Clean&Clear

Ár:   949 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Maya2030

2016. április 2.

Akciósan vettem, nagy reményekkel... Azt hittem a clean&clear márka hallatán, hogy nem fogok csalódni, de egy borzalmas terméket fedeztem fel. Abszolút nem szemcsés a radír, nekem az használt mindig is, ami nagy durva szemcsékkel van teli, sajnos ezt a boltban nem próbálhattam ki... + nagyon nehéz lemosni. Eddig sokat nem javított a bőrömön, de nem is ártott. 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

merchajnalka

2015. június 2.

Én nemrégiben fedeztem fel ezt a bőrradírt. De eszembe nem jutna napi szinten használni! Heti 1, max 2 alkalommal (nemrégiben egy drága drogériás tanácsadáson is megerősítettek benne, hogy az én bőrömnek semmi szüksége heti 1-2 radírozásnál többre), amikor szépségnapot tartok: wellnesselős habfürdőzés közepette ezzel szépen leradírozom az arcom. Imádom benne hogy olyan tejes-géles-krémes állaga van. Először azt hittem, nincsenek is szemcsék benne - gondoltam is: na de hogy fog ez radírozni - aztán elkezdtem szétoszlatni, finoman bedörzsölni az arcomba és már éreztem. Nagyon apró, szinte már mikroszemcsés radírozó, nagyon gyengéd ugyanakkor nálam hatásos (megj.: nincsenek nagy bőrproblmáim szernecsére). Leszedi az elhalt hámréteget, szépen kitisztítja a bőröm. És itt jön a szépségest folytatása, ugyanis én semmilyen bőrradírt nem használnék önmagában! Nem hiszem, hogy erre lenne való, de így nem is érzem a mások által írt bőrhúzódást... (Pl.: éppen emiatt hagytam fel a C&C Morning Energy napi rendszeres használatával, mert hiába mindennapos radírnak van kitalálva, mindennapra túlontúl sok.) Felteszem az éppen aktuális arcpakolásom (valamelyik Freeman arcpakolás - jelenleg a csokis-epres méregtelenítő az istenkirály nálam, bár az egykori anti-stressz pakolást nem múlja felül, de azt egy ideje nem találom), és hagyom hatni.
Szerintem teszi a dolgát, legalábbis nekem nagyon bevált, az ára is megfizethető, én megtartom a piperecuccaim között hosszabb távra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Lunita

2014. október 3.

Kaptam egy flakonnal, egy használat után (sógornőm),mivel neki nem tetszett az illata.
Hát,mit ne mondjak,annyira nekem sem,de legalább nem büdös kategória. Szárítani azt nagyon jól tud, én reméltem titkon a mikroszemcsékről,hogy beválik,de még zsírosabb lesz 2 hét alatt tőle a bőr, így ennek fele se tréfa témában befejezte nálam a pályafutását, viszont pattanásos hátra alkalmi használatra elmegy (másik "szerencsés" nőrokon :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 3.

Albert Andi

2014. február 3.

A bőrömmel semmi nagy csodát nem művel de nem is árt neki,a szaga kicsit fura és ha picit sokat viszel fel akkor elég nehezen lehet leöblíteni ezért csak 3 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

merka

2014. január 23.

Szeretem, bár nekem is nagyon szárít, utána sok arckrém kell. Viszont jól tisztít, jó érzés használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

viviendiamond91

2013. november 25.

Viszonylag jónak mondható, még a nyár közepén vettem csak egy borsónyi kell belőle.November vége van, és csak most fogyott el.Egy picikét szárította a bőröm és húzódott tőle, nem bánom, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

mrs.bravo

2013. november 10.

Nem voltam tőle odáig. Fura illata van,azon kívül jól radíroz,és szárít is, nem mindennapos használatra okés lehet. kicsit ódzkodom tőle,a múltkori agyon szikkasztásból tanultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

Salalla

2013. november 7.

Hetente egyszer használom amióta az eszemet tudom,de eléggé szárít, viszont érdekesek a mikroszemcsék benne,legalább tényleg radíroz. A hámlásokat ezzel és neogranormonnal le tudom könyörögni a pattik után. Utána kencézni kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

orchidea8627

2013. július 17.

Régen ez volt a kedvencem és többször is újravettem, de most olyan érzésem van mintha olajjal mosnám az arcomat. Arról nem is beszélve hogy a kis finom radírozó szemcsék- amiket annyira szerettem- már nem az igaziak, mintha félig elolvadtak volna benne. :(

UPDATE: Érdekes csak az első pár használat volt ilyen, most már rendben van... Furcsa... Lehet ha sokáig áll szétválnak az összetevői, érdemes időnként összerázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Semmit sem javult tőle az arcbőröm anno és ha jól emlékszek, még drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Semmit sem javult tőle az arcbőröm anno és ha jól emlékszek, még drága is.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.