Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 11.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes tusfürdő 100% természetes murumuru vajjal és friss virágos növények illataival. Vegán.

Evelin123

2019. augusztus 22.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, szerintem.( Válogatós vagyok). Érzékeny a bőröm és miután egy Balea és egy Nivea is kiütött ezt kaptam, mert tele volt ragasztva cetlikkel, hogy tartósítószer meg ilyen-olyan mentés és hát a marketing. :D Mindenesetre félúton járok, eddig nem ütött ki, általában ez már vízválasztó időszak szokott lenni, de ha baj lesz, update-elek. Az illata nem az az Úristeeeeen de finom de nincs vele semmi gond, nem émelyítő és szeretem, hogy átlátszó a csomagolás és látom mennyi van még. Ha már csomagolás, szerintem jól sikerült, esztétikus és tetszik benne a tusfürdő színe is, emiatt szívesebben nyúlok néha érte. :) Nem vettem észre, hogy szárítana. Utálom,ha a bőröm fürdés után, ( ami nálam este ) ontja magából a tömény illatot. Engem ez zavar elalváskor. Mire elalszom ebből már csak kellemes illat marad, ami csak közelről érezhető,ha a bőröm szaglászom. Nekem ez pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

sziluetta

2019. július 7.

Szeretem. Az egyik kedvenc nyári tusfürdőm lesz, bár most nagyon rá vagyok állva a tusfürdő szagolgatásra, szóval valszeg nem fogom újra venni még, mert kinéztem egy csomó Isana meg Balea tusfürdőt is meg minden :D de amúgy nagyon jó kis cucc, nekem sárgadinnyére hasonlít az illata, de kinek mi. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Lettike77

2019. július 2.

Még Joy-napokon vettem kuponnal, eddig a szekrényben volt, a napokban kezdtem el használni.
Ez lett a kedvenc nyári tusfürdőm. Imádom az illatát, órákig érzem még magamon. Jól habzik, a bőrömet nem szárítja, biztosan újra veszem majd. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

absinth

2019. július 1.

A többi Fa tusfürdőhöz hasonlóan ez is jól habzik, nem szárít, ezen kívül kellemes virágos-zöld illata van. Azért csak 4 csillag, mert hasonló szintet hoznak a Balea tusfürdők is, csak olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

szgreta

2019. május 20.

Kellemes,egzotikus illata van,nehéz bármihez hasonlítani...talán olyan mint egy picit még éretlen gyümölcs.
Valamiért nekem nagyon gyorsan fogy,eddig nem jöttem rá az okára.Bár egy "klasszikus" tusfürdő SLS-el,szerencsére kevésbé szárít.Az illata sajnos nem marad meg a bőrömön,de elég intenzív zuhanyzás közben.Nincs vele semmi baj,de nem került be a kedvenceim közé,szóval nem hiszem,hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

csill87

2019. május 12.

Ud. : idei nyári kedvenc lesz. Most érek a végére és ritkán veszek újra tusfürdőt, de ezt újra fogom a nagyobb kiszerelésben. Menjetek, és illatoljátok meg :)

Imádom ezt a tusit, szerintem nagyon friss zöld banán illata van, nyárra tökéletes lesz! Az állaga inkább krémes mint géles, nem szárít, habzik, és az illata is tartós. Nagyon szeretem amúgy a márka tusfürdőit, semmivel sem tudnak kevesebbet, mint egy Nivea vagy Dove.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

sprefectesse

2019. május 1.

Isteni az illata! Furcsa módon a bőrömön nem túl tartós, viszont a fürdőszobában még reggel is érezni az esti zuhany után.
Valószínűleg újra fogom venni, leginkább olyankor, amikor két percem van felkapni valamit a polcról, mert erről tudni fogom, hogy nem nyúlok mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Macskata23

2019. április 17.

Nem reg szereztem be, de mar biztos, h ujra fogom venni. Az illata nagyon jo, kellemes, termeszetes es a borom is puhabb tusolas utan. Meg egy plusz pont, h vegan. Orulok ennek a termeknek, mert sok fa tusfurdot probaltam mar, de ez az egyik legjobb. 😊😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

CocoBellemare

2019. április 6.

Szeretem ezt a tusfürdőt, finom az illata, nem pattog ki a bőröm tőle. Tetszik, hogy vegán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

googles

2019. április 1.

Zöld-virágos illatú tusfurdo, amin igy szerepel az illat meghatarozasa. Szamomra csodas es igazan elragado ez az illat 😁 Az egesz lakast belengi es valami nagyon finom.

Tusfurdokent a szokasos fa minoseg, szerintem teljesen jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 1.

Tusfurdokent a szokasos fa minoseg, szerintem teljesen jo.

Antioxidánsok: Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.