EVITA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2014. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Érzéki pihenés a test és a lélek számára. Az enyhén habzó habfürdő a fáradtságos nap után felélénkíti a testet, gyengéden tisztítja a bőrt és a fürdést érzéki pihenéssé varázsolja. Eukaliptuszolajat tartalmaz.

Kiszerelés: 500 ml

szigabika

2016. január 18.

Finom habot képez és az illatával az egész fürdőszobát belepi. Nekem elég volt egy kupaknyi (bár kettőt javasol), ezzel viszont nem lesz hatalmas hab (nem is ígér ilyesmit), csak habocska :). Számomra elég volt, de ha valaki sok habra vágyik akkor érdemes más után néznie. A bőrömet nem szárította, talán hidratálta is egy kicsit. Amikor megvoltam fázva szépen kitisztította a légutakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.