Excipial

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cremeguy, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló kézkrém a száraz és igénybevett kezek regenerálására. Ligetszépe magolajból és B3-vitaminból álló ápoló komplexe segíti a károsodott bőr természetes regenerálódását. Gyorsan felszívódik és simává teszi a száraz, érdes bőrt.

fekdoraa

2020. július 11.

Télen véresre repedeztek az ujjbegyeim, már semmi nem segített rajta, egy kedves hölgy ajánlotta ezt a gyógyszertárban. Kicsit húztam a számat, hogy 2400Ft egy kézkrémért, de egy percre nem bántam meg a vásárlást. Már az első éjszaka után látható javulás történt, nagyjából 3 nappal később pedig minden problémám megszűnt.
Ha egyszer elfogy, biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Ha egyszer elfogy, biztos hogy újra fogom venni.

FanniGirl

2020. május 13.

Ekcémás vagyok, így a tél (hideg/szél) illetve gyakori kézmosás nagyon megviselik a kezem. Sokszor véresre berepedezik.
Nappali párjával (Excipial Protect) együtt használom, ezt éjszakánként.
Pár nap alatt rendbehozták a kezem és rendszeres használat mellett puhán tartja a böröm.
Többször újravettem. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Nappali párjával (Excipial Protect) együtt használom, ezt éjszakánként.
Többször újravettem. Tökéletes!

puddpuddi

2019. szeptember 23.

Az egyetlen kézkrém ami a téli hidegben és szeles időben is megvédi és puhán tartja a kezem. Nagyon hamar rendbehozta a szárazságtól kisebesedett kezemet. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

lettihu98

2019. január 9.

Imádom. Ekcémás a kezem és a doktornőm ajánlotta a krémet. Természetesen nem éri el olyan gyorsan a hatását, mint a szteroidos krémek, de nem akartam azokat tovább használni. A viszketés szinte azonnal elmúlik, a teljes helyreállításhoz kell idő de mindenképp ajánlom! Este kenem be a kezem lefekvés előtt, mert érezni rajta a krémet használat után, de így abszolút nem zavaró. Nem olcsó de mindenképp megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

zeddi

2019. január 5.

Kiszáradt, repedezett, sebes kezemre használtam (enyhén ekcémás, főleg a sok kézmosás miatt), nekem nagyon bevált. A sebeknek csak a környékét kentem be, de így is viszonylag hamar gyógyította őket. Jól és viszonylag hamar beszívódik, így napközbeni tevékenységeknél sem zavar. Van Protect változata is, a durva kiszáradás megelőzésére, azt még nem próbáltam.
Inkább 4,5-re értékelném (egyedül a parfüm miatt nem 5-ös, bár nem csípett, inkább csak a tudat zavar, hogy van benne)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil