KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Tusfürdők

Vitalizáló tusolózselé görögdinnye és ylang-ylang illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anheszenamon

2018. április 17.

Kellemes kis nyári illat, de semmi extra. Nem fog maradandó nyomot hagyni bennem, de egynek jó volt.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

delfi

2018. március 27.

Isteni illat nagyon jól tisztít, nem száraz húzódó tőle a bőröm, hanem nagyon fincsi puha. Ami nagy szó, mert eddig csak a mosdókenőcsöt bírta a bőröm, de ettől se hámlás se pattanás nem jött ki. Már beszereztem a Hawaii illatot is és az is imádat :D

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

eveheart

2018. március 23.

Nyár, dinnye! Imádom, szuper illata van!

eveheart
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nyár, dinnye! Imádom, szuper illata van!

Erus15

2018. március 14.

Imádom az illatát, engem nem is pont dinnyére emlékeztet hanem inkább egy édes cukorkára. Jó volt télen használni, mert kicsit felidézte a nyár hangulatát.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

absinth

2018. március 8.

Nem hidratál, úgyhogy télre talán nem ez volt a legelőnyösebb választás - de az elhúzódó hideg, borús idő miatt szükségem volt vmi nyárias, gyümölcsös illatra. Nagyon kellemes az illata és vidám a színe, az illat nem tart sokáig, de ezt nem is bánom, legalább nem keveredik a parfümömmel. Nem irritálja a bőrömet, nem is szárítja. Viszont elég gyorsan fogy, mert hajlamos vagyok belőle többet használni a gyenge habzása miatt. Hangulatjavítónak jó, egyébként semmi extra, de akciósan vettem, így megérte.

absinth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Zsepi88

2018. március 2.

Fúúú ez az illat valami mámorító, és még órákkal a zuhi után is érzem magamon! Rendkívül jól tisztít, hidratál, minden ami pozitív :) Tuti, hogy fogok még vásárolni belőle :)-

Zsepi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Kittii96

2018. március 2.

Először a csomagolása tetszett meg, de az illata is nagyon kellemes, zuhanyzás után még sokáig érzem magamon. Nem szárít és jól is habzik, hamarosan el fog fogyni, de biztosan újravevős! :)

Kittii96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

bildo07

2018. február 27.

Nagyon kellemes, gyümölcsös az illata, tényleg a trópusokon érezhetem magam még ebben a hideg időben is! Nagyon jól habzik és zuhanyzás után is érzem az illatát a bőrömön. Következőnek az ananászost is ki fogom próbálni! :)

bildo07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

MissWolf

2018. február 27.

Az illata és a csomagolása tetszett meg, jól is habzik, tisztít. Viszont brutális módon viszketni kezdett a bőröm zuhanyzás után, szörnyű volt, még sosem tapasztaltam ezt ilyen mértékben... 2*

MissWolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Kingucii

2018. február 25.

Nagyon finom gyümölcsös illata van. Frissítő, élénkítő. Nem szárítja ki a bőröm.
Az illatát is sokáig érzem magamon.
Kiválóan habzik, biztos, hogy újravásárolom majd tavasszal.:)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Az illatát is sokáig érzem magamon.
Kiválóan habzik, biztos, hogy újravásárolom majd tavasszal.:)

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.