KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fa

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Tusfürdők

Vitalizáló tusolózselé görögdinnye és ylang-ylang illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Nagyon nyárias az illata, imádom

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Nagyon nyárias az illata, imádom

Annabelle89

2018. június 26.

Jelenleg ez a kedvenc tusfürdőm. Imádom az illatát, nem szárít.

Annabelle89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Jelenleg ez a kedvenc tusfürdőm. Imádom az illatát, nem szárít.

sdm

2018. június 24.

Szeretem az illatát, de nem túl intenzív, úgyhogy kézmosónak fogom elhasználni.

sdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Szeretem az illatát, de nem túl intenzív, úgyhogy kézmosónak fogom elhasználni.

Banszky

2018. június 16.

Finom nyári tusi de semmi extra. Alig érezni az illatát fürdés közben is,nemhogy utána. Kár érte pedig az összes Fa tusit imádtam eddig.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

anita

2018. június 10.

Sajnos nekem nem tetszik. Az illata fürdés közben már nem intenzív, az állaga túlságosan folyós, így zselének a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető. A kupak kb az első héten eltört és alig záródik. Különösebben semmiféle hidratáló hatása nincsen, de legalább drága is. Nem tudom ajánlani.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

nita99kasler

2018. június 10.

Nagyon jó nyárias tusfürdő, hosszantartó illattal. Az állaga viszont nagyon nem tetszik, túl híg, így szerintem nagyon gyorsan el fog fogyni. Biztosan nem veszem újra.

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

KK95

2018. június 8.

Egy átlagos Fa tusfürdő kellemes illattal. Nagyon jól habzik és nem viszket a bőröm tőle. Szeretem használni.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Gina19

2018. június 7.

Kissé tragikomikus, hogy bár tanultam marketinget, tudom, mik a vásárlócsalogató mechanizmusok, mégis pillanatok alatt le lehet kenyerezni az ilyen dizájnnal, meg a mennyei (szintetikus) illatokkal. A görögdinnye pedig amúgyis a gyengém, szóval... NYAMI. Impulzusvásárlás során tettem magamévá, szerencsére amúgy nem kellett megbűnhődnöm, nem bántotta a bőröm, meg nem is volt drága. :) Szerintem én nem ennyiért vettem, hanem 400 körül volt leárazva. Az illata mindig jókedvre derít.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

guppi666

2018. június 6.

Vagy az én orrommal van a baj, vagy ennek semmi köze a dinnye illathoz. Inkább emlékeztet málna illatra, ami borzasztóan édes és émelyítő. Nagyon híg állagú, szóval gyorsan fogy. Számomra túl erős az illata, szóval tuti nem veszem újra. Ritkán mondok ilyet egy Fa tusfürdőre, de alig vàrom hogy elhasználjam.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

missk

2018. június 6.

Nagyon jó illata van, viszont a görögdinnyéhez semmi köze! :D

missk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Nagyon jó illata van, viszont a görögdinnyéhez semmi köze! :D

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.