Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

boghyca

2011. október 18.

Nekem egy ideje elkezdett hámlani az orrom (nem biztos hogy ettől). Ez a 3. flakon amivel elhasználom, végül is toniknak tökéletes, nem várok tőle csodát. Az arcom többi részére tökéletes, de az orromat szárítja. Árban elég változó mert én láttam már 1500-4000 Ft-ig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

nemesanita

2011. március 7.

Próbáltam,nem vált be.Ami viszont teszett,az az illata.Nagyon fincsi...de semmi több!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 7.

Ildikó62

Korcsoport: >54
2011. február 15.

Nekem szárította a bőröm,amúgy is vízhiányos,ezután pedig foltokban hámlott az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. február 15.

Ancico

2010. szeptember 8.

Szerintem jó kis tonik, az összetevők között vannak ígéretesek. Látványos hatása nem volt, de ez csak egy tonik, hidratált, nem ütött ki, lehet ,hűvösebb időben jobb használni. Az ára sem húzós, ha éppen nincs más kedvenc, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 8.

Antioxidánsok: Pimpinella Anisum Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.