F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: Lidu, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   Tesco

Deni

2013. április 19.

Mivel jómagam is azoknak a táborát erősítem, akik úgy néznek ki, mint akire ráborult 30 l fehér festék, így beruháztam a legvilágosabbra, akciósan természetesen (ha jól emlékszem, olyan 700 Ft körüli összeget fizettem így érte).
Tökre megérte. Nincs poros hatása, nem nézek ki vele úgy, mint egy gésa, szépen mattít, könnyű felvinni, és nem is akarok kényszeresen ötpercenként tükörbe nézni, hogy "jajj, ugye minden a helyén van?", mert bizony a helyén van. Egész nap. Nyilván ez bőrtípus függő, nekem semmi szükség napközben igazítgatni. Azt már elmondták előttem is, hogy kompakt. Jó a tükör, jó a puffni, minden jó, minden szép, úgyhogy virágozzék száz virág, számomra tökéletes. Újra fogom venni, akár teljes áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Lina14

2013. február 22.

Nekem a legvilágosabbat vette meg anyukám, mert én még nem találtam olyan kompakt púdert, amiben tükör, applikátor is van, és elég világos. nos, neki sikerült:)
mindenhova magammal hordom, a kis neszesszerem állandó tagja. az applikátor egy kicsit keményebb, mint amire számítottam, de mint kiderült, így a legkönnyebb és legjobb a felvitel. viszont mással lehetetlen kicsalni belőle a port, csak ezzel fog működni a dolog. van benne még egy kicsi lapocska(nem is tudom, talán fólia) ami megvédi a púder, és távol tartja tőle a puffnit. én megtartottam, szerintem jó ötlet volt, mert kevésbé koszosodnak el az érintkező felek, másrészről higénikusabb is. a színével meg vagyok elégedve, elég világos az én hófehérke arcomra.
és tartósság: kiigazítani a sminket igazán jól tudja, viszont egész napos használatra nem elég matt, nekem kb 6-7 óra után már eléggé átfénylett.
2 apróbb hibát leszámítva ez egy nagyon jó kis termék, szerintem újra meg fogom venni, ha el találna fogyni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 22.

Rony

2013. január 19.

Ez a kedvencem. Hihetetlen jó ez a kis kompakt. Már régóta kerestem egy olyan púdert, ami jól mattít, és tükrös. Csak ennyi volt a kikötésem. És az F&F márkában meg is találtam, ezeknek a kritériumoknak eleget téve. A tükör pont jó, kicsit nagyít, de nem torzít.
Maga a púder nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz, nem poros, de iszonyat jól mattít. A hozzá adott puffni tökéletesen használható.
Féláron 1350 Ft-ért vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Féláron 1350 Ft-ért vásároltam.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.