Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő mangó és vaníliavirág illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jelizz

2020. augusztus 19.

Jo illata van edeskes mangos illat , sajnos nem eleg intenziv es nem tartos az illata. A kaktuszfuges tusfurdo jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Panni21

2019. december 8.

Kellemes gyümölcs illata van, ami viszonylag hosszan meg is marad. Nem szárít, jól habzik, jó áron kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

born86

2019. augusztus 2.

Az utolsó Fa amit vettem... Soha többet az összes annyira szárít hogy hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Csanadivivi

2018. október 2.

Elsőként a dezodorját vettem meg,aminek nagyon tetszett az illata. A tusfürdő kiadást én egyedül a Müllerben találtam meg ( hátha valaki hozzám hasonlóan keresi). A célra tökéletesen megfelel, az illata nagyon jó. Szárító/hidratáló hatást nem érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

googles

2018. augusztus 17.

Teljesen jo kis tusfurdo, kellemes, mangos vagy hasonlo exotikus gyumolcsillat, kremes allag, nekem teljesen jo volt, bar nem 6 csillag.
Közben dezodorját is megvettem, mert kellemes, frissítő gyümis illata van és tetszik a tusfürdővel kombinálni a dezodort.
Mindkettőt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Mindkettőt ajánlom.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)