inkább hosszít nekem mint dúsít de kifejezetten látványos hatást lehet vele elérni. Ajánlom egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2