Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő a rózsa virágos illattal.

Damayanti

2019. július 15.

Nagyon fincsi illata van, szerintem egy az egyben a korábban kapható oriental moments szantálos rózsás illata. Sajnáktam, hogy eltűnt, de most itt van kb ugyan az a tusi új csomagolással és névvel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.