Fa

Ár:   600 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 27.

Kategória:   Tusfürdők

Fa Divine Moments tusfürdő vad kamélia illattal és selyem kivonattal.

sarkanyfogvetemeny

2021. február 23.

Szinte hibátlan, egyszerűen csoda az illata, viszont nekem hosszú távú használatra túl erős. Néha-néha azért be fogok nevezni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Anita1984

2021. február 18.

Tényleg büdös, ha ráizzadunk. Ettől függetlenül szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Tényleg büdös, ha ráizzadunk. Ettől függetlenül szívesen újraveszem.

Mercury91

2021. február 16.

Ezt imádom, annyira finom, jó illatú, kicsit luxusillat érzetű, nem tudom jobban megfogalmazni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Marmelade

2021. február 15.

Egyik legjobb illatú tusfürdő, amit használtam! Igaz, hogy az összetevő lista nem engedheti meg, hogy legjobbnak nevezzem, valóban kicsit szárít, de az élmény és a tartós illat kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

BBE

2021. január 22.

A Palmolive mellett a másik nagy kedvencem. Egyszerűen imádom ezt a keleties, különleges illatot, ami zuhányzas után, órákkal később is érződik. Számomra ez A tökéletes tusfürdő. A Palmolive mellett és a Fa termékcsalád tusfürdői közül ez az egyetlen, aminek ennyire tartós (és finom) illata van. A dezodorjával - ami habár inkább parfüm jellegű - együtt használva még tovább, akár egész nap magunkon érezhetjük ezt az orientális illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

szaboszilvii

2021. január 12.

Kedvencem! Az illata nagyon finom és tartós, mintha parfümben fürödnék, egy bajom van vele, hogy szárítja a bőrömet, így mindig kell használnom utána valami hidratálót! De valamit valamiért! :) mindig újra veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Mano1234

2021. január 1.

Nagyon szeretem a Fa tusfürdőket, ennek annyira jó illata van, hogy már többször újravettem. Az állaga krémes, engem egyáltalán nem szárít, megfelelően tisztít,az illata is megmarad zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Erika80

2020. december 27.

Itt figyeltem fel rá, hogy a LVEB illatára nagyon hasonlít ez a tusfürdő. Többen is jeleztétek mekkora a párhuzam köztük, hát ennek köszönhető, hogy én is vásároltam belőle. Valóban nagyon hasonlít rá és nagyon meg is tetszett az illata. Nem túl erős, de nagyon finoman illatozik a bőröm tőle. Már a második tubussal/flakonnal fogom használni. :) Köszi lányok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Puszedli83

2020. december 27.

Meglepően erős, parfüm illatú,ami fürdés után is sokáig érződik. Nekem nagyon tetszik a színe 🙂 az állaga is rendben van, jól habzik, nem kell belőle sok. Talán egy picit szárít,de ilyenkor amúgy is testápolózok, úgyhogy nem gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

floracska6

2020. november 4.

Ez a kedvenc Fa tusfurdom! Parfumben nem szeretem ha édes de tusfurdoben az ilyen illatok jönnek be. Nekem utána is megmarad, nem szárad tőle a bőröm vagy csak nem vettem meg észre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide