Fa

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Tusfürdők

Új összetétel

Kényeztesd bőrödet és érzékeidet a megújult Fa kókuszolaj és kakaóvaj krémtusfürdővel. Hidratálja a bőrt és megvédi a kiszáradástól. A selymes, jól ápolt bőrérzetért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Agnes91P

2021. augusztus 19.

Az illata nagyon finom, nem igazán kókuszos, inkább olyan kakaós-parfümös. Ritkán veszek Fa tusfürdőt, inkább a Dove és a Palmolive szokott a kosaramban landolni, de most nagyon megtetszett ez az illat. Kicsit szárít, de testápolóval kivédhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Finom az illata,de a bőrömet sajna irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Finom az illata,de a bőrömet sajna irritálja.

Serephina

2020. október 6.

Nagyon finom az illata és imádom, hogy nem viszket utána a bőröm, mint a tusfürdők többségénél. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Bettina98

2020. szeptember 25.

A legkedvencebb tusfürdőm, ha tehetném mindig ezzel fürdenék. Imádom az illatát, fürdés után még sokáig érzem a bőrömön ezt a finom édeskék illatot.
Sajnos valóban gyorsan fogy, de emiatt nem vonnék le csillagot tőle. Nekem nagyon szereti a bőröm. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

dodeszka95

2020. június 26.

Nagyon finom kókusz és kakaó illata van.Órákig érzem fürdés után a bőrömön és az ágyneműmön is.Nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

blondiebunny

2020. január 3.

Örök kedvenc <3 Szoktam kipróbálgatni másféléket is, találtam is már sok másik kedvencet, de mindig visszatérek ehhez. Egyik Fa tusfüri sem szárította még ki a bőrömet, épp ellenkezőleg, és ez sem vallott nálam kudarcot. Legnagyobb tusfürdő-szerelem nekem:) Remélem, nem vonják be :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Effi

2019. szeptember 11.

Kellemes illata van, betölti az egész fürdőszobát és használat után megmarad a bőrön is. Gyorsan fogy, viszonylag sok kell belőle a megfelelő habzáshoz. Az én bőrömet nem szárítja. Egyszeri tusfürdőnek elmegy, nem érzek vágyat az újravételére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Alaya

2019. szeptember 10.

Nagy örömmel láttam a terméket, azonnal ki akartam próbálni, mivel két nagy kedvem dm, a kókuszolaj és a kakaóvaj is az összetevők között van. És ugyanekkora volt a csalódás is. Olyan, mintha egyszerre akartak volna, hogy mind a két összetevő illata domináns legyen, így igazán egyikre se hasonlít: se nem kókusz, se nem kakaó. Számomra egy mű, szinte budos illatról van szó. Szárítani nem szárít, teszi a dolgát mint tusfürdő, de az illata mellett nem tudok elmenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Vivus94

2019. július 31.

Imádom a kókuszillatú kozmetikumokat, de ez sajnos tényleg valami nagyon műillat, egyáltalán nem tetszik. Az állaga nagyon folyékony, így gyorsan el is fogyna, de nem biztos, hogy ráveszem magam az elhasználására. Esküszöm ez az első tusfürdő, amelyiknél nem érzem, hogy tisztább lennék tőle. "Illatosabb" vagyok de tisztább...?! Hát nem tudom. Ráadásul szárít is, amit már használatkor éreztem, hogy viszketek, de utána csak egy jó vastag hidratálás segített. Szeretem általában a Fa tusfürdőket, de ez most nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Ancu

2019. április 2.

Először az illata fogott meg, nekem nagyon tetszik. Jól hangzik, hogy 100% vegán ( nem igazán értek az összetevőkhöz ) , és a palack is újrahasznosított. Nem szárít. Szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.