Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

Gazdag makadámia olajat tartalmazó krémtusfürdő hosszantartó mézvirág illattal. A selymes, jól ápolt bőr titka. Vegán.

elfmercina

2019. szeptember 8.

Én is ugyanezt tudom elmondani, hogy kifogástalan élmény minden szempontból. Bár az ára szépen lassan kúszik felfelé, az akciókat figyelve megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

zsoxcore

2019. július 14.

Kellemes, gazdagabb állagú termék, ami nem szárított, jól habzott, tökéletesen tette a dolgát. Az illata miatt számomra a hűvösebb időben került előtérben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Destina

2019. május 9.

Kellemes, visszafogott illata van. Sűrű és krémes, emellett a bőrömet sem szárítja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Zsuzsi216

2019. április 1.

Szokásos Fa minőség. Finom illata van (elég parfümös virágillat, nem egy TBS moringa, de ennyi pénzért nem is azt várja az ember lánya), sűrű és krémes. Engem nem szárít, mondjuk nem minden nap használom.
Szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Szerintem rendben van.

chewche

2019. február 18.

Tusolás közben engem az illata a retro golyórágóra emlékeztet, simán megszagolva meg köze sincs hozzá, de nagyon finom illata van. Krémes, jól habzik, nem tolakodó az illata. Nem minden fa tusfürdőt szeretem, de ez most bevált, már megvettem nagyobb kiszerelésben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Banszky

2019. február 11.

Számomra túl erős,parfümös illata van és én inkább a diszkrétebb "tisztaság" illatot kedvelem. Egyébként imádom a Fa tusikat,ezzel sincs nagy bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Ophelia

2019. február 3.

Szeretem a Fa tusikat, ezzel sincs másképp, krémes, jól habzik, finom virágos, visszafogott illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Ennie86

2019. január 14.

Nagyon jó az illata, mint majdnem mindegyik fa tusinak. :) Ebben a hidegben nagyon kellemes a puha habjába burkolózni. Nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

csocsi36

2018. november 17.

Imádom az illatát zuhanyzás közben! Sajnos utána hamar elillan, de nem zavar mert úgyis parfümöt használok, ami így is úgy is elnyomná.
Nem szárít, de nem is hidratál.
Igazából az illata miatt jár az 5 csillag, mert számomra nagyon egyedi és különleges.. Nem az a tipikus Fa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Nem szárít, de nem is hidratál.

Kremcica

2018. október 26.

Szuper illata ami valamelyest megmarad a bőrömön, plusz kellemes krémes állaga van. Nem szárít bár kifejezetten nem is hidratál. G-napokon újra is vásároltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)