Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

neuszido

2012. november 7.

Amit biztosan tudok, hiszen a saját bőrömön éreztem: Korábban egy Oriflames szemránckrémet használtam, ami szó szerint kimarta a bőrömet vörösre rövid idő alatt. Féltem nehezen jön helyre. De kipróbáltam a Nivea-t és már egyszeri alkalom után érezhető volt a jótékony hatása. Azóta is ezt használom, ha a ráncaimat nem is tünteti el, de a bőrömet nem szárítja hanem hidratálja! Hátránya, hogy nem a legolcsóbbak közé tartozik. De mint tudjuk...a jót meg kell fizetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

naomi

2011. október 16.

A csomagolás ízléses, nőies. Amikor kibontja az ember, egy karcsú, elegáns tubust tart a kezében. A krémnek nincs illata, az állaga könnyű. Néhány könnyed mozdulattal egyszerűen felvihető a szemkörnyékekre, emiatt kevés is elég belőle, a 15ml sokáig elég. Hamar felszívódik, kellemes érzést hagy maga után. Az apróbb ráncokat halványítja, de alapvetően jelentős változást nem érzékeltem a használata során. Negítívuma a csomagolásnak, hogy a tubus a tartalmához képest túlságosan hosszú, így ahogy fogy a krém, egyre nehezebb "kivarázsolni" belőle. Nem rossz termék, de ár érték arányban van ennél jobb is, így nálam 3 pontot ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

Antioxidánsok: Pimpinella Anisum Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.