Fa

Ár:   510 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 11.

Kategória:   Tusfürdők

Felfrissíti érzékeit, csábító kókuszillattal.Természetes kókusz kivonattal.

Szerkesztői kedvencek: 2016 március

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 22.

Imádom az illatát, az állagát, a csomagolását. Amíg lehetett kapni a drogériákban, addig sose próbáltam ki, egy eurós boltban még mindig kapható😍🖤 A kókuszillata egyáltalán nem az-az émelyítő , hanem inkább "elegánsan" édes. A bőrömet se szárítja. Amíg kapható, nálam ez újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

gitta0523

2019. július 28.

Egyik kedvencem a Fa tusfürdők közül. Nagyon jó nyárias illata van, nagyon jól frissít és tisztítja a bőrt, viszont testápoló kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Nefertiti

2019. június 28.

Finom, kellemes, nem túl émelyítő kókusz illat. Jól habzik de utána kell hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

HontiAgi

2019. június 28.

Kedvencem volt, ritkán szoktam visszatérni tusfürdőhöz de ezt azt hiszem minimum 3-szor újravettem. A legutóbb sajnos pont kiárusításon, szóval úgy néz ki megszűnik, viszont mindenkinek aki ugyanúgy szereti mint én, megsúgom, hogy szerintem az idei nyári limitált kiadás kék Festival Glam tusija nagyon nagyon hasonló illatú (azt is el tudom képzelni hogy ugyanez, csak átmatricázták..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Babszemjanka

2019. május 18.

Eddigi kedvenc tusim volt, de az utóbbi 2 hónapban sehol nem látok belőle. Számomra az illata kellemesen frissítő, édeskés, de nem az a jellemző kókuszillat, ami nekem mindig is túl tolakodó és intenzív volt. Fürdés után még sokáig érződik a bőrömön az illata, ezen kívül semmi extra tulajdonságát nem éreztem. Csak azért 4*, mert bár az illata jó, egyébként egy sima, átlagos tusfürdő. Remélem még kapható lesz a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

danyadi77

2019. május 15.

Kiárusításon vettem, nem vagyok nagy Fa rajongó, de kiváncsi lettem ennyi pénzért. Enyhe illatú, nem az a tipikus kókusz, bár most lehet, h az jobban tetszett volna. Kicsit gyorsan fogy, szerintem sem habzik nagyon. A csomagolása megnyerőbb,mint a tartalma. Egynek jó, de nem fogok ragaszkodni hozzá a jövőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

pacsalia

2019. március 25.

Egyik kedvenc tusim:) az illata nagyon ott van! És nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Egyik kedvenc tusim:) az illata nagyon ott van! És nem szárít, jól habzik.

mlexa

2019. március 21.

Egyszer kipróbáltam, de engem nem nyűgözött le... :/ Az illata alig volt nekem érezhető, pedig sokkal intenzívebb illatra számítottam. A másik kókuszos fa tusfürdő viszont hihetetlenül jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Sziszikee58

2019. január 7.

Az illata jó, kellemes. Nekem azért volt érdekes először fürödni vele, mert picit több kell belőle mint a többi Fa tusfürdőből, ugyanis nem habzik annyira. Ettől függetlenül viszont újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

2016.december 31. a nap, amikor lefürödtem ezzel, megmostam a hajam egy hasonló illatú samponnal, és indultam szilveszterezni,hogy megváltoztassam az életem.
Ugyanis ez a nap,amikor életem szerelmével először csókolóztunk.
Nagyon sok érzelmet és emléket ébresztett bennem, teljesen a kapcsolatunk elejére emlékeztet. Elvarázsolt, mindig újra fogom venni, akkor is,ha drága,akkor is,ha a nyuszik bánják ezt, életem legjobb időszakára emlékeztet. Szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Ugyanis ez a nap,amikor életem szerelmével először csókolóztunk.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.