F&F

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Sminkek szájra

Az ajkakat azonnal teltté és fénylővé varázsolja egy mozdulattal.
Hidratálás és szinezés egy ceruzában.

Kiszerelés: 2,4 g

darkbeforestorm

2013. május 27.

ellátogattam a fogarasi úti tesco-ba és végül megtaláltam a sok-sok leértékelt sminkcuccot. sajnos nehezen lehet már kifogni ép darabokat, borzasztóan össze van túrva az egész stand. a választék se nagy, igazából kétféle bordósabb árnyalatot találtam, a sötétebbet vettem (bár inkább a másikat kellett volna).
a csomagolása egyszerű de nagyszerű, igényes, lehet hegyezni (az alverdésről és max factoros-ról ezért mondtam le) és nagyon kellemes a felvitele. krémes állagú és nagyon jól fed! és amit eddig tapasztaltam, hogy a tartóssága is megfelelő. szóval jó kis termék ez, csak sajnálom hogy nem volt több árnyalatban (mondjuk egy világos rózsaszínes, barackos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

molnar.julia.88

2013. május 5.

Elég ritkán járok a Tesco-ban, de akkor mindig megnézem a ruhákat és az ékszereket, így fedeztem fel tegnap a már említett "dobozt" a sminkcuccokkal. Sajnos a legtöbb dologba már belemásztak, de sikerült előtúrnom két érintetlen szájceruzát. Végül én is a cha cha orange színt választottam. A neve ellenére inkább korallos, szépen fénylik, de kell alá némi hidratálás. Finom az illata is, és a csomagolás is igényes. 540 HUf-ért mindenképpen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

szuperninaa

2013. április 20.

A cha cha orange szín tulajdonosa vagyok, akciósan 540.- forintért kapható és nagyon jóó :-))
Nem egész szájon használom csak egy fénylő kontúrvonalként, hozzá illő szájfénnyel. Az eredmény csodás! Van egy pici illata, kellemes, alig érezhető.
Órákon át tartja ezt a mesés korall-pink színt! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

Órákon át tartja ezt a mesés korall-pink színt! :-)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0