EVY Technology

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: StSophie, Módosítva: 2023. május 22.

Kategória:   Testápolók

Természetes barna színt kölcsönző, hidratáló önbarnító hab, minden bőrtípusra.

• Már 1 használat után látható eredmény
  • Arcon is alkalmazható
  • Gyorsan beszívódik és hidratál
  • Nem csíkoz, teljesen természetesnek ható színt ad
  • Nem foltosan kopik, inkább fokozatosan veszít az intenzitásából
  • Könnyű használni, akár kezdőknek is
  • Világos bőrtónusra/Közepes bőrtónusra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kviki7

2023. augusztus 8.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az én véleményem szerint is egy szuper termék! 😊😊 Valóban könnyű egyenletesen felvinni és nagyon természetes színt eredményez. Nem lettem tőle narancssárga sem és foltos sem. Ami nekem a leginkább tetszik a termékbe, h nem érzem magamon azt a tipikus önbarnító szagot, nekem pedig ez az egyik legfontosabb kritérium egy önbarnító terméknél, mert egyszerűen rosszul vagyok attól a tipikus barnítós szagtól. Az arcomra is használom, érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm van, nem tapasztaltam egyenlőre semmi negatívat (1,5 hete használom). Én mindenkinek bátran ajánlom, örülök h rátaláltam!😊😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

p.viktoria

2023. június 15.

A legszuperebb önbarnító, amit eddig használtam! 🤗 Nagyon könnyű eldolgozni, (kesztyű+ecset) szépek az összetevői, és tényleg nem csíkoz, nagyon szép színt ad már az első felkenéskor is, ami aztán testápolózás után még egyenletesebb. Nagyon fehér bőröm van, úgyhogy én a Light/Medium verziót vettem meg, nagyon làtványos és szép az eredmény. 😊 Nem kopik csúnyán és nem fogja be a ruhàt sem. A szép összetevői miatt az érzékeny arcomat sem bàntja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.