Evolve Organic Beauty

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 6290 Ft

Csodás citrusos testápoló organikus shea- és kakaóvajjal, napraforgó-, olíva- és lenmagolajjal, valamint bio aloe verával. Gyengéden ápolja a bőrt és selymes puhasággal ajándékozza meg.

Mennyei illatát a vérnarancs kivonatnak, valamint a vanília esszenciájának köszönheti. Nem tartalmaz káros adalékanyagot.

Ár: 6290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Lilla777

2017. február 24.

Nem akartam online testápolót rendelni, de valamiért már elsőre megfogott ez a készítmény, így kivételt tettem. Izgatottan vártam a csomagot, másnap már meg is érkezett. A csomagolása nagyon megfogott, azt éreztem, hogy a tisztaság árad belőle. Valamiért nagyon vonzanak ezek a barna üveges készítmények. Könnyen adagolható, kevés is elég belőle. Egyből beszívódik a bőrbe, nem ragacsos. Az illata eszméletlen finom és nagyon természetes. A bőröm imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.