Fa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Szappanok

A mandula kellemes illatával.

Babooca

2017. március 5.

Családi kiszerelésben vettük. Finom illatú, selymes, nagy habja van, csak nagyon gyorsan fogy. Kézmosáshoz jobb, mint fürdéshez. Az illatát a 4. szappan végére meguntuk, így leváltottuk. Ősszel talán újra visszatérünk hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

lavender

2016. október 23.

Nem rossz ez a szappan, csak minimálisan szárít és elmegy az illata is. Viszont ennyiért már van jobb szappan is, ráadásul mivel kb. szétmállik minden kézmosásnál, gyorsan fogy. Nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

roddo

2016. szeptember 8.

Kellemes, jó illatú szappan, megfelelő tisztító hatással, bőrproblémát nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Erina

2016. július 17.

DM-ben akciós volt. 4db 350Ft. Gondoltam kipróbálom aztán ha nem tetszik kicsi fiam majd elszórakozik vele az esti fürdés közben. Jó az illata,enyhén habzik. Fiamnak is tetszik és az ő bőrét sem szárította. Nekünk tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Jelizz

2016. június 20.

Jo az illata ,szeretem az edeskes illatokat. kezmosasra tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Jo az illata ,szeretem az edeskes illatokat. kezmosasra tokeletes!

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. május 9.

Nem vagyok oda a Fa szappanokért, de nekem ezek közül még ez a legjobb, amivel nem mondtam sokat! Pénzért nem veszek ilyesmit, a gyógyszertári pontjaimat váltom be kézmosó szappanokra. Az illata elég édeskés, de szerencsére hamar elillan a kezemről. Viszont szárít! Legközelebb valami mást választok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 9.

JudithBeauty

2015. szeptember 8.

199 Ft-ért gondoltam egy próbát megér. Nem olyan erős az illata, mint a krémtusfürdőnek, és ez most pozitív dícséret. Kézmosásra használom, az illata hamar elmúlik, közvetlenül a kézmosás után. Kicsit szárít is, emellett kevésbé tisztít. Sajnos a szappanokra jellemző módon mellékszaga is van. Nem fogok venni többször, de egy csillaggal többet kap, mint a krémtusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Oraculum

2015. július 24.

Finom illat, enyhébb, mint a tusfürdőé.
Összetevők miatt csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Finom illat, enyhébb, mint a tusfürdőé.
Összetevők miatt csak 3-as.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.