F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lidu, Módosítva: 2013. március 2.

Lelőhely:   Tesco

Elfedi a fáradt arcbőrt.

jns.melinda

2015. május 1.

Nagyon jó! Szintén a kiárusításon szereztem be a dusk árnyalatot. Pont ilyen színt kerestem, olyan se nem pirosas, se nem rózsaszínes, se nem barnás, se nem barackos, de mégis egy kicsit mindegyik, de egyáltalán nem sárgás, a fehér bőrömhöz nagyon jól passzol. Lehet nagyon vékonyan és erősebben is kenni, nem porzik (bár a matricán az van, hogy arcpirosító krém, de szerintem semmi köze a krémhez szerencsére). Eddig ha felkentem egész nap tartott, pedig biciklivel járok és izzadok emiatt kicsit. Elég keveset kell belőle használni, szerintem sokáig elég lesz, 3 hete vettem, de az F&F minta még teljesen ugyanúgy látszik.
Ahol mostanában tescoban jártam mindenhol volt a márkából sminktermék is.

Parkolópályára tettem, mert mitesszeresedett tőle az arcom és mióta nem használom elmúltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Ahol mostanában tescoban jártam mindenhol volt a márkából sminktermék is.

fairynorah

2013. augusztus 25.

"Flame"
Világos korallos,rózsaszínű pirosító.(szerintem ugyanaz,mint ami a képen van) Tetszik,hogy nem porzik (eddig) és nagyon természetes hatású. Építhető. Kiárusításon szereztem be 290 ft-ért (y) :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

"Flame"

Lidu

2013. március 5.

Szép színe van, nekem a Fever árnyalat van meg. Matt rózsaszín,de van egy nagyon halvány selymes fénye. Viszonylag tartós is, pár órát kibír. Én 540HUF-ért vettem akciósan. Szerintem ennyiért megérte. Egyáltalán nem gagyi vagy ilyesmi. Kellemes csalódás volt az F&F márka, igényesek a csomagolások, és amiket kipróbáltam az mind tartós, jó minőségű volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

xixi

2013. március 4.

Nagyon szép, természetesnek ható, matt színekben kaphatóak. A Dusk árnyalatot vettem belőle, mert szép barnás, a világos bőrömre bronzerként tudom használni, nincs sárgás beütése, mint a "hivatalos" bronzereknek sajnos. A pigmentáltsága nagyon ideális, éppen pont jó, nem kell kínlódni az eldolgozásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.