Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 18.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő 100% természetes maracuja kivonattal és az éjjeli jázmin illatával. Vegán.

Kincsi

2022. május 1.

Annyira szeretem az illatát, igazi nyári feeling

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Annyira szeretem az illatát, igazi nyári feeling

jane79

2022. január 8.

Régóta nem vettem Fa tusfürdőt de most nagyon kellemeset csalódtam. Glamour napokon vettem nagyon kedvezményes áron párat. Ezt használtam el először és nagyon nagyon kellemes virágos gyümölcsös illata van. Teljes áron lehet nem venném meg, de leárazva mindenképpen ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Nemtudoommm

2021. szeptember 1.

Nagyon jó illatú de tényleg és jól habzik, nem szárítja a bőröm, szerintem ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Kukucska0407

2021. július 4.

Finom illata van és ez fürdés után is megmarad annyira pozitív a tapasztalatom , hogy ezentúl csak Fa tusfürdőt veszek.🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 4.

Anita1984

2021. február 18.

Nagyon jó illata van , habzik, tisztít, ezt elcsípte a gyártó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Nagyon jó illata van , habzik, tisztít, ezt elcsípte a gyártó.

v.alexandra27

2021. február 13.

Nagyon szerettem az illatát, nyáron használtam, géles állaga miatt nagyon jól esett a meleg időben :) A bőrön nekem sokáig nem maradt meg az illata, és kicsit tényleg hajlamos szárítani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Lettike77

2020. december 30.

Gyakran használok Fa tusfürdőt, ettől azonban a bőröm nagyon viszket és ki is száradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Olív

2020. április 21.

Rájöttem, hogy a Fa tusfürdők nem igazán válnak be a bőrömnek. Az illatuk rendben van, de rettenetesen szárítanak. Kivétel nélkül. Úgyhogy kerülni fogom a használatukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 21.

Puszedli83

2019. szeptember 6.

Igaz a nyár már elmúlt,de nálam most került sorra ez a tusfürdő. Nagyon finom illata van, kicsit édes,de nem émelygős, nem mű. Jól habzik a zselés állag ellenére is. Valamilyen parfümre emlékeztet az illata,de lehet hogy csak nekem.
Összességében teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Összességében teljesen jó.

pomme

2019. augusztus 29.

Nem szárít, az illatának a maracujás fele finom, de a másik, virágos fele elég középkorú Avon-dealer szagú. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Színezék. Lilás piros.