eyeNlip

Ár:   $24   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő hidratáló 74% fekete csiganyállal és 5-féle virágkivonattal. Sheavaj tartalma védőréteget képez a bőrön, adenozinnal növeli a rugalmasságot, niacinamiddal világosítja a foltokat.

vszidonia

2020. április 16.

Nyúlós állagú, illatmentes. Röviden ennyi. Viszont nagyon megszerettem. Egyáltalán nem hagy zsíros, fénylő réteget, azonnal beszívja a bőröm, és én a hidratáló hatásával is teljesen meg vagyok elégedve. A négy Eyenlip krémből ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Penge

2020. február 27.

Nagyon kellemes a viselete, több óra után sem zsírosodik alatta ki a bőröm, mint sok más krém alatt. Sima egyenletes puha bőrt kapunk, semmi ragacs érzés.Gyorsan felszívódik. Csak pár napig tudtam tesztelni, de nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

Enca

2020. január 9.

Megleoen hatalmas kiszereles. A krem allaga kisse undi, ahogy nyulik a csiganyalas krem.... de a borom nagyon szereti. Nappalra is hasznalom telen es ejszakara is. Egy hatranya van, hogy tegelyes kiszereles, jobban szeretem a pumpasat vagy csoros tubusost, talan majd modositjak. Ha lefogy, ujra megveszem, mert nagyon jol esik a boromnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Nussancs

2019. május 26.

Nagyon szeretem a csigakivonatos termékeket, főleg a koreaiakat Ez sem okozott csalódást. Nagyon jól hidratál, a nyúlós àllaga sem tart vissza a hasznàlatàtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

kivike

2019. február 22.

Szeretem az Eyenlip-termékeket, mert olcsók és jó minőségűek. De ez most a kedvencem. Nagyon olcsón egy 15 ml-s utazóméretben vettem, gondoltam, kipróbálni jó lesz . És tényleg jó lett :) Érdekes az állaga, mert sűrű, kissé nyúlós, ragacsos, de felkenve gyorsan beszívódik, utána puha lesz a bőröm. Bár van benne szilikon, de az INCI-je is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Martus123

2019. január 26.

Gyorsan beszívódik,jól hidratál.Sima lesz tőle az arcom.Ez az első csigás krémem,meglepődtem az állagán:olyan furcsán nyúlós,kicsit ragancsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.